Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Motomaniak: temacik jest zablokowany, bo po spotach robił się syf, bo każdy pisał w innym, dlatego zablokowałem. Zaraz te wrażenia ze spotu przenoszę do tematu ogólnego, bo ten też będzie czyszczony, bo tu się tylko umawiamy. :)

 

A tak właściwie to wielkie dzięki za super spocik - chyba najlepszy, jaki do tej pory był. :D A z tymi HIDami to szybko Wam poszło. Jakbym wiedział, że tak krótko, to bym poczekał, żeby zobaczyć jak to świeci... Ale zobaczę na następnym spocie. :D

 

Foty ode mnie:

http://picasaweb.google.pl/paput.vw.passat.pl/SpotJarosAw#

 

59 sztuk powinno Wam wystarczyć. :D

 

pozdro 4All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bardzo szybko poszlo...jak bedziesz chcial montowac u siebie to trzeba miejscowke z noclegiem zalatwiac w tym celu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajebiste zdjęcia :ok:

 

Cieszę się, że się podobają. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cool foty moje sie juz zassaly 10 razy i sie skonczyl link:( ale wasze to profeska...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cool foty moje sie juz zassaly 10 razy i sie skonczyl link:( ale wasze to profeska...:)

 

Spokojnie, zaraz wszystkie foty jakie wrzuciliście na forum zrobię w jedną całość i będzie ogólny link pod tematem o spocie w "Spotkania dolnośląskie". Już Twoje zassałem, to zaraz je tam dodam. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziekowal:) bo juz chcialem wlepiac je gdzies i dac nowy lepszy link...wlasnie doszedlem do wniosku ze rapid to mega kal!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podziekowal:) bo juz chcialem wlepiac je gdzies i dac nowy lepszy link...wlasnie doszedlem do wniosku ze rapid to mega kal!!

 

Nie ma potrzeby. Doklejam foty do tej galerii, co link dałem kilka postów wyżej, tylko w podpisie jak zawsze wpiszę autora. Już się zgrywa, to za minutkę będą. :)

 

EDIT:

zrobione :D

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo F*ck!!! I znow zaluje!!! Ja pierdziele ale mieliscie rozrywke!! Zazdroszcze!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dzieki za podlaczenie

szop.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego Bang-Bang 0.7 L pasuje za zamontowanie HID

Tomek pamietaj ze ja lampke trzymalem ;) wystarczy 0.5 :P

foty moje sie juz zassaly 10 razy i sie skonczyl link

jak sie skonczyl, ja teraz sciagalem i ok

Paput mozesz zebrac wszystki foty i wrzucic gdzies spakowane zeby sciagnac w calosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paput scalil all w swojej picassie.

 

jak sie wszyscy tak podpisuja to ja wykombinowalem gdzie jest plus:) i dalem psu kawalek kielbasy...cwiartka moze byc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
paput scalil all w swojej picassie

ALe chcialbym miec fotki na dysku w lepszej rozdzielczosci od 800x500 :/ zeby nie bylo ze Paput ma taki porzadny aparat na darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje narzędzia były i lampka :P Z tego wynika że Tomek na następny spot musi cały golferski bagażnik browca przywieść, dla każdego po skrzynce za jakąś tam pomoc/przysługę :D:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moje narzędzia były i lampka :P Z tego wynika że Tomek na następny spot musi cały golferski bagażnik browca przywieść, dla każdego po skrzynce za jakąś tam pomoc/przysługę :D:hyhy:

uwazam ...ze masz racje:) wlasciwie to golf sie do tego idealnie nadaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kockodo - mówisz, masz. Jutro będzie zrobione. Spakuje wszystkie swoje w oryginale, bez obróbki z tego spotu i podam link. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm w oryginale to pewnie jedno zdjecie z 4Mb zajmuje to moze tak zeby na tapete mozna bylo wrzucic 1280x1024 ) spoko masz fote 46 z albumu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm w oryginale to pewnie jedno zdjecie z 4Mb zajmuje to moze tak zeby na tapete mozna bylo wrzucic 1280x1024 ) spoko masz fote 46 z albumu :)

 

Fotki mają około 3Mb każda. A No. 46 mam oczywiście. Wrzuciłem na naszą klasę sobie do profilu - chcę zobaczyć, jakie komenty będą szły hehe. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oraz dobrze zalać silikonem te dziury w osłonach lamp

 

Już "paprochy" dostały się do środka lamp...

 

no i o dobrym umocowaniu przetwornic

 

Przetwornice trzymają się bardzo dobrze.Jak narazie nic nie ruszam

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przetwornice trzymają się bardzo dobrze.Jak narazie nic nie ruszam

Mówiłem że tak zostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności