Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

wymiany sprzęgła to 1400,
no cóz im drozsze lepsze auto tym większe wydatki. chociaż dobra b6 tez nie pogardzę.na oku mam audi a6 2004.r all road od szefa na raty ale chyba wole Vw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja mam oba
ostatnio w astrze czy tam vectrze cie widziałem.nara spadam do gorącej(chyba )kobiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w astrze czy tam vectrze cie widziałem

 

A to też jest w domu, bo jak mówią, zawsze któryś zalany i zapali :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witka z wieczora

Blop widziany na legnickiej na lewym pasie oczywiscie niczym przedstawiciel handlowy ze sluchawka bt w uchu ;D i w jakiejs czarnej kurtce ;p obtrabiony na swiatlach ale zero odzewu ;p

 

:lol to du.pe widziałeś :D dziś nie byłem na Legnickiej i mam system głośnomówiący,czyli przez telefon gadam na głos sam do siebie jak de.bil :wmorde:lol ja mam sedana i wlepe po lewej aaaaaaa i ciemne lampy z tyłu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mijalem paska takiego jak Twoj i facet w srodku do Ciebie byl podobny wiec myslalem ze to Ty ;p mial dokladke R-line a nikogo innego nie kojarze... widocznie masz blizniaczego furaka we wro ;p

 

napisalem co widzialem ;p bylo to na skrzyzowaniu legnickiej z glogowska... ja jechalem od milenijki i skrecalem w glogowska (stalem na czerwonym) a te B6 jechalo w strone kwiskiej - magnolii

 

...

 

a widze ze mamy specjalistow od TV tez na forum ;p bede wiedzial do kogo sie zwrocic bo planuja starsi kupic jakies duze pudlo do salonu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to mam nadzieję że dziś na legnickiej nie było żadnego fotopstryka :wmorde:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to mam nadzieję że dziś na legnickiej nie było żadnego fotopstryka

ale ostatnio sporo ich na ulicach... teraz milejnijna sobie wypatrzyli i dosyc czesto stoja na zatoczce dla autobusow zaraz na przeciwko hali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam to standard ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo stali ostatnio na obornickiej jak sie tylko zaczynaja te budynki/hurtownie po prawej budowlane... z lizaczkiem lapanke kilku osobom zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a widze ze mamy specjalistow od TV tez na forum ;p bede wiedzial do kogo sie zwrocic bo planuja starsi kupic jakies duze pudlo do salonu ;p

dowiesz sie tutaj tyle co własnie sie dowiedziałeś, jeden lubi plasme jeden lcd, dyskusje typu benzyna czy diesel , kombi czy sedan, musisz poczytać za i przeciw każdej technologii i zakupić co ci najbardziej odpowiada,warunki pomieszczenia, co chcesz podpinać do niego itd, ja z pol roku nie mogłem sie zdecydować ale w koncu padło na plasme panasa mimo ze w tej cenie wiekszy mogłem kupić lcd soniaka , poczytaj fora o tv i powodzenia w wyborze zycze :) a i jak to Radek napisał dzisiaj, 50 cali to mało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem Jarek napisalem pol zartem pol serio... a jesli chodzi o rozmiar nie sztuka kupic 50" jak to niektorzy robia i stawiaja w pokoju 2x4...

 

my akurat kupimy cos max do 42-46" (salon ma cos kolo 40-45m2) i w sumie TV bedzie glownie do ogladania filmow HD z kina albo z lapka poprzez HDMI... mam tez routery wifi wiec dobrze byloby kupic TV z karta wifi wtedy moge udostepnic film ktory np wgrywam na USB i wpinam pod router. Plasma owszem plusow sporo ma jesli chodzi o jakosc obrazu ale minusem jest kost utrzymania bo sporo zre pradu...

 

kumpel ostatnio kupil TV sharpa jakis LED (nie wiem czy oled czy prawdziwy led) dali cos kolo 4,5 kafla za niego ale obraz jest bardzo przyjemny (przede wszystkim ma idealna czern)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plasmy juz nie sa jak to powszechnie wiadomo i jak było 5 lat temu prądożerne , może z 20 zł rocznie więcej zapłacisz

to sie zdziwisz, szczególnie jak chodzi o obraz HD to odległości od tv sa bardzo małe

zerknij sobie tutaj i uwierz mi to sa dobre odległości, chłopaki ci potwierdzą

 

tabelacw.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy oled

na bank to nie Oled , tak jak Blop pisał , na razie to porządne auto kupujesz za Oleda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli widze kolejny mit... no to trzeba sie bedzie zastanowic lepiej bo zazwyczaj tv jeden od drugiego niczym sie nie rozni, a jedynie cena za marke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zerknij sobie tutaj i uwierz mi to sa dobre odległości, chłopaki ci potwierdzą

 

ta tabelka to dooooobra jest właśnie tak z 2metrów przy 46 calach śmigam w PS3,no ale ja to już lekko ślepawy się robię :P:lol:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się nie znam na TV i cieszę sie z tego ze leci w nim cos fajnego, a nie tym ze ma fajny obraz, bo widze ze dylematy bym mial :lol ja mam tego niby "ledowego" samsunga i jak dla mnie gitarra :haha

 

Ale za to mam inny problem, nie wiem gdzie dorwac listwy zderzaka tylnego z jednego kpl, zeby byly w tym samym odcieniu :wmorde musze sie chyba do ASO przejechać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze sie chyba do ASO przejechać...

 

na parking :lol ,galeria dominikańska ma taki ujowy monitoring że gówno widać na ekranach ochrony (Aga oglądała zapis jak jej auto porysowali i jak jumać to tylko tam :wmorde)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 100zł przypal robic to bez sensu :lol jak juz to jakis felunek bym brał :D moze jakies ładne 17" na zime :hmm

 

 

Haha :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze jakies ładne 17" na zime

 

 

Haha

 

:lol

 

spadam nyny bo jutro ciężkkkkki dzionek :( :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie tez, bajoo :papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności