Skocz do zawartości
Gość lluukkaasss

Po wymianie sprężyn - tył/przód niżej/wyżej

Rekomendowane odpowiedzi

ja miałem podobą sytacje w new beetlu , początkowo przód stał niżej niż tył a po czasie też tył siadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam - 30mm , jak bym mia przód niżej od tyłu tak jak wy na początku to OK ale odwrotnie to nie bardzo wygląda i pracuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co z tym fantem zrobić ?

Na początek przeczytać od początku wątek, do którego dokleiłem Twój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem od początku i piszecie o kupnie nowych sprężyn ja to uczyniłem , amory zostawiłem stare ale były już wymieniane prze zemnie wcześniej jakieś 2 lata . Mam powody sadzić ze tyknie są słabej kondycji czy jak założę na tył nówki to pójdzie do góry i nie będzie siadał tył ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam powody sadzić ze tyknie są słabej kondycji czy jak założę na tył nówki to pójdzie do góry i nie będzie siadał tył ?

 

Masz kombi? Pojedź na diagnostykę amorków. W kombi tylne amory lecą nawet jak wozisz powietrze. A prawy tył potrafi skapitulować już nawet po półtora roku. Wiem coś na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam kombi na seryjnych tył lekko siedział i po obciążeniem **** siedziała i na nowych eibachach jest tak samo . Co sądzicie o Bilstain b4 jak byście je porównali z Kayab Gas A Just ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpinam się pod wątek. Kupiłem Paska w kombi który był na sprężynach obniżających. Poszedłem do mechanika, aby wymienił mi na seryjne sprężyny - uczynił to (samochód stał w warsztacie 2 dni bo były problemy :( ) - najgorsze jest to, że przód wygląda "normalnie" natomiast tył stoi nieproporcjonalnie wysoko. nie daje mi to spokoju i kolejno doszedłem że:

1) mam założone sprężyny kupione w IC magnum technology (dla mnie noname)

2) odnalazłem pudełko /tylko z sprężyn które były z przodu/ a na nich pisze sprężyny AUDI A4 przód -

Moje pytani: sprężyny z paska są kompatybilne z a4?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mechanika, aby wymienił mi na seryjne sprężyny - uczynił to (samochód stał w warsztacie 2 dni bo były problemy ) - najgorsze jest to, że przód wygląda "normalnie" natomiast tył stoi nieproporcjonalnie wysoko. nie daje mi to spokoju i kolejno doszedłem że:

1) mam założone sprężyny kupione w IC magnum technology (dla mnie noname)

2) odnalazłem pudełko /tylko z sprężyn które były z przodu/ a na nich pisze sprężyny AUDI A4 przód -

Moje pytani: sprężyny z paska są kompatybilne z a4?

Pozdrawiam

sprawdz dokladnie co za fedry miales. jezleki odnizaajace to jakie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne co widać na tych sprężynach obniżających to to, że są żółte i mają napis K.A.W. PASSAT 3B HA HD natomiast na tyle napis K.A.W. PASSAT 3B HV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Panowie ja zmieniałem springi i amory już drugi raz i dupsko siedzi przód pieje ale bez przesady widziałem ostatnio PASSERATI i stał pięknie przód jak u mnie a tył że 4 paluchy wsadzisz bez problemu gość mowił że norma seria na tyle i jest twardszy w porównaniu do mojego.Pytanie jest takie czy gumy na belce robią tą złą robote? Przejechałem się ostatnio na tylnej kanapie(bez podtekstów 😄) i strasznie pływa siedząc z przodu też się to odczuwa ale nie tak jak z tyłu. Mówimy oczywiście o kombi rocznik 05. Pozdrawiam miłośników PASSERATI 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności