Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce użyć kabli cinch. chce mieć je wolne bo chce podłączyć później osbno wzmacniacz i subwoofer :P:marecek:jupi:jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy po prostu czołowych japońskich producentów, nawet kenwood przestał produkować radia z podświetlaniem vw:

Kenwood radia do vw ( V - w oznaczeniu modelu ) Niestety są to już stare modele bez MP3 itp na starym przetworniku... Więc nie brzmi to najlepiej, ew kdc-7080 o ile dobrze pamiętam daje radę..

Pioneer radia do vw ( B - w oznaczeniu modelu ) Z pioneera co tu dużo mówić totalna kaszana, najlepiej wyposażony model to deh-p5100rb ( mogę się mylić ). Jest na allegro te nowe modele to porażka po prostu..

 

W blaupunktach się nie orientuję jednak ich mocną stroną jest wyśmienity tuner, śmiało mogę powiedzieć, że bezkonkurencyjny..

 

Ja jednak stawiam na BECKER TRAFFIC PRO - koszt zakupu 200zł ( pomijam navi bo to nie ma sensu ) ale dźwięk, ustawienia jakość jaką oferuje firma na wysokim poziomie. W przedziale do 300zł konkurencji na pewno nie ma! ( dotyczy modeli z podświetlaniem VW )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodać... Becker Monza CD/MP3 niestety jest to drogie radio.. Model ten ( kaseta ) był montowany w autach typu porshe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam alpine ida x 301, nie mam pojęcia jak wyłączyc demo, w necie nic nie znalazłem, w instrukcji też nie jest napisane:(

pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie mam alpine ida x 301, nie mam pojęcia jak wyłączyc demo, w necie nic nie znalazłem, w instrukcji też nie jest napisane

pomoże ktoś?

 

instrukcja obslugi strona 25 (pdf 27) lewy dolny rog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zapytać jakie radio proponujecie do passata b5 , w cenie nie przekraczającej 350 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym zapytać jakie radio proponujecie do passata b5 , w cenie nie przekraczającej 350 zł ?

 

ALPINE CDE-9871R

 

PIONEER DEH-2300UB

 

Tak moim zdaniem....

 

A może sam czegoś poszukaj i wrzuć w post zobaczymy co znalazłeś, podradzimy czy dobre. Przede wszystkim czego oczekujesz od radia ?? Kolor wyświetlacza, usb, itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem radio ale teraz mam dylemat co zrobić ze zmieniarką ponieważ mam ją w konsoli głównej. Są dwie opcje:

- zostawić ją i niech sobie leży (bo z tego co wiem nie ma możliwości aby współgrała z innym radiem niż VW - ja kupiłem pioneer - a może jest jakiś sposób?)

- kupić całą ramkę z dolną półką lub samą kieszonkę i wstawić zamiast zmieniarki. Gdzie ewentualnie mogę taką kieszeń kupić (najlepiej jakiś link)

 

Może macie inne pomysły. Jak wy to rozwiązaliście?

 

Z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest na allegro

 

Miałem to radio niegdys. Czemu nie można zaprzeczyć, to jakości dźwięku. Jak ono cudnie grało to do tej pory mój Clarionik tak nie miecie :P Ale musiałem sprzedać żeby się na mp3 przesiąść :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekdmk

Ja mam w swoim aucie, radio BLAUPUNKT, model QUEENS. Ma USB na kablu, podlączone z tyłu radia. Nie wspominam , o CD i MP3, bo to teraz podstawa.

 

Najlepsze to w nim wyświetlacz, w którym można ustawić kolor podświetlenia jaki się chce. Przyciski mają niezmienny kolor czerwony,

 

Ustawień dźwięku ma bardzo dużo!!

Choć to nie jest najnowszy model tej firmy, ale POLECAM szukającym sobie car-audio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem radio ale teraz mam dylemat co zrobić ze zmieniarką ponieważ mam ją w konsoli głównej. Są dwie opcje:

- zostawić ją i niech sobie leży (bo z tego co wiem nie ma możliwości aby współgrała z innym radiem niż VW - ja kupiłem pioneer - a może jest jakiś sposób?)

- kupić całą ramkę z dolną półką lub samą kieszonkę i wstawić zamiast zmieniarki. Gdzie ewentualnie mogę taką kieszeń kupić (najlepiej jakiś link)

 

Może macie inne pomysły.

 

wyciagnij zmieniarke a w jej miejsce wstaw kieszen o rozmiarze 1Din (bedziesz mial schowek), lub ramke o rozmiarze 1DIN do zamontowania CB... wszystko mozesz kupic tu

 

 

ram-40.031.2.jpg

i dla CB

 

pcb-39510.jpg

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z tych co podałeś to wybrałbym kenwooda. Ostatnio też długo szukałem i także rozmyślałem nad tymi samymi radiami co ty ale wybrałem zupełnie inne Pioneer 2200ubb - kolorystycznie pasuje idealnie bo już je wcześniej widziałem u kolegi w vw Bora a poza tym miałem wcześniej tą firmę i wiem że świetnie gra także POLECAM

 

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:42 ----------

 

wyciagnij zmieniarke a w jej miejsce wstaw kieszen o rozmiarze 1Din (bedziesz mila puleczke), lub ramke o rozmiarze 1DIN do zamontowania CB... wszystko mozesz kupic tu

 

Dzięki za pomoc. Szkoda mi trochę tej zmieniarki ale potrzebuję bardziej usb:( Przeraża mnie myśl, że teraz konsola bez niej będzie troszkę biedniejsza no ale cóż... Nie wiesz czy może istnieje jakiś kabel aby jednak ją podłączyć pod inne radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA osobiście bawiłem się tym radyjkiem. Parametry ma jak najbardziej ok, z tymże obsługa tych klawiszy na panelu jest kiepska i raczej niewygodna. W tej cenie kupisz z pewnością dużo lepszą Alpinkę, ewentualnie jakiegoś Pionka. Ale to tylko moje osobiste zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjka i tak kupicie takie jakie wam się spodobają ... Natomiast co do USB to dobra rzecz, prędzej czy później i tak się przyda. Ja np. słucham muzy tylko z USB, wygodnie i możesz nawrzucać sobie do oporu, zrobić własną playlistę, pokatalogować itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radyjko ma pilota w zestawie wiec z niego będę częściej korzystał niż z klawiszy na panelu...możesz coś napisać na temat jak to radyjko gra?Byłbym Ci bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sajmonGos i co zdecydowałeś się na któreś radyjko???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności