Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

WEDŁUG INSTRUKCJI

 

f4738d78efe290b8m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w dlugich masz chyba h4 nie masz 2 h7 , normalnei h7 i h1. ostatnio ogladalismy te twoje swiatla..tam masz h4 w miejscu h1

Ja mam H7 i H4

H7 to światła mijania + drogowe

H4 to halogen + jak ostatnio zauważyliście świeci równierz z drogowymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej kierownicy z poduszką samemu nieprzestawiać bo może być BUuuummm...jak żle podważysz by ją podnieść albo cosik...wiem że jak bez poduszki jest kier. to założony klakson jest na plastikowych zatrzaskach....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak jade do przodu, to w którą stronę kręci się lewe koło, a wktórą prawe koło???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ArekVW

wiecie może jaką moc mają oryginalne głośniki w passacie b5(z przodu)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak jade do przodu, to w którą stronę kręci się lewe koło, a wktórą prawe koło???

 

No to chyba jasne że do tyłu :chytry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiecie może jaką moc mają oryginalne głośniki w passacie b5(z przodu)?

 

Max 8 Watt RMS

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak jade do przodu, to w którą stronę kręci się lewe koło, a wktórą prawe koło???

Co Ty Łukasz, włosy na blond sobie zafarbowałeś? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak jade do przodu, to w którą stronę kręci się lewe koło, a wktórą prawe koło???

 

No jak to w którą :D W przeciwną do ruchu wskazówek zegara:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak jade do przodu, to w którą stronę kręci się lewe koło, a wktórą prawe koło???

ciekawe pytanie , jutro to musze sprawdzic to tobie odpowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VW_POLO_1.0 A ty czemu nie na hamowni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak jade do przodu, to w którą stronę kręci się lewe koło, a wktórą prawe koło???

 

to zalezy od ktorej strony patrzysz. i zalezy czy skrecasz czy nie oraz od uksztaltowania terenu. nie da rady ci odpowiedziec na to pytanie prosto :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz wiem może podnieś przód samochodu i włącz bieg to wtedy zobaczysz w krórą strone się kręci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
VW_POLO_1.0 A ty czemu nie na hamowni?

 

Dowiedziałem się co nieco o samochodzie(gdzie był robiony):) Poza tym kasę z hamowni przeznaczam na lepsze oponki:D

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko.Jestem właśnie po zmianie opon letnich na zimowe.Wróciłem do domu i tak się zastanawiam czy będę miał problem przy zmianie opon zimowych na letnia jak nie zostały opisane które gdzie były zamontowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Jak jade do przodu, to w którą stronę kręci się lewe koło, a wktórą prawe koło???

Dajcie już sobie spokój :rotfl:(ehhh... to Tyskie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dajcie już sobie spokój :rotfl:(ehhh... to Tyskie)

 

Chyba x5!!:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mam pytanko.Jestem właśnie po zmianie opon letnich na zimowe.Wróciłem do domu i tak się zastanawiam czy będę miał problem przy zmianie opon zimowych na letnia jak nie zostały opisane które gdzie były zamontowane ?

 

nigdy nie opisywalem opon i spokojnie dalo rady. na oko widzisz ktore sa bardziej a ktore mniej zuzyte i tak pare tak samo zuzytych dasz na jedna os a pozostale dwie na inna. jak zbieznosc byla oki itp to sie nie masz co martwic bo oponki powinny byc parami tak samo zuzyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie opisywalem opon i spokojnie dalo rady. na oko widzisz ktore sa bardziej a ktore mniej zuzyte i tak pare tak samo zuzytych dasz na jedna os a pozostale dwie na inna. jak zbieznosc byla oki itp to sie nie masz co martwic bo oponki powinny byc parami tak samo zuzyte

 

Tylko jeśli masz opony kierunkowe, to trzeba zwrócić uwagę na rzeźbę bieżnika. Koledzy - pamiętajmy jednak, że to nie jest wątek techniczny - o takie rzeczy powinno się pisać w technicznych działach, albo najlepiej najpierw użyć szukajki, bo o zbieżności, czy żarówkach dużo było... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a co myślicie o takim zakupie

I co kupujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności