Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdura . Niektóre dekodery są bardzo czułe na ustawienie anteny i wystarczy dosłownie o milimetr ruszyć antenę i będziesz miał jakość (bo sygnał złapać najprościej) . U szwagra walczyłem w śnieżycy na balkonie bo po przejściu z C+ analog na C+ HD ,co za tym idzie zmiana dekodera,nie było połowy programów.Trochę kurew poleciało,flaszka do tego i temat ogarnęliśmy
takze indi bier flache i na drabine:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze Witek prawi
my pomożemy ci drabinę przytrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę kurew poleciało,flaszka do tego i temat ogarnęliśmy :hyhy

 

Już to widzę :wmorde

 

to nie widziałes nowych ledów.dawniej plasma biła na głowe led czy lcd.a teraz w ledach zastosowano nowe podswietlanie oled i tendencje sie zmieniły

 

Ja aż taki gadżeciaż nie jestem, żeby co pól roku TV zmieniać, swoją plazmę w sierpniu tamtego roku kupowałem i raczej była nowym modelem 600 Hz,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja aż taki gadżeciaż nie jestem, żeby co pól roku TV zmieniać, swoją plazmę w sierpniu tamtego roku kupowałem i raczej była nowym modelem 600 Hz,
jaka marka?600hz?tylko to sztuczne jest.mój niby ma 800 ale za to procesory w tv odpowiadaja.naturalnie mamy po 100hz.lub 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka marka?600hz?tylko to sztuczne jest.mój niby ma 800 ale za to procesory w tv odpowiadaja.naturalnie mamy po 100hz.lub 200.

 

Bo więcej i tak ludzkie oko nie przetworzy :wmorde - czyli nie zaobserwujesz różnicy. Chyba tylko Samsung nie naciąga w ten sposób,że super tv co ma 4583909Hz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo więcej i tak ludzkie oko nie przetworzy - czyli nie zaobserwujesz różnicy. Chyba tylko Samsung nie naciąga w ten sposób,że super tv co ma 4583909Hz
jak nie mam samsunga 800hz:ocochodzi o taki.http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE46D8000YSXXH-spec tylko tych 800 nigdy nie zobacze Edytowane przez witusb24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka marka?600hz?tylko to sztuczne jest.mój niby ma 800 ale za to procesory w tv odpowiadaja.naturalnie mamy po 100hz.lub 200.

 

No 600, Panasonic jakiśtam, stałem sobie przed kilkoma różnymi i w sumie nie textami Jana co opowiadał o technicznych sprawach a swoim podobaniem sie tego co widzę się kierowałem, odświeżanie miała na pewno najlepsze i naturalność zarysów przedmiotów + kolorystyka mnie przekonały.

 

Fachanem nie jestem od techniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No 600, Panasonic jakiśtam, stałem sobie przed kilkoma różnymi i w sumie nie textami Jana co opowiadał o technicznych sprawach a swoim podobaniem sie tego co widzę się kierowałem, odświeżanie miała na pewno najlepsze i naturalność zarysów przedmiotów + kolorystyka mnie przekonały.

 

Fachanem nie jestem od techniki

wg mnie panasonic najlepsze plasmy robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wg mnie panasonic najlepsze plasmy robi

 

O widzisz, a ja nie znając się tylko na "oko" wybierałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na "oko"
to baba w szpitalu:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie mam samsunga 800hz o taki.http://www.samsung.com/pl/consumer/t...8000YSXXH-spec tylko tych 800 nigdy nie zobacze

 

 

Chyba tylko Samsung nie naciąga w ten sposób,że super tv co ma 4583909Hz

 

Z naciskiem na chyba .Jest na forum wątek na ten temat i zdaje się Duży objaśniał ,że któraś (już nie piszę jaka bo zaś będzie) firma informuje,że takie odświeżanie jest ale nie ma to istotnego wpływu na jakość oglądanego przez Ciebie obrazu. Czyli jeśli będziesz miał 200 Hz i 800 Hz to nie będziesz widział różnicy-Ty i Twoje oko :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to baba w szpitalu:lol

 

:lol

To też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panasonic jakiśtam,

 

Viera - starszyzna moja posiada takie to to 42'' i jakość obrazu w porównaniu z moim bidnym 37'' LG jest nieporównywalnie lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Viera

 

Bingo Mieszko, wygrałeś :zliscia

 

:haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bingo Mieszko, wygrałeś
od Niemora litra wódy w Jedlinie.Starogardzkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od Niemora litra wódy w Jedlinie.Starogardzkiej

 

Inny prezent dostanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inny prezent dostanie
z laczka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z laczka??

 

:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Starogardzkiej

 

po tym "czymś" 2 dni dochodziłem do siebie a dobe miałem nieostry wzrok więc dziękuję :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności