Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Oki zaraz spoglądnę ,dzięki za jakąś przybliżoną odpowiedź pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tyty76

Witam. Chciałbym sie poradzic.Od pewnego czasu słysze dziwny swist i metaliczny dzwiek przy sposzczani nogi z gazu podczas zmiany biegu.Czy ktos miał coś podobnego.Passat 1.9 130km.2002.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki nie znalazłem na stronce forum ale allegro jest oki nie mogę teraz wejść bo jestem w pracy i administrator mi zablokował allegro :) ale w domku zobaczę.

 

A tak na marginesie to zamówiłem wlepy jak długo muszę czekać na odpowiedź nie wspomnę o otrzymaniu.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałbym sie poradzic.Od pewnego czasu słysze dziwny swist i metaliczny dzwiek przy sposzczani nogi z gazu podczas zmiany biegu.Czy ktos miał coś podobnego.Passat 1.9 130km.2002.

 

 

Pozdrawiam.

 

sprawdzales czy ci oleju nie bierze?

moze turbina zasysa, ja bym to obejrzal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O dzięki nie znalazłem na stronce forum ale allegro jest oki nie mogę teraz wejść bo jestem w pracy i administrator mi zablokował allegro :) ale w domku zobaczę.

 

A tak na marginesie to zamówiłem wlepy jak długo muszę czekać na odpowiedź nie wspomnę o otrzymaniu.??

 

Odpowiedz powinienes miec tego samego dnia. Wyslales odpowiedzniej osobie PW na temat zakupu?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz 2 tyg czekam na wlepe..ale pw o wlepce bylo od reki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem do Pablo podał mi numer konta na PW ale już tydzień i nic nie mam trochę się martwię bo 30pln piechotą nie chodzi poczekam ale myślałem że chociaż odpowiedź będę miał szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlepę nową kupiłem chciałem we wtorek i od razu po godzince dotałem numer konta. Kasę wpłaciłem od razu we wtorek, a wlepa w czwartek rano była u mnie. :) Także nie jest źle. pozdro

 

P.S. Dwukrotnie kupowałem już u Pablo2004 i nigdy problemów nie było, więc chwila cierpliwości - poczta przed świetami ma w cholerę roboty i może dlatego tyle to trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinie nawet nie dostałem e-maila z przyjęciem zamówienia do realizacji a więc lipa jednym słowem jesteś może traktowany priorytetowo za co szacun!:) jesteś opiekunem Naszego regionu. Mam nadzieję że Pablo2004 się odezwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafii

 

Zamawiałem wlepę w kwietniu i wszystko przebiegało bardzo szybko:D

 

Jeśli dostałeś maila z numerem konta od Pablo to znaczy że zostało przyjęte do realizacji :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki to poczekam dzięki za info pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcinie nawet nie dostałem e-maila z przyjęciem zamówienia do realizacji a więc lipa jednym słowem jesteś może traktowany priorytetowo za co szacun!:) jesteś opiekunem Naszego regionu. Mam nadzieję że Pablo2004 się odezwie.

 

Rafii - to, że jestem opiekunem nie ma tu ŻADNEGO znaczenia. Każdy jest traktowany jednakowo. Jeśli dostałeś numer konta i wpłaciłeś kasę, to spokojnie czekaj. Ostatnio był okres, że po prostu się dłużej czekało, bo zabrakło wlep i się drukowały. Jeśli jednak masz numer konta, ale kasy nie wpłaciłeś, to nie masz na co liczyć. Dostajesz numer konta i warunkiem otrzymania wlepy jest wpłata. Jest kasa = jest wlepa. :D pozdro

 

P.S. Widzę, że napisałeś wyżej, że kasę wpłaciłeś - pozostaje Ci tylko czekać. A Pablo 2004 nie pisze maila, jak wysyła wlepę. Po prostu jak dostaje kase, to wysyła list. Jak się niepokoisz, to zapytaj Go, co z Twoją wlepą i po problemie. :D

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin jest oki dzięki za wyczerpującą odpowiedź kasę wpłaciłem i będę czekał jeszcze raz dzięki.

 

A co do kontaktu to Pablo2004 ciężko jest osiągalny:) ale to już historia wasze odpowiedzi są wyczerpujące.

--- scalone ---

Oki zmiana tematu kiedy w końcu będzie jakieś spotkanie we Wrocławiu piękna miejscówka pod mostem milenijnym na osobowicach oświetlone piękne foty wychodzą bajka co wy na to i jaki był by możliwy termin na pewno w grę wchodzi styczeń

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcin jest oki dzięki za wyczerpującą odpowiedź kasę wpłaciłem i będę czekał jeszcze raz dzięki.

 

A co do kontaktu to Pablo2004 ciężko jest osiągalny:) ale to już historia wasze odpowiedzi są wyczerpujące.

--- scalone ---

Oki zmiana tematu kiedy w końcu będzie jakieś spotkanie we Wrocławiu piękna miejscówka pod mostem milenijnym na osobowicach oświetlone piękne foty wychodzą bajka co wy na to i jaki był by możliwy termin na pewno w grę wchodzi styczeń

Pozdrawiam.

 

Od umawiania się na spoty jest temat "Robimy spota". Jak się skończy dyskusja o spocie opłatkowym, rzuć tam propozycję i czekaj na odzew - na pewno kilku chętnych się znajdzie, ale czekamy na inicjatywę kogoś innego, niż 90PS, MALON_GT i paput. :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Takiego szukałeś Tomek?

 

Kozacki...Ciekawe czy nie "zajeżdżony" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taa ale śniegu nie ma :P:dobani:

 

Piotrek dobrze że śniegu nie ma nie muszę zimówek kupywac!!:D a na pewno spadnie na święta albo na sylwka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piotrek dobrze że śniegu nie ma nie muszę zimówek kupywac!!:D a na pewno spadnie na święta albo na sylwka .

 

Śnieg śniegiem, ale nawet jak jest zimno bez śniegu, to letnie kapcie i tak po dupie dostają...

 

Odnośnie tej gadaniny o spocie... Nie rozumie jednego... Każdy niby się chce spotkać, ale poza swoje miasto tyłka nie ruszy. ;) Smutne, ale prawdziwe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie śnieg, a szczególnie śmigać autem po śniegu :drive::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności