Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

hehe kalendarzy będzie opór w lutym także damy rade ;) znowu wytapetujesz bardache :lol ,a rudy na tych tarczach wyszedł po picowaniu fot bo fistaszek je pieścił ,ja z photoshopa mam 2 + ;)

 

---------- Post added at 19:20 ---------- Previous post was at 19:16 ----------

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=90830

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

photoshop nie jest taki trudny na necie jest sporo o nim i filmiki jak co robić :D

 

jak widać to ja w photoshopie ;)

Edytowane przez toman70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Twój avatarek ma ogonek jak ten filmowy?:) W końcu starostwo oddało ul.Jana Pawła II do normalnego użytku więc nie było tragedii z przejazdem na cmentarz w Oborze. Ale, ale, Toman zauważyłeś jak pomalowali pasy na jezdniach?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuu, miał 68lat więc nie dziwne że zbałamucił osła i inne zwierzaki, bo pewnie żadna baba go nie chciała. No ale ktoś był zazdrosny o osiołka, i go ciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat off-road :D

[ame]

[/ame]

[ame]

[/ame] Edytowane przez milus09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , mam problemik z moim paskiem podczas jazdy gaśnie i pojawia się kontrolka alternatora po jakimś czasie odpala ponownie , potrzebuję jutro jechać do jakiegoś konkretnego mechanika we wrocku , możecie mi na szybko polecić kogoś dobrego i sprawdzonego , będę bardzo bardzo wdzięczny ....:manga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy Twój avatarek ma ogonek jak ten filmowy? W końcu starostwo oddało ul.Jana Pawła II do normalnego użytku więc nie było tragedii z przejazdem na cmentarz w Oborze. Ale, ale, Toman zauważyłeś jak pomalowali pasy na jezdniach?

 

jak domaluje to ma ;)

 

a co do pasów to nie dotarłem do Obory ;) więc nie widziałem jak pasy wyglądają :(

 

teściowie wyprowadzili się do Wielowsi i na Ustronie 4 nie dojeżdżam :( jedynie Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że na Ustronie nie dojeżdżasz. Linie przerywane są proste jak po odpowiedniej dawce procentów;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , mam problemik z moim paskiem podczas jazdy gaśnie i pojawia się kontrolka alternatora po jakimś czasie odpala ponownie , potrzebuję jutro jechać do jakiegoś konkretnego mechanika we wrocku , możecie mi na szybko polecić kogoś dobrego i sprawdzonego , będę bardzo bardzo wdzięczny ....:manga

Ja mogę polecić:

Zakład Elektromechaniki Pojazdowej. Andrzej Polak

Rakowa 46a, 51-421 Wrocław

Tel.: (71) 325-49-49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tej rakowej to juz wszystko polecacie:) juz ktos polecal ta rakowa chyba ze skrzynia tak?

 

kresekpodziekuj magdzie ...cala droge jak glupi sluchalem radia eska :D oficjalnie dzieki za pomoc:) i konkretny ten twoj nowy sprzecik juz sobie troche o tym poczytalem zeby nastepnym razem wiecej wiedziec w rozmowie z toba:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na rakowej jest wszystko chyba z 50 zakładów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że na Ustronie nie dojeżdżasz. Linie przerywane są proste jak po odpowiedniej dawce procentów

 

hahahah wiesz może kończyli drogi trza było yo oblać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy znacie moze jakiegoś diagnoste, który przymknie oko na przyciemnione szyby z przodu ? jak tak to poprosze na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
koledzy znacie moze jakiegoś diagnoste, który przymknie oko na przyciemnione szyby z przodu ? jak tak to poprosze na PW

podepnę się pod zapytanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Dziś widziane 3b kombi granatowe koło 15,30 na na estakadzie w stronę Milenijnego HE chyba końcówka już go kiedyś widziałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocko chyba sie ktos zaopiekowal twoja ramka pod halogen :( dobrze ze halogenem sie nie chcial zaopiekowac bo by byla juz calkiem kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Kiurwa Hiujem tu chlopaki wieje strasznie.... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet nie pamietamy kiedy ostatnio tu cos napisales...kazdy tak powoli robi wiec nic dziwnego...naprawianie forum trzeba zaczac od siebie:) to mowilem ja jarzabek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności