Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Kresek

 

Polecam Ci,co do diagnostyki,Dynosoft,Wrocław :) Tam na pewno zrobią Ci dokładną analizę Twoich błędów:)

 

A co do automatu to raczej nic nie wskórasz...Poszukaj w dziale "POLECAM" serwis automatycznych skrzyni biegów Wrocław.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne podziekowania

jescze raz Preziu "niema sprawy:)" a preziowke biore w sobote na spocik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

87 postów mniej, 9 stron w tym temacie ubyło. To efekty sprzątania bezsensownej dyskusji o spocie. Niby rozmowy na każdy temat, ale bez robienie syfu, bo od spotów jest inny wątek. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Dominik dzięki za zdiagnozowanie i wynalezienie w mojej perełce usterek:( niestety czeka mnie wymiana termostatu, czujnika temp, akumulatora, czujnika w drzwiach, włącznika światełek bo nie styka i dlatego niebyło u mnie podczas vag'owania podświetlenia:p i chyba cosik w klimie już niepamiętam...ale będzie kosztowny prezent pod choinke...albo posta powinienem zacząć: Drogi Mikołaju..... :P pozdrawiam i jeszcze raz DZIĘKI Ci Dominek_f!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Dominik dzięki za zdiagnozowanie i wynalezienie w mojej perełce usterek:( niestety czeka mnie wymiana termostatu, czujnika temp, akumulatora, czujnika w drzwiach, włącznika światełek bo nie styka i dlatego niebyło u mnie podczas vag'owania podświetlenia:p i chyba cosik w klimie już niepamiętam...ale będzie kosztowny prezent pod choinke...albo posta powinienem zacząć: Drogi Mikołaju..... :P pozdrawiam i jeszcze raz DZIĘKI Ci Dominek_f!!!

 

 

Zecik, naprawa trochę Ci kasy pochłonie, ale czego się nie robi dla Passata. :D A tak swoją drogą, to czemu nie ma jeszcze tematu o Twoim pasku?? Co to ma być?? :D Popraw się szybciutko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wynalezienie w mojej perełce usterek

Wolałbym nic nie znaleźć ;) .

I nie ma sprawy, jest możliwość, to czemu miałbym nie pomóc :cool: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zecik, naprawa trochę Ci kasy pochłonie, ale czego się nie robi dla Passata. :D A tak swoją drogą, to czemu nie ma jeszcze tematu o Twoim pasku?? Co to ma być?? :D Popraw się szybciutko. :D

przepraszam poprawie sie:P brakuje troszke czasu ale spokojnie w święta znajdzie sie czas obok lenistwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ceny paliwa dalej będą tak rosły, najpopularniejszym gadżetem wiejskiego tunningu stanie się atrapa wskaźnika poziomu paliwa pokazująca pełny bak...

Już widzę to na allegro. :D

 

Wolałbym nic nie znaleźć

Ostatnio krecik próbował podłączyć waga pod mojego to wyskoczył komunikat:

Too many communications errors to continue! i If this car is VW/Seat/Audi/Skoda Try... coś tam coś tam :P

Szok bo normalnie wsiadam odpalam i jeżdżę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba skasowac wszsytkie kody a potem odpalic przejechac sie najlepiej i go zVAGowac

ogolnie nie milo znalesc cale stado kodow ale one przewaznie sa malo wazne chyba ze faktycznie cos sie j.e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Sorki ze sie wtrace ale mam mala sprawe a mianowicie czy znajdzie sie ktos z okolic walbrzycha kto by mial dostep do vag'a i pomogl mi zdiagnozowac autko? Mam kilka malych problemikow m.in. z automatem, a placenie 50 za podlaczenie vaga i zobaczenie usterek mi sie nie usmiecha:( Moze zna sie ktos dobrze na tych logach itd i pomoze?

 

Jeśli to jeszcze aktualne, mam namiary na fachowca od automatów we Wrocku. Jak chcesz pisz na priva. Mam też vaga jeśli potrzebowałbyś sprawdzić błędy, ale jak przedmówcy pisali.. w naszych b4 nie poszalejemy z odczytami:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90ps ty lowisz cos czy to wycieczkowo w tej "Łajbie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co to

Łódka Bols :P

90ps ty lowisz cos czy to wycieczkowo w tej "Łajbie"?

Wycieczkowo. Wracając z wakacji znad Bałtyku postanowiliśmy wracać przez niemcownie, i zatrzymaliśmy sie przy takim jeziorku i tam były takie łodzie. Więc i fotka też się pstryknęła:)

p.s.

wiedziałem ze ta fotka się echem odbije :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje szerokość bagażnika jak zaznaczyłem na fotce i kat pochylenia tylnych foteli jak na zdjęciu widać

 

A i jaka jest wysokość jak się zasłania roletę

 

potrzebuje te dane do zabudowy bagażnika, a auta jeszcze nie mam

503542703_55.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam ci ten kat zmierzyc w latwy sposob?jutro moglbym wieczorkiem podac ci wymiary tylko podsun pomysl zmierzenia kata albo podjedz i sam zmierz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak bys tak zmierzył ja sobie juz wyliczę kat, bede bardzo wdzięczny za wymiary

Bez tytu?u.jpg

Edytowane przez maciek.wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kat nie na 100% jest 75st

wiadomo ze kanapa nachyla sie w kierunku bagaznika:)

szerokosc wykladziny to 100cm a calkowita to tak 101+- max 1 cm jak tam chcesz cos na wcisk dac to pewnie by weszlo 102:)

wysokosc do rolety (nie tej siatkowej rolety bo ja wywalilem tylko tej zwyklej zakrywajacej bagaznik ok.45cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzięki bardzo zrewanżuje się jakoś na pewno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barman mam twoje bulki moge je zjesc czy mam trzymac do nastepnego?:)

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
barman mam twoje bulki moge je zjesc czy mam trzymac do nastepnego?:)

 

 

Nie!! Dzisiaj masz mi je przywiezc!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności