Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie myśl, że jest lepsze od gammy i odpada wiele fabrycznych funkcji :(

 

Dziś właśnie takie zakupiłem. Kolorystycznie komponuje się ok, tylko te czerwone przycisko mogłyby świecić bardziej na blado, bo w nocy dają po oczach. Z tego co zauważyłem to nie działa tylko ściemnianie podświetlenia, chyba że nie wiem o innych fabrycznych opcjach?

 

Poza tym jakoś dźwięku dużo lepsza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam Radio SONY CDX-GT25 i super się komponuje z kolorystyka paszczaka :D czerwone podświetlenie przycisków i niebieski wyświetlacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zauważyłem to nie działa tylko ściemnianie podświetlenia, chyba że nie wiem o innych fabrycznych opcjach?

Podświetlenie (regulacja) to dość istotna cecha przynajmniej jak dla mnie, jadąc nocą ściemniam wszystko prawie na maxa. Poza tym nie włączysz radia bez kluczyka jeśli masz podpięte pod stacyjce bądź druga opcja jeśli podłączyłeś na stałe to możesz zapomnieć o wyłączeniu radia po wyjściu z auta. Funkcję GALA w sumie można pominąć - choć i jej używam.

Poza tym jakoś dźwięku dużo lepsza!

dużo lepsza to na pewno nie, co najwyżej porównywalna, w moim pasiaku gościło nie jedno radio, pierwsze to JVC KD-G411 , następnie Pioneer DEH-2000MP, wróciłem do fabrycznej Gammy i gdyby nie to, że miałem okazję zastąpić Gammę radiem Beckera dedykowanym do VW posiadającym odtwarzacz CD z mp3 i NAVI to pozostałoby do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr_Nobody, i co zakupiles radyjko?Mozecie mi doradzic?Chce wymienic radyjko z navi MCD na:1. Pioneer DEH-2300UB - cena ok 260-280zlalbo 2. LG LCF600UN - cena ok 350zl.Obydwa maja prawie identyczne brzmienie. W pionku wydawalo mi sie, ze bas byl bardziej miniamalnie twardszy, co wg. mnie bylo minusikiem dla niego. Lubie miekki i gleboki ;)Za LG przemawia pilot zdalnego sterowania (pewnie i tak nigdy go nie uzyje), funkcja nagrywania z audio cd i radia na PEN (format mp3), przeszukiwanie utworow bez przerywania odtwarzania, mozliwosc wylaczenia calego podswietlenia panela w czasie odtwarzania, 4 GB pen w zestawie.Sprawdzalem tez Alpnie, Clariona, Kenwooda, JVC i pare innych firm, i wg. mojej oceny zadne nie graly tak dobrze jak te dwa modele wyzej w tym przedziale cenowym. NIektore drozsze modele tez wypadalo przy nich blado ;)

Edytowane przez Jericho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez wątpienia kenwood kdc 4047

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

A co powiecie na takie radyjko : http://imageshack.us/photo/my-images/403/obraz417.jpg/

mam okazję kupić takie radio ale mam climatronik i radio gamma teraz i będzie trzeba przerobić na 2din.

Jeśli ktoś posiada takie niech napisze coś o tym sprzęcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

A co powiecie na takie radyjko : http://imageshack.us/photo/my-images/403/obraz417.jpg/

mam okazję kupić takie radio ale mam climatronik i radio gamma teraz i będzie trzeba przerobić na 2din.

Jeśli ktoś posiada takie niech napisze coś o tym sprzęcie

Wlasnie takie mam i zmieniam na jakies nowe, lepiej grajace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie takie mam i zmieniam na jakies nowe, lepiej grajace ;)

 

 

 

To rewelacji nie ma ?? A lepiej gra od radia gamma ?

Jak chcesz sprzedać swoje napisz za ile ?

Czy zestaw głośnomówiący NOKIA będzię współpracował z takim radyjkiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To rewelacji nie ma ?? A lepiej gra od radia gamma ?

Jak chcesz sprzedać swoje napisz za ile ?

Czy zestaw głośnomówiący NOKIA będzię współpracował z takim radyjkiem ?

Gamme V mam w drugim passku i jak dla mnie to ma mocniejszy bas, ale wieksze znieksztalcenia przy glosnym graniu.

W gammie dla mnie lepsze rozlokowanie przyciskow do wyszukiwania stacji.

Na MCD dziala mi najnowsza mapka Teleatlasa 2011/12 z polskim lektorem. Menu radia po ang. Nie ma opcji polskiego.

Ja mam takie jak w aukcji:

http://allegro.pl/ShowItem2.php/run?item=1868940142&beta=1

 

Czy chce sprzedac? Nawet nie myslalem o tym ;)

Rozpietosc cenowa na alledrogo dosc duza.

Musze sie zastanowic i odnalezc w dokumantacji kod do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ponawiam pytanko co sadzicie o czyms taki,???????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanko co sadzicie o czyms taki,???????????????

 

 

 

Ciężko powiedzieć jak to będzie grało i ogólnie chodziło za tę cenę ??

Ogólnie sprzęt ma dużo bajer ale to nie o to chodzi w tym wszystkim tylko o to żeby ładnie grało :)

Pozdrawiam ! decyzja należy do Ciebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mr_Nobody, i co zakupiles radyjko?

 

Nie kupiłem, dałem sobie spokój na razie, ale jak dorwę jakaś kasę to je kupie.

 

W rekompensatę miałem kupić oryginalny nie połamany podłokietnik z tunelem :D

Ale mnie przelicytowali.

Edytowane przez Mr_Nobody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć jak to będzie grało i ogólnie chodziło za tę cenę ??

Ogólnie sprzęt ma dużo bajer ale to nie o to chodzi w tym wszystkim tylko o to żeby ładnie grało :)

Pozdrawiam ! decyzja należy do Ciebie :P[/Q

 

 

generalnie chodzi o to ze w lutym bede jechał do polski i musze kupic navi ,wiec moze dołozyc do zwykłej navi i kupic cos własnie takiego ma jakies tam bajery ale to nie o to chodzi , zalezy mi na navi mam fabryczne radio wiec szału nie mam wiec i moze cos takiego bedzie w miare ok grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Viking !!

 

Jak się zdecydujesz na to radyjko i dokonasz zakupu to pochwal się jak śmiga, może coś też pomyślę o takim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Viking !!

 

Jak się zdecydujesz na to radyjko i dokonasz zakupu to pochwal się jak śmiga, może coś też pomyślę o takim :P

 

 

napewno sie pochwale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupiłem, dałem sobie spokój na razie, ale jak dorwę jakaś kasę to je kupie.

 

W rekompensatę kupiłem oryginalny nie połamany podłokietnik z tunelem

Dzisiaj w sklepie nie dla idiotow, pan polecal mi jakas alpine i kenwooda 4051 w cenie 299zl.

 

LG 600 w tym sklepie mialo chyba uszkodzony wyswietlacz, bo za slabo bylo widac tekst.

 

Najlepsze jest to, ze mieli caly regal z podlaczonymi radiami do odsluchu, chyba lekko z 50szt, a podlaczone do glosnikow bylo tylko z pare sztuk.

 

Ciekawa alternatywa sa radyjka TEACa. W cenie 330zl ma CD, USB i czytnik kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przyłacze sie mam do sprzedania super radyjko LG lan9600r link do strony z opisem http://www.shoppydoo.pl/cena-radio_samochodowe-lg_lan_9600r.html . Radyjko kupilem jako nowe mam je zamontowane w swoim pasku ale nadchodzi zmiana autka i juz bedzie wbudowany lcd:) Wiec sprzedaje swoje super radyjko Cena jaie chce za nie wziasc jest stosunkowo niska do tego co potrafi to radio 1200zł w zestawia brak tylko plyty z mapami(usiadlem na niej i poszla w kosz...) jesli ktos zainteresowany prosze o kontakt tylko na kom, 517 876 748 jesli nie odbieram to napewno oddzwonie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności