Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

malon jak mozesz cos skrecic do 300zl (330 tez ostatecznie) lub taniej firmowe z usb z przodu to wchodze w temat.

 

bang wlasnie mu wyslalem maila ze chcialbym sie potargowac :)na dodatek to radio jest tam gdzie pracuje wiec bym odebral.

 

juz mam odp ze 340 i moge je brac...hmm poczekam do srody:) i poczytam na neciku troche ejszcze o radyjkach

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
malon jak mozesz cos skrecic do 300zl (330 tez ostatecznie)

 

Słuchaj mam gościa z ASO który dostaje radyjka FREE...Jeśli będzie miał coś na stanie to dam Ci znać...

 

Pozdrawiam

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam Malon nie jest to goraca az tak sprawa ale mi sie dzisiaj spodobalo to radyjko i temat radia powrocil

 

bang bang http://www.krystecki.pl/-p-797.html tu pisza ze nie ma buforu antywstrzasowego- jak ci sie spisuje na plytkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze nie ma buforu antywstrzasowego- jak ci sie spisuje na plytkach?

 

indi

 

Ja miałem KDC 3041AY i powiem Ci że ne było żadnych problemów z MP3...

 

Swoją drogą to Easy Touch,co przedstawił w gazetce motomaniak to, moim zdaniem też ciekawa propozycja,tyle że firma,puki co mało znana...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie moto pokazal gazete ale nie mi :(:D:D

 

bylem w media od razu na bielanach (w myjni tez po spocie:) i na stacji:) -fajne te bielany:) ) i to easy touch sie troche ceni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
easy touch sie troche ceni

 

Ceni się czyli może to być naprawdę "niezły" sprzęt:) Swoją drogą to wiele nieznanych firm wchodzi na "plecy" Alpine i Clarion :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę że Clarion to naprawdę "niezły" sprzęt :) Cena też ...ok... No i niebieskie podświetlanie:) Po przymiarce takiego Clarionka:) Może być ciekawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że Clarion to naprawdę "niezły" sprzęt :) Cena też ...ok... No i niebieskie podświetlanie:) Po przymiarce takiego Clarionka:) Może być ciekawie :)

a ten grajek banga ma niebiesko czerwone...pasuje do climatronica ktorego nie mam :D ogolnie fajny ten jego kenwood

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam z tydzien moze wymysle cos . kurde nigdzie nie ma nic praktycznie o tym twoim radyjku hmm:/

dobra to kolejne pytanie co byscie wybrali

http://opony-premium.com/?site=4&&prodID=2684

czy

http://www.sklepopon.pl/opona/toyo_s942_6212.html

 

te toyo to wogole rewelacja cenowa

 

i jeszcze te http://www.opony.autocentrum.pl/produkt.asp?ID=55117&producent=Nokian&model=W&grupa=opony

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczekam z tydzien moze wymysle cos . kurde nigdzie nie ma nic praktycznie o tym twoim radyjku hmm:/

dobra to kolejne pytanie co byscie wybrali

http://opony-premium.com/?site=4&&prodID=2684

 

BFG :) "saseta" jeździ na nich :) Kobitka zadowolona jest:) Toyo to , moim zdaniem, na lato :)

 

Pozdrawiam :vw:

Edytowane przez MALON_GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
indi Nie pokazałem gazety tobie bo akurat poszliście muzyki posłuchać :), a chodziło mi o to radyjko: http://allegro.pl/item508516077_radio_samochodowe_easytouch_ec_39001_horizon_cena.html

Zabierasz panel i masz "empetrójke" :D

bajer:) poszlismy obejrzec radio:)

jednak firma easy touch za 400zl mnie jakos nie przekonuje:(

 

zmywam sie robic cytrynowke:)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BFG :) "saseta" jeździ na nich :) Kobitka zadowolona jest:) Toyo to , moim zdaniem, na lato :)

 

Pozdrawiam :vw:

 

 

GOODRICH polecił mi wulkanizator, i szczerze powiem ze sie spisują auto trzyma sie drogi i nie lata na zakrętach ;)

 

Tata kupił do Caravellki i też jest zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nikt nie przyjechał poślizgać się na lotnisku szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

saseta będziesz w rodzinnych stronach na ferie? Może zrobimy jakiegoś spota pod Pałacykiem :D

Do Wrocka nie udało mi się niestety dojechać. Moja mała spotowiczka się rozchorowała :633:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
saseta będziesz w rodzinnych stronach na ferie? Może zrobimy jakiegoś spota pod Pałacykiem :D

Do Wrocka nie udało mi się niestety dojechać. Moja mała spotowiczka się rozchorowała :633:.

 

nie wiem czy bede a jesli jzu to pewnie pełen spontan z dnia na dzien sie zdecyduje :)

 

pod Pałacykiem ale gdzie tzn w jakim mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pod Pałacykiem ale gdzie tzn w jakim mieście

No w Jacentowie oczywiście :D. Babcia żony mieszka tam mieszka, więc czasem się tam pojawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nikt nie przyjechał poślizgać się na lotnisku szkoda

 

Ja byłem przed chwilą, rodzina miała do załatwienia parę spraw więc wpadłem po drodze zobaczyć co i jak, fajna sprawa z tym ślizganiem ale sama impreza jakoś słabo zorganizowana, w ogóle nie wiadomo kto tam dowodzi, czy można sobie samemu wjechać czy nie... Popatrzyłem więc sobie chwilę i pojechałem. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności