Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

na paintbala to dziś ładna pogoda by była w legnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na paintbala to dziś ładna pogoda by była w legnicy

 

Za późno, planów już nie zmieniamy, ale spoko - paintball tez kiedyś będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecierz nic o zmianie planów nie mówiłem tylko jakby sie odbył to ładna pogoda akurat dziś w Legnicy jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przecierz nic o zmianie planów nie mówiłem tylko jakby sie odbył to ładna pogoda akurat dziś w Legnicy jest

 

Wiem, wiem, spoko. :) Tylko mówię, że paintball to świetny pomysł, ale musi być więcej osób, żeby to wypaliło i myślę, że wiosną można zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też myślałem żeby na wiosne zorganizowac z wiekszą ilością osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulion

Witam.

Sorki ale podepne sie pod temat bo nie moge znalezc niczego na temat dotyczacy mojego problemu;/

Dzisiaj wymienialem zarowki na philips bluevision H1 i postojowki;] Po zmianie wlaczylem swiatla, wlaczylem i wylaczylem rowniez dlugie przez moment nie bylo zadnego problemu, ale odpalilem auto wyjechalem i zaparkowalem spowrotem na swoim miejscu i zgasilem silnik wylaczylem swiatla... i zauwarzylem ze dlugie ciagle sie swieca i dymi sie z przelacznika swiatek dlugich;/ Cos tam w srodku sie sfajczylo bo pozniej sie zakleszyl i wogole juz sie nie dalo swiatel wylaczyc;/ Odlaczylem akumulator zeby dalej nie nie jaralo, uspokoilo sie i po kilku minutach podlaczylem spowrotem akumulator i niby wszystko bylo OK oprocz przelacznika dlugich (nie dziala - zatopil sie czy cos) Akumulator podlaczony swiatla sie nie swieca wiec poszedlem do domu... Po 10-15 minutach brat mowi ze swiatla sie swieca;/ I faktycznie zapalily sie same (dlugie) i znowu zaczelo sie dymic z przelacznika swiatek dlugich;/// Kuzwa o co chodzi?? Dlaczego tak sie dzieje?? Wczesniej takiego czegos nie bylo dopiero po wymianie zarówek ale żarówek od dlugich nie wymienialem wiec nie wiem o co chodzi;/

Mial ktos kiedy podobny problem???

Prosze o pomoc!!!!!!

z góry dziekuje i pozdrawiam!!!

 

Passat B4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem zamocne żąróweczki a raczej za duży mają pobór przez co niewytrzymał przełącznik i kable...zgrzały się stopiły i zwarły na stałe....moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bulion

ale przeciez ja nie wymienialem zarówek od dlugich tylko od pozycyjnych i mijania. A ten przelacznik od dlugich nie ma nic do tych zarowk ktore wyminilem on ich nie przelącza;/

POMOCY

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Koledzy. Bardzo prosiłbym, aby wszystkie foty i wrażenia ze spotów wpisywac do tego tematu, a nie skakać to do "spotkań dolnośląskich", to do "robimy spota". W tym temacie wszystko będzie w jednym miejscu, nie będzie usuwane. pozdro i dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w zasadzie wszystkie moje zdjęcia, mało tego trochę ale mam nadzieję, że ktoś jeszcze coś dorzuci.

 

0c3e85001fb284c6m.jpg ba0f2562aff6bdd9m.jpg e0bfb98d91d66a1bm.jpg a7cfe4c47eea9b4cm.jpg 08e5beb49027bf72m.jpg b239af404bd608a9m.jpg 0bb42b6787309cf3m.jpg 3686b2d732f158b9m.jpg 242a9fb56448c587m.jpg 158729543f8de79dm.jpg994b795c12d4da36m.jpg d64ff87dacdf5a9cm.jpg 1f225d3c6bab1e25m.jpg a90e68d8b2ce0430m.jpg ad83e89186a59784m.jpg 92f7c564949ae232m.jpg 99dbf1329da85094m.jpg b6c5472a70a17380m.jpg aef3aa6cfaeef4e4m.jpg

 

Ogólnie było bardzo fajnie, oby więcej takich spotów :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie było bardzo fajnie, oby więcej takich spotów

 

Pamiętaj że przy Nas jest zawsze fajnie :) Fotki super :))

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spocik pierwsza klasa, w super zgranej grupie :) i ogólnie bardzo pozytywny. A co do naszego powrotu, to nawet nie wiedziałem, kiedy Krzysiek i motomaniak się oddzielili od nas. :D Ale gdzie Tomek skręci, to już wiedziałem, dlatego się schamowałem przed krzyżówką lekko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do naszego powrotu, to nawet nie wiedziałem, kiedy Krzysiek i motomaniak się oddzielili od nas.
Hehe bo się tak na golfie skupiłeś, że już w lusterka nie patrzyłeś a ja tak jak mówiłem wyskoczyłem sobie na autostrade ;) To wrzuć tą fotę czerwonej skóry w bmw ;) no i twoje foty ze spotu. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe bo się tak na golfie skupiłeś, że już w lusterka nie patrzyłeś a ja tak jak mówiłem wyskoczyłem sobie na autostrade ;) To wrzuć tą fotę czerwonej skóry w bmw ;) no i twoje foty ze spotu. Pozdrawiam!

 

Nie czerwonej skóry z BMW, tylko chodziło mi o to, że w bejcy jest czerwone podświetlenie i żółte światło i zdjęcie wyszło całkiem niezłe. A moje foty ze spotu zaraz będą. :D

 

7b0fdb2a067c982em.jpg 8a819ae9878bd965m.jpg 3ae035ee2ec39215m.jpg 6c4ec85081136a18m.jpg

7f85f3344a1323fem.jpg e6c5bc91a3cdc303m.jpg 975ba5e3b60aabc9m.jpg 16b0bf15a4a349c0m.jpg

7ef002e4250bc27fm.jpg 38c1a4031c516d0fm.jpg 3ae035ee2ec39215m.jpg 67dd4c5782689f68m.jpg

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz moge jedynie powiedziec ze bylo....:ok: No gitara i PeeSik pamietaj ze obietnice dotrzymuje!! :) Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motomaniak masz fotę wnętrza BMW.

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera myślałem że więcej tych fotek mam :D

57f14435d464ee13m.jpg48e8a29f0aa9da8dm.jpg59af22786033c07dm.jpg359edec734c0527am.jpg2d681a340fb3cff6m.jpg

47fa0409782fae5bm.jpg

A dziś są tylko dwa;) fdd3c547b5c5ffe2m.jpg

Edytowane przez 90PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi porysował maskę :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjęcia zrzucone do jednej galerii i są w temacie "Spotkania dolnośląskie". pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności