Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

po tym "czymś" 2 dni dochodziłem do siebie a dobe miałem nieostry wzrok więc dziękuję
to zostawimy ja kamellowi i powiemy ze to czarny smirnoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie jemu wszystko jedn
szkoda ze w jedlinie go nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie widziałes nowych ledów.dawniej plasma biła na głowe led czy lcd.a teraz w ledach zastosowano nowe podswietlanie oled i tendencje sie zmieniły

 

:lol a wiesz ile kosztuje prawdziwy telewizor ledowy? te tzw.OLED to oszustwo dla naiwnych :(

A prawdziwy ekran oled ma coś ok 3mm tylko kogo na to stać :lol

cyt:

Pierwszy sprzedawany OLED, Sony XEL-1, ma grubość tylko 3 mm, a 21-calowy prototyp tej firmy, 1,4 mm. Piksele OLED mogą być sterowane o wiele szybciej, niż w ekranach LCD, co daje lepszy poziom odświeżania obrazu i zupełny brak smużenia. Czerń jest 100% - dając doskonały kontrast. Wyświetlacze są też o bardziej energooszczędne.

 

Jako ciekawostkę można podać że ekrany OLED będzie można wyginać (FOLED, Flexible OLED) a także będą mogły być przezroczyste (TOLED, Transparent OLED). Cechę tę można będzie wykorzystać do wyświetlania obrazu na obie strony, dzięki czemu telewizory można będzie montować np. w oknach wystawowych.

 

 

Jedyny prawdziwy LED TV widziałem w salonie sonny i kosztował coś ok 40.000PLN :lol Narazie plazma bije na głowe te pseudo oledy i wsio,

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa zresztą poczytaj :

http://www.proline.pl/?n=led-tv-szum-marketingowy-czy-zwykle-oszustwo

 

p.s

Moja córa ma lcd a ja plazmę panasonika i podłączając PS3 do jej super full lcd,obraz to poprostu katastrofa w porównaniu do plazmy :(

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moja córa ma lcd a ja plazmę panasonika i podłączając PS3 do jej super full lcd,obraz to poprostu katastrofa w porównaniu do plazmy
co ma lcd do led?na taki artykuł o led mozna zacytowac 5 innych o plazmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s

Moja córa ma lcd a ja plazmę panasonika i podłączając PS3 do jej super full lcd,obraz to poprostu katastrofa w porównaniu do plazmy

 

No dokładnie mam to samo :wmorde

 

btw :

 

29072011504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie mam to samo

 

btw :

:lol

 

---------- Dodano o 22:02 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:00 ----------

 

miszcz
zmeczony był

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:bry

 

 

 

Póki co mnie nie stać, musiałem wywalić na klapę, OC i inne badziewia :wmorde

Nic sie kasa ciebie nie trzyma :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic sie kasa ciebie nie trzyma

 

Ja po prostu wydaję kasę na pożyteczne cele zanim wydam na głupoty :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ma lcd do led?

 

dobra to daj mi link do prawdziwego TV LED,myślę że jeszcze dłuuuuuugo nie będzie nas stać na niego

czytaj: http://www.proline.pl/?n=led-tv-szum-marketingowy-czy-zwykle-oszustwo

 

No chyba że rozmawiamy o pseudo led :wmorde za 3000-4000 PLN :(

 

telewizor o którym Ty Witek myślisz LED to zwykłe LCD z podświetleniem Led a praaaaaaawie robi różnicę :(

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwykłe LCD z podświetleniem Led
mam taki http://e-planet.pl/strona,produkt,id,760722,kat,998.html i on bije na głowe ten który mam w innym pokoju http://www.eukasa.pl/rtv/sklep/1385776/samsung/samsung-le46d550/?&utm_campaign=tv. pod oba był ps3 podłaczony x box i tv n.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam taki http://e-planet.pl/strona,produkt,id...2,kat,998.html i on bije na głowe ten który mam w innym pokoju

 

Bardzo fajny TV,jeden z najlepszych na rynku.................... ale dalej to jest LCD z podświetleniem krawędziowym LED :(

Wkur........ mnie już te pseudo określenia fachowców np. w nie tylko dla idiotów :wmorde i powinni wreszcie brać za dupę kłamców od marketingów.przecież już zzzzzzz 16lat temu,jak kończyłem liceum energetyczne na powstańców śl. to był taki przedmiot jak elektronika i w pierwszej klasie kurw....... tłumaczyli co to jest wyświetlacz lcd a co to dioda led :wmorde

 

p.s

Sam telewizorek podobno bajka jest i chętnie bym go polukał z bliska,wcale nie twierdzę Witek że plazma (która posiadam) jest lepsza od tego modelu,bo tak poprostu nie jest :D fajowy zakup.gratki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam telewizorek podobno bajka jest i chętnie bym go polukał z bliska,wcale nie twierdzę Witek że plazma (która posiadam) jest lepsza od tego modelu,bo tak poprostu nie jest fajowy zakup.gratki
zapraszam.:lol z twym ulubionym trunkiem naturalnie,udalo sie go kupic o ok 10% taniej.ja jestem zadowolony.pozatym nigdy nie kupie plazmy i nie bede jezdził golfem:lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie kupie plazmy i nie bede jezdził golfem:lol.

 

:haha

 

To ja mam oba :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapraszam. z twym ulubionym trunkiem naturalnie,udalo sie go kupic o ok 10% taniej.ja jestem zadowolony.pozatym nigdy nie kupie plazmy i nie bede jezdził golfem.

 

:lol dobra,barek pełny to się ustawimy :D

golfa V w pakiecie gti,tego 250PS byyyyyyyym brał darmo jak niiiicc :lol :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
golfa V w pakiecie gti,tego 250PS
za rok lub dwa mam w planachvw_touareg_largo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za rok lub dwa mam w planach

 

fajna bestia,właśnie jutro znajomy sprzęgło z dwumasą w tdi jutro wymienia,sam koszt robocizny wyjęcia skrzyni i wymiany sprzęgła to 1400,- (plus graty ok 3000,- ) :wmorde zawsze się bałem kosztów utrzymania skubańca.......ale może kiedyś :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka z wieczora :)

Blop widziany na legnickiej na lewym pasie oczywiscie niczym przedstawiciel handlowy ze sluchawka bt w uchu ;D i w jakiejs czarnej kurtce ;p obtrabiony na swiatlach ale zero odzewu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności