Skocz do zawartości
czarny0531

Rozkodowany kluczyk przez VAG

Rekomendowane odpowiedzi

witam próbowałem dziś zrobiś żeby autko mrugało światłami przy otwieraniu i zamykaniu z kluczyka a w zamian rozkodowalem kluczyk.

Czy ktoś może mi powiedzieć jak mam go z powrotem zakodować z góry mówię,żę ma tylko jeden i żadne zabawy z dwoma nie wchodzą w grę, może idzie jakoś poprzez VAG-a, nie mam pojęcia co nagrzebalem w każdym razie muszę otwierać ręcznie a światła i tak nie mrugają, jakieś porady jak mam to przywrócić do normalności???????????

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś te tematy? Bo tutaj jest troszkę tego. klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale każdy piszę o dwuch a ja mam jeden i do tego namieszałem coś poprzez vaga i jak mam to teraz odkręcić za pomocą vaga lub bez niego:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w zamian rozkodowalem kluczyk.

 

Immo czy pilot się rozkodował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zapalały sie kierunki podczas zamykania drzwi pilotem,trzeba było napisać dostał byś poradę jak to zrobić,a teraz jest problem.Sprawdź

czy pilot ,tj.bateria nie siadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli imobilajzer by się rozodowal to bym nie odpalił autka a jak narazie normalnie odpala pod tym względem nic się nie zmieniło. poprostu nie mogę go otworzyć i zamknąć z pilota a co do tych mrugania światłami to właśnie zaczołem grzebać po wcześniejszych poradach tylko że coś namieszałem w między czasie. jak sprawdzalem czy działa pilot to na przekręconym zapłonie wciskalem otwieranie na pilocie pare razy i może przez to rozkodowałem a może w opcjach coś namieszalem bo tam też grzebalem ( sam nie wiem po co i na co).

Reasumując autko jeździ ale pilot nie działa

 

a jeszcze jedno ważne mam tylko jeden kluczyk i tu jest problem

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno ważne mam tylko jeden kluczyk i tu jest problem

 

W instrukcji nic nie jest napisane, że potrzeba 2 kluczki.

 

Procedura wg instrukcji obsługi:

Naciskasz przycisk na pilocie na ok. 1s i w ciągu 1 min trzeba otworzyć lub zamknąć samochód mechanicznie (kluczem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam rozwiązać problem taki, żeby podlączył vaga to muszę mieć zaplon,żeby zamknąć auto to muszę przekluczyć w zamku to nie będe miał łączności z vagiem, chyba że mogę zamknąć auto przyciskiem obok przycisków od szyb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja mam podobny problem, rozładował się aku i pożyczyłem prąd i kluczyk się rozkodował tzn. imo jest ale pilot nie działa i grzebie w zamkach żeby Pasia otworzyć :(

Vag nie pomógł ale u mnie raczej moduł komfortu padł, bo moduł niby nie widzi kluczyka hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam sprawdzić czy moduł wiszi kluczyk, proszę o podanie pokoleji ścieżki w vagu jak mam zanalizować, wejde w moduł komfortu i co dalej, gdzie patrzeć i co robić z kluczykiem ile razy dusiś, na otwieranie czy zamykanie itd.

 

Witam w module komfortu mam błąd 1179, grzebałem poprzez vaga i rozkodowałem kluczyk, czy ktoś wie jak mam go zakodować ponownie, mam tylko jeden kluczyk scyzoryk na 3 przyciaski i nie mam pojęcia jak mam go zakodować ponownie, przeryłem forum i przeważnie piszą o dwóch kluczykach, inne sposoby poprzez vaga to też mnie zastanawiają, ponieważ ja wyłącze zapłon aby przekręcić zamek w drzwiach to rozączam kontakt vaga z modulem bo wyłączam zapłon. Zna ktoś jaiś sposób na rozwiązanie tego problemu. Pozadrwiam

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciagnij wkladke zamka i uzyj srubowkreta plaskiedo jako drugiego kluczyka ;) pozdrawiam , bylo na forum trzepane kilka krotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no spróbuje w ten sposób może sie uda pozdro

 

Witam zakodowałem kluczyk bez problemu dwie sekundy i myka jak szalony, zrobiłem to według tej procedury

 

Dopasowywanie nowego dodatkowego kluczyka - Od modelu z roku 1999

– włożyć do zamka mechanicznie pasujący kluczyk;

– włączyć zapłon;

– zablokować mechanicznie samochód nowym (do przyuczenia) kluczykiem (np. na drzwiach kierowcy) i nacisnąć przycisk na kluczyku;

– po przerwie trwającej dłużej niż 1 sekundę nacisnąć drugi raz przycisk na kluczyku;

– czynność dopasowywania jest zakończona i zostaje potwierdzona sygnałem dźwiękowym samochodu.

a zamiast drugiego kluczyka był śrubokręt, trzebabyło wyciągnąć wkłatke i po kłopocie.

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem dokładnie jak czarny0531 łącznie z wyjęciem wkładki i użyciem śrubokręta gdyż mam tylko 1 kluczyk i wszystko poszła jak po maśle i działa ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srubokret, demontowanie zamka, po co to wszystko?

 

samym vagiem robi sie 1-4 pilotow, trzeba tylko wpisac ile ich bedziemy programowac.

masz 1 to wpisujesz do programowania 1

naciskasz pilota i zadnego krecenia zamkiem :confused:

 

dokladna instrukcja autorstwa voss-a lezy w faq forum diagtronika

sam z niej kiedys korzystalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no spróbuje w ten sposób może sie uda pozdro

 

Witam zakodowałem kluczyk bez problemu dwie sekundy i myka jak szalony, zrobiłem to według tej procedury

 

Dopasowywanie nowego dodatkowego kluczyka - Od modelu z roku 1999

– włożyć do zamka mechanicznie pasujący kluczyk;

– włączyć zapłon;

– zablokować mechanicznie samochód nowym (do przyuczenia) kluczykiem (np. na drzwiach kierowcy) i nacisnąć przycisk na kluczyku;

– po przerwie trwającej dłużej niż 1 sekundę nacisnąć drugi raz przycisk na kluczyku;

– czynność dopasowywania jest zakończona i zostaje potwierdzona sygnałem dźwiękowym samochodu.

a zamiast drugiego kluczyka był śrubokręt, trzebabyło wyciągnąć wkłatke i po kłopocie.

 

 

Witam mam podobny problem i też mieszałem vagiem, a na dodatek jak otwieram kluczykiem to włącza sie alarm.

Przestaje wyć po przekręceniu kluczyka w stacyjce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało ten sposób jest dobry.

Byłem dzisiaj w servisie bosha i rozłożyli ręce, wysłali mnie do elektryka a ja tu znalazłem sposób.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności