Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

a co ze zderzakiem tylnym?? wszystko dookola malujesz a dol od zderzaczka czarniutki niczym dziura w zebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
a co ze zderzakiem tylnym?? wszystko dookola malujesz a dol od zderzaczka czarniutki niczym dziura w zebie?

 

popatrz dobrze na fotki kupiłem hokey za 50 dyszli ,później stary ogolę i będzie gitarka ,jest na zdjęciu mycia z Wareczkami w tle:D

Dobra idę trochę popracować ;)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt

doczytalem i ujrzałem:) dopoki nie zobacze to nie uwierze i co...i widze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Wiem, że o tym już ktoś pisał, tylko nie mogę znaleźć tej informacji w gąszczu rozmów w tym topicu. Ktoś kiedyś pisał, że jest w Świdnicy jakiś bardzo dobry zakład od instalacji gazowych. Potrzebuję ogólnie ją przejrzeć i przede wszystkim wyregulować. Będę wdzięczny, jeśli ktoś poda jeszcze raz adresik i numer telefonu ewentualnie. dzięki

 

 

popatrz dobrze na fotki kupiłem hokey za 50 dyszli ,później stary ogolę i będzie gitarka ,jest na zdjęciu mycia z Wareczkami w tle

Dobra idę trochę popracować

 

Moro, Ty to masz tego pasia pięknego. Jak możesz, to dodawaj fotki w Twoim temacie w większej rozdzielczości, bo będą lepiej na pulpicie wyglądać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

nie można dodawać w większym, bo ci co mają iPlusa albo coś podobnego w ogóle nie mogą stron otwierać ,celowo je zmniejszam ,na tapetę Marcin daj se babę z cyckami gołymi lepiej :D

 

No dziś mam super dzionek, mój synuś już na masaże nie musi łazić ,postawa wyprostowana ,rozwija się na 2 miesiące w przód, lekarka młodej mówiła ,zajebiście :D

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dziś mam super dzionek, mój synuś już na masaże nie musi łazić ,postawa wyprostowana ,rozwija się na 2 miesiące w przód, lekarka młodej mówiła ,zajebiście

 

No to super. :D

 

nie można dodawać w większym, bo ci co mają iPlusa albo coś podobnego w ogóle nie mogą stron otwierać ,celowo je zmniejszam

 

Spoko. :)

 

na tapetę Marcin daj se babę z cyckami gołymi lepiej

 

Jak będę chciał popatrzyć, to wolę na żywo niż na zdjęciu. :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na tapetę Marcin daj se babę z cyckami gołymi lepiej

Przeciez Twoj dupowoz to Cycuszek!! :) Wiec bedzie mial Twojego duzego cyca na pulpicie :)

No dziś mam super dzionek, mój synuś już na masaże nie musi łazić ,postawa wyprostowana ,rozwija się na 2 miesiące w przód, lekarka młodej mówiła ,zajebiście

To mnie cieszy... :) Oby tak dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kiedyś pisał, że jest w Świdnicy jakiś bardzo dobry zakład od instalacji gazowych.

http://mapy.google.pl/maps?f=q&source=embed&hl=pl&geocode=&q=58-100+%C5%9Awidnica+ul.+Sk%C5%82adowa+3&ie=UTF8&sll=50.833794,16.511353&sspn=0.006295,0.006295&ei=Svd2Se6HGYOoogOl48T3Cg&cd=3&cid=50833793,16511353,2916307393062763339&li=lmd&ll=50.836164,16.51185&spn=0.009486,0.030041&z=15&iwloc=A

Zakładałem tam i serwisowałem instalację do Punto, dopóki była na gwarancji.

Po gwarancji jeździłem na Wrocławską, na wprost Huty Szkła. Mają tam straszny rozpiździel, można się przestraszyć, ale koleś który montuje podtlenek LPG zna się na rzeczy. Brykaj więc, gdzie chcesz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale koleś który montuje podtlenek LPG zna się na rzeczy. Brykaj więc, gdzie chcesz :-)

zna się jak c hó j przez niego miałem pożar w aucie bardzo nie polecam tego partacza !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepsza była kiełbasa i sikanie do źródełka

 

Hehe, a następni przyjadą, spróbują cudownej wody ze źródełka i powiedzą "cudna to woda, lej do butelki, będzie na herbatkę w domu"

 

p.s. Moro skąd masz taki zajebiaszczy warsztatowy dywan ? To chyba perski no nie ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko kto będzie jechał do bielawki prze Świdnicę w sobotę rano i zawijał późnym popołudniem i weiczeorkiem ? niestety swoim padłem nie pojadę i potrzebuję transportu jedynym słusznym modelem VW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co ty tez lu@asz nie zostajesz:( na dwa dzionki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko kto będzie jechał do bielawki prze Świdnicę w sobotę rano i zawijał późnym popołudniem i weiczeorkiem ? niestety swoim padłem nie pojadę i potrzebuję transportu jedynym słusznym modelem VW

 

Już załatwione :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niet niestyty ;/ transport już mam dzięki koledze moto :D

a piwka się napijemy na luzaku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kto planuje zabawic dwa dni? bo chce sie z kims napic i cos z grila wszamac a tak to lipa z piciem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

 

p.s. Moro skąd masz taki zajebiaszczy warsztatowy dywan ? To chyba perski no nie ?? :)

 

Perski hehe wożę w bagarianie ,a nóż się przyda w najmniej oczekiwanym momencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra idę trochę popracować

hahahah dobre dobre

to chyba na cytat roku sie nadaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hahahah dobre dobre

to chyba na cytat roku sie nadaje

Dokladnie!! Najwiekszy nierob w naszym regionie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pół światek nie musi pracować ;) on tylko się pojawia a ludzie sami mu kasę oddają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności