Skocz do zawartości
prego

Jakie radio kupić do Passata B5

Rekomendowane odpowiedzi

Standardowo na pewno nie, ale można się bawić w jakieś kostki, przejściówki czy adaptery, które działają z różnym skutkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Znalazłem ostatnio na allegro radio tej firmy BOSCHMANN, miałem kiedyś głośniki tej firmy trzy drożne i sprawowały sięnaprawde rewelacyjnie(stosunek ceny do jakości-oczywiście) a oto link do radia wydaje mi sięże dobrze będą pasować do podświetlenia passata a i cena nie jest zał co myślicie http://allegro.pl/boschmann-d-2968mrxi-cd-mp3-24bit-180w-nowosc-i3291769543.html. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio jak radio. Niestety Boschmann to nie jest najwyższa półka, ale też nie jest taki zły, jak czasami można przeczytać na forach. Dużym minusem jest brak wejścia aux-in, portu USB czy obsługi kart pamięci. Jak za radio o tak ograniczonej funkcjonalności i dość pośledniej marki, cena na tej aukcji wydaje się być dość wysoka.

 

No i poczucie humoru sprzedawcy - bezcenne hysterical750.gif

MOC 4 X 45 WATT (180 W)

 

Widnieje to nawet w tytule aukcji :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obywatel dziekuje za odp. A czy ktoś z Was orientuje się gdzie najlepiej zregenerować przeczyścić radio? bo cd mi nie chce czytać, poza tym wszystko gra i trąbi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
miałem kiedyś głośniki tej firmy trzy drożne i sprawowały sięnaprawde rewelacyjnie(stosunek ceny do jakości-oczywiście)

 

to chyba nie słyszałeś przeciętnych głośników z niższej półki. Szkoda kasy na produkty tej firmy, bo może i przyzwoicie wyglada ale nie ma to nic wspólnego z jakością.

 

No i poczucie humoru sprzedawcy - bezcenne

MOC 4 X 45 WATT (180 W)

 

Jak skasujesz zero to będzie bliżej prawdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie słyszałeś przeciętnych głośników z niższej półki. Szkoda kasy na produkty tej firmy, bo może i przyzwoicie wyglada ale nie ma to nic wspólnego z jakością.

 

 

Słyszałem swoje głośniki seryjne i TE głośniki i zapewniam Cie że różniła je przepaść czego nie można było powiedzieć o cenie... :)

 

Patrząć na Twój "zestaw" grający (w linku auta) rozumiem Twoje słowa "nic wspólnego z jakością", natomiast dla mnie "nowe" głośniki grały zdecydowania lepiej niż stare.Takie są moje odczucia i opini na temat "tych" głośników nie zmienie, co nie znaczy że porównuje ję do JBL, SONY itp.

 

Pozdrawiam

 

Łukasz

 

---------- Dodano o 18:39 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:16 ----------

 

Radio jak radio. Niestety Boschmann to nie jest najwyższa półka, ale też nie jest taki zły, jak czasami można przeczytać na forach. Dużym minusem jest brak wejścia aux-in, portu USB czy obsługi kart pamięci. Jak za radio o tak ograniczonej funkcjonalności i dość pośledniej marki, cena na tej aukcji wydaje się być dość wysoka.

 

No i poczucie humoru sprzedawcy - bezcenne hysterical750.gif

 

 

Widnieje to nawet w tytule aukcji :mur:

 

 

Dzięki za opinie o radiu

Edytowane przez lukazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam nic szczególnego - mój zestaw ma już ponad 5 lat, także to już "staruszek" na emeryturze. Ale jeśli chodzi o głośniki Boshmanna trójdrożne w porównaniu do seryjnych to każdy kto zmieniał zestaw z ori na trójdrożny ewentualnie dwudrożny odseparowany powie ci że seria grała o niebo lepiej. To zupełnie inna barwa głosu. Ori zawsze będą grały przyjemniej dla ucha. Ale wybór należy do ciebie :) powodzenia w dobrym odsłuchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ori zawsze będą grały przyjemniej dla ucha.

 

Bo oryginalne głośniki w Passacie to dobre przetworniki o tradycyjnej konstrukcji - papierowa membrana na piankowym zawieszeniu wyprodukowana przez dobrego producenta. W połączeniu z bardzo masywną konstrukcją drzwi i całkiem niezłymi wysokotonowcami dają całkiem przyjemne brzmienie. Ja u siebie dołożyłem tylko sub do bagażnika dla uzupełnienia dolnych rejestrów, a średnicę i wysokie całkiem zadowalająco oddaje seryjny przód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu mam problem ze swoim radiem PIONEER AVH-8400BT i kamera cofania Pionner ND-BC20PA. Zaraz po uruchomieniu wyświetla komunikat "Screen image may appear reversed". Ten sam komunikat pojawia się, gdy uruchomię radio, które chwile pochodzi i wyskakuje czarny ekran z tym komunikatem. Podobnie tu

Wiem, ze chodzi tu o kamerę cofania. Trzeba by kamerę wyłączyć, ale to bez sensu, skoro z niej korzystam.

Nie wiem jak sobie z tym poradzić i ten komunikat wyłączyć lub co zmienić w ustawieniach kamery. Prosił bym o pomoc i jakieś sugestie.

Edytowane przez tetrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje radia do passata B5 rocznik 98, radio chciałbym żeby posiadało usb, było łatwe w obsłudze coś w stylu sony, wiadomo żeby posiadało czerwone lub niebieskie podświetlenie, ale zdecydowanie wolałbym to 2 :P Cena myśle, że maks 350 z wysyłką. Bardzo proszę Was o jakieś fajne podpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
żeby posiadało czerwone lub niebieskie podświetlenie, ale zdecydowanie wolałbym to 2

 

Co też ma w sobie to niebieskie podświetlenie, że ludzie tak się nim jarają :P ? Dla mnie to jest autentycznie jedyna rzecz, której nie lubię w Passacie :dodupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu :) Więc jakieś pomysły na radio z niebieskim podświetleniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czytać, ale jakbyś nie zauważył temat ma już trochę czasu, wszystko się zmienia. Ludzie mają radia, więc automatycznie mogą pomóc przy wyborze, podzielić się swoimi uwagami, coś doradzić lub odradzić ... Ale nie lepiej jest walnąć tekst - szukanie nie boli itd... To forum posiada tyle tematów, że szukanie tego zajmuje bardzo dużo czasu. A nie wszyscy maja tyle czasu żeby siedzieć pół dnia i szukać jednego posta, który może życie uratować. Forum chyba jest po to, że jak ktoś pyta to powinien uzyskać szybką i trafną odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie czytać, ale jakbyś nie zauważył temat ma już trochę czasu, wszystko się zmienia. Ludzie mają radia, więc automatycznie mogą pomóc przy wyborze, podzielić się swoimi uwagami, coś doradzić lub odradzić ... Ale nie lepiej jest walnąć tekst - szukanie nie boli itd... To forum posiada tyle tematów, że szukanie tego zajmuje bardzo dużo czasu. A nie wszyscy maja tyle czasu żeby siedzieć pół dnia i szukać jednego posta, który może życie uratować. Forum chyba jest po to, że jak ktoś pyta to powinien uzyskać szybką i trafną odpowiedź.

 

Też tak myślałem :P

Ale naprawdę męczące jest pytanie ciągłe o to samo. Pytałem też o radio kilka razy, odpowiedzi raz dostałem, raz nie. Radio do 350 zł to temat rzeka. Ja zrobiłem tak- wizyta w Media Markt. Opatrzyłem na żywo co sie podoba, co jak działa, zapytałem kilku forumowiczów na priv o zdjęcia, jak to w ich paskach wygląda. Tym którzy odpisali mi dziękuję decyzję podjąłem sam. Wybrałem blaupunkt toronto 410.

Tobie kolego mogę polecić coś z Pioneera, Clariona, Blaupunkt, lub Alpine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/2kolor-sony-odtw-cdx-gt560ui-cdx-gt564ui-usb-olsz-i3308230853.html kto może mi powiedzieć coś na temat tego radia ? Pioneer odpada, nie mam przekonania do tej firmy. Radio powyżej 400 zł. zdecydowanie odpada, bo nie jestem jakimś wielkim słuchaczem, po prostu żeby fajnie grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie NOWE radia w zakresie cenowym 300 - 500 zł. Grają praktycznie tak samo, różniąc się tylko wyglądem i drobnymi opcjami.

Jeżeli nie jesteś jakimś wielkim słuchaczem, to nie zależnie jakie radio w tej cenie kupisz będziesz zadowolony. Oceniaj po wyglądzie i kupuj to które podoba Ci się najbardziej.

 

Ja 1,5 roku temu kupiłem sobie JVC KD-R621 na tą chwile koszt ok. 400 zł. Jestem bardzo zadowolony z tego radyjka. Wyświetlacz i klawisze w RGB czyli oddzielnie ustawiamy sobie kolor wyświetlacza i guzików, nie ograniczona możliwość kolorów.

Dość dużo ustawień audio, filtry sterowanie subem i dosc sporo innych funkcji.

USB, 2 x AUX, 3 wyjscia RCA, jak to sie spisuje pod wzmacniaczem mogę opisac juz niebawem.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, czy ktoś z użytkowników posiada radio Blaupunkt TORONTO 410? nigdzie się nie mogę dowiedzieć czy w tym radiu jest regulacja środka, czyli MIDDLE ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/2kolor-sony-odtw-cdx-gt560ui-cdx-gt564ui-usb-olsz-i3308230853.html kto może mi powiedzieć coś na temat tego radia ? Pioneer odpada, nie mam przekonania do tej firmy. Radio powyżej 400 zł. zdecydowanie odpada, bo nie jestem jakimś wielkim słuchaczem, po prostu żeby fajnie grało :)

 

Cześć mam do tej pory radyjko Sony cdx 450gt jest to dużo niższy model, niż ten który podałeś w linku, i moge Ci powiedzieć że 2 lata temu dałem za to radio w promocji 3 stówy gra naprawde bardzo fajnie, ogólnie jak dla mnie cała seria cdx gt sonego jest udana. Teraz niestety muszę je zmienić ponieważ ma tylko 2x rca a do mojego obecnego sprzętu będe potrzebował 6x rca. Za takie pieniążki z czystym sumieniem można to radio polecić wedle mojej opinii :) P.S. zobacz przed zakupem ile ma wyjść rca bo może z czasem będziesz chciał rozbudować nagłośnienie w autku i jak będzie tylko jedna para rca to **** blada. Ja teraz chce sprawić sobie coś takiego http://allegro.pl/sony-mex-bt4100u-usb-bluetooth-cd-mp3-super-cena-i3310816891.html wiem że prakracza to twój próg cenowy ale zobaczyć sobie możesz to nic nie kosztuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko....

Znalazłem coś takiego: http://www.nvox.pl/pl/stacje-multimedialne/nvox-jd-7210/produkt/529.html

Czy ktoś widział lub słyszał coś o tym sprzęcie.

Jest napisane że to dedykowane do VW min. passat b5.

 

 

Jeszcze jeden fajnie wyglądający model tego producenta: http://www.nvox.pl/pl/radioodtwarzacze-z-ekranem/nvox-jd-6218ri/produkt/627.html

Edytowane przez Vpuchaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności