Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem się przywitać ponieważ jestem nowym użytkownikiem a nie znalazłem odrębnego tematu odnośnie nowych użytkowników w grupie Dolny Śląsk dlatego pisze tutaj.

Otóż fanem marki VW jestem już od kilku lat można mnie spotkać również na forum :

http://forum.vwgolf.pl/

Posiadałem wcześniej golfa II oraz Vento GT i w końcu stałem się posiadaczem autka o którym marzyłem .... do rzeczy

miesiąc temu kupiłem Passsata B5 1.9 TDI

 

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że znajdę tutaj miejsce dla siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka! Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

miliona kilometrów życzymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dawidzie. Na pewno znajdziesz sobie tutaj miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Nowy namiar na baloniarza ,miałem jechać do górala za Kobierzyce ,ale znalazłem takiego oto chłopa z allegro , http://allegro.pl/opony-zimowe-205-55-16-dunlop-continental-michelin-i1231940909.html kupiłem 2 sztuki za 300 zł Dunlop winter 3 coś tam z 2007 bieżnik miedzy 7-8 mm ma tam trochę tego więc śmiało można cisnąć ,tylko niech nikt nie bierze vredenstein bo to mogą być moje bieżnik 4 mm :lol zostawiłem te padaki bo zaciorane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tego linku za miesiac bedzie? adres telefon wpisz a nie link do aukcji, oj moro moro taki duzy a taki ....... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

za miesiąc każdy będzie miał już opony :D jak ci się chce to kopiuj adres telefon i reszte

 

Zresztą linkuje i przekazuje info dla tych co często zaglądają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mimo iż nie możemy pytać o zagadnienia techniczne w naszej zonie to mogę zadać Wam pytanie techniczne ? :D . Przeczytałem już 2 albo 3 tematy i mam wątpliwości, a może to ktoś przerabiał z Was ....

Edytowane przez super krowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz Indiego zapytać

az się boję:devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
az się boję:devil

drżyj maleńki :lol pytaj co tam może wspólnie coś odnajdziemy na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc sprawa prosta, ale może niezłe gówno z tego wyjść jak szukałem wiedzy. Generalnie przy maksymalnym skręcie kół piszczy wspomaganie. Teraz czytałem, że to może pompa, może mało płynu (to wykluczyłem), jakiś tam napinacz na alternatorze, albo pasek wyruchany lub rolka. Tylko zaznaczam, że piszczy na max. skręcie czyli wtedy kiedy najbardziej dostaje po dupce wspomaganie. Trochę mnie zaczęło niepokoić jak komuś się chyba pasek urwał, wkręcił w rolke od wału i rozrząd przeskoczył. Skoczyło się na 3 tys w serwisie. Teraz sobie myślę że 10 tys km temu robiłem rozrząd w ASO, ale oni chyba paska wielorowkowego nie wymieniają bo to inna bajka ?? Mieliście takie objawy ??

Edytowane przez super krowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowny jesteś :*

Tego nie znalazłem, poszedłem od razu w piszczącą pompę wspomy, wymianę płynu itp.

Dziekuję Ci Morasku.

Może w koncu spotkamy się pod milenijnym to podrzucę Ci heńka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Pewno ;) będzie jeszcze czas .Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a nie są to po prostu końcówki drążków kierowniczych ? Ja miałem też pisk przy maksymalnym skręcie w prawo, też kombinowałem jak nie powiem co, a wyszło na końcówki. Sprawdź psikająć WuDe na nie.

 

Indi wybacz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj sobie uszkodzilem palca na Orliku... :)

Diagnoza... Zwichniecie palca ze zlamaniem... :) Wygladalo to nieciekawie... :)

DSC06230.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie szukam dobrego elektryka we Wrocławiu bo pilot mi siadł , wymieniłem baterie i nic nie pomogło ... podejrzewam moduł komfortu ale pewien nie jestem

jeżeli znacie kogoś to proszę o namiary

A ja wczoraj sobie uszkodzilem palca na Orliku...

Diagnoza... Zwichniecie palca ze zlamaniem... Wygladalo to nieciekawie...

powiedziałbym bardzo nie ciekawie aż mnie ciarki przeszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Panowie szukam dobrego elektryka we Wrocławiu bo pilot mi siadł , wymieniłem baterie i nic nie pomogło ... podejrzewam moduł komfortu ale pewien nie jestem

Czy wczesniej ci dzialal? Jesli tak to wez wloz kluczyk do zamka od drzwi wcisnij i przytrzymaj zamykanie na kluczyku i przekrec go tak jakbys chcial zamknac drzwi. Potem wyjmij i sproboj czy juz dziala normalnie pilot?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności