Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

chłopy jak myślicie ile by kosztowało pokrycie relingów dachowych chromem ?

Jolek ty masz tak kumpli w tych zakładach z felami pytnij dla starego

Dobry temat nawinąłeś też sie nad tym zastanawiam ale nie wiem gdzie z tym sie zgłosić i ile to kosztuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chłopy jak myślicie ile by kosztowało pokrycie relingów dachowych chromem ?

Jolek ty masz tak kumpli w tych zakładach z felami pytnij dla starego

dla siebie tez o tym myslalem, czytalem na forum i skonczylo sie na zakupie, jeden reling mam troche porysowany, czy jest jakas opcja regenerecji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło godziny 13:40 jechałem w Wałbrzychu za kolegą QusQus od ulicy Tuwima do podgórza. Masz kolego naderwaną wlepę, a ja mam jedną w zapasie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greg z tymi pendrivami to dość interesujące ale ja brałbym tylko jeden.

 

Kockodo czy w Lubinie przy REAL-u ten kubek dmuchany to Twoja robota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kockodo czy w Lubinie przy REAL-u ten kubek dmuchany to Twoja robota?

yyyy tak.... stoi caly i zdrowy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yyyy tak.... stoi caly i zdrowy ? :)

Widze ze ty lubisz wszystkie rzeczy dmuchane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności !!! Niestety Passat znalazł juz nowego właściciela a w moje łapki wpadło BMW. Passat pojechał do Lubawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
a w moje łapki wpadło BMW

 

nie gadamy z gościami w bmw :lol

 

 

 

Widze ze ty lubisz wszystkie rzeczy dmuchane :)

 

cicho bo pewnie żona na wizji zza barku luka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie gadamy z gościami w bmw

tak myslałem ale nic nie pisałem. Jezeli ma to jeszcze jakieś znaczenie dresów nie nosze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kockodo byłeś dzisiaj może w Legnicy ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj koło godziny 13:40 jechałem w Wałbrzychu za kolegą QusQus od ulicy Tuwima do podgórza. Masz kolego naderwaną wlepę, a ja mam jedną w zapasie :-)
HAHA trzeba bylo mignac swiatlami chociaz nie wstydz sie :) nono wiem ze mam naderwana na myjce mi ja tak zalatwili, ale mam zabukowana od paputa wezme ja na spocie w książu. Ale dzieki za checi :) A PROPO PAPUT WLEPY NIE ZAPOMNIJ WZIAC NA SPOT BO SZCZERZE MOWIAC NIE MAM CZASU BY SIE KRECIC W WEEKEND PO MIESCIE CHATE REMONTUJE I TAM JESTEM NON STOP.

 

---------- Post added at 21:03 ---------- Previous post was at 21:01 ----------

 

Witam po długiej nieobecności !!! Niestety Passat znalazł juz nowego właściciela a w moje łapki wpadło BMW. Passat pojechał do Lubawki.
Takiego fajnego passka na BMW zamieniles wstyd wstyd !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A PROPO PAPUT WLEPY NIE ZAPOMNIJ WZIAC NA SPOT BO SZCZERZE MOWIAC NIE MAM CZASU BY SIE KRECIC W WEEKEND PO MIESCIE CHATE REMONTUJE I TAM JESTEM NON STOP.

 

Spoko, kilka wlepek jest w domu, kilka jeździ w pasiu, żeby zawsze były pod ręką, jakbym spotkał jakiegoś nieoklejonego forumowicza. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, kilka wlepek jest w domu, kilka jeździ w pasiu, żeby zawsze były pod ręką, jakbym spotkał jakiegoś nieoklejonego forumowicza.
No i wszyscy jestesmy zadowoleni :)

 

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

 

dla siebie tez o tym myslalem, czytalem na forum i skonczylo sie na zakupie, jeden reling mam troche porysowany, czy jest jakas opcja regenerecji?
Kockodo i ile za relingi dales ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą małe info: ostatnio szukając części do swojego paska, trafiłem na gościa w necie, co miał jakieś tam graty. Potem okazało się, że jest z Jeleniej Góry, więc do niego pojechałem. I tu miłe zaskoczenie - koleś ma używane części do aut, ale tylko i wyłącznie do paska B3 i B4 oraz Golfa III. Swoją drogą to bardzo dobrze, bo się zna bardzo dobrze na tych trzech modelach. Kupiłem wszystko co chciałem, nawet samą klameczkę od regulacji fotela kierowcy dół-góra, bo tego nikt nie chce sprzedać bez całego fotela. :) Ceny bardzo konkurencyjne, przykładowo: przewody ABS 20zł/sztuka, ograniczniki drzwi w stanie idealnym 15zł/sztuka, rączka fotela 20zł - to te fanty, co ja kupiłem. Jakby ktoś coś potrzebował, to pisać do mnie, to dam cynk. :) Ma na placu ponoć po kilka sztuk każdego modelu, także części dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jezeli ma to jeszcze jakieś znaczenie dresów nie nosze :D

 

Ja też nie bo mam nogi grube :lol

,a tak poważnie to jeździj czym chcesz ,ja tam też następne autko kupię BMW ,albo Miercedes :D

 

 

Gdzie ten Jolek jolajny czy lojalny ,jak kto woli ile za chrom na listwy ??u tego zioma twojego ,dawaj tu szybciutko rabaty dla forumowych kolesi,bo cię ze stada wygnamy :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pendrive to fajna sprawa ale znalazłem inna firmę co można składać zamówienia od 5 sztuk już :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HAHA trzeba bylo mignac swiatlami chociaz nie wstydz sie nono wiem ze mam naderwana na myjce mi ja tak zalatwili, ale mam zabukowana od paputa wezme ja na spocie w książu. Ale dzieki za checi A PROPO PAPUT WLEPY NIE ZAPOMNIJ WZIAC NA SPOT BO SZCZERZE MOWIAC NIE MAM CZASU BY SIE KRECIC W WEEKEND PO MIESCIE CHATE REMONTUJE I TAM JESTEM NON STOP.

 

HeHe Następnym razem będę trąbił :-)

Jak by co wlepa cały czas leży w schowku i czeka na potencjalnego nosiciela :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już puściłem info do Typa, na stronce pisze, że kpl 150zł wiec coś koło tego będzie kosztować:

Polerowanie relingów - 150zł / 2szt

http://www.polerowanie-felg.pl/cennik.html

 

Ja u siebie mam seryjnie w chromie :D

 

aha a jak by ktoś chciał fajne ciuchy na poziome to polecam:

 

www.urbancity.pl

Edytowane przez jolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

o to dobra cena pasuje mi :)ale na razie mam malowanie, zadryndam do typa jak będę gotowy ,bo używki na allegro w chromie są po 800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności