Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

mam takiego grila do sprzedania jak by ktoś chciał

 

Jaka cena i czemu tak drogo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jaka cena i czemu tak drogo :D

promocja taka hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam takiego grila do sprzedania jak by ktoś chciał http://www.allegro.pl/show_item.php?item=850698464

Wlasnie sie przymierzam do kupna takowego grilla tylko powiedz mi czemu stan dobry? Jest wyblakly czy jak?! Jaka firma- JOM?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest JOM a stan dobry bo miałem go na aucie z pól roku wiec nówka nie jest wyblakły tez nie jest . a mały Passat dostał na imię BARTŁOMIEJ i czuje się świetnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak to jest JOM a stan dobry bo miałem go na aucie z pól roku wiec nówka nie jest wyblakły tez nie jest . a mały Passat dostał na imię BARTŁOMIEJ i czuje się świetnie .

 

Kwota zaproponowana na allegro ostateczna? Gdzie mznabylo by sie spotkac i obejrzec?! Ale istot zywych prosze nie porownywac mi tu do rzeczy... :D:P Duzo zdrowia dla Bartłomieja!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy szukam jakiegos dobrego ale to dobrego warsztatu do geometrii do 4motion, cos polecicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w świdnicy jest goś, który robi naprawdę dobra geometrię, ale nie wiem jak u niego jest z 4x4 mi każde auto (oska) ustawiał wzorowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luqasz a jak cenowo z geometria u tego gostka bo mn ie tez jest potrzeba ustawienia a tu u nas to podlacza pod komputra i jak widza ze jest w polu to jest gicio tak mowia ale ja wiem ze przeciez maja pewien zakres tolerancji bo ustawili ale dalej mi autko sciaga lekko w lewo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dalej mi autko sciaga lekko w lewo.

Pewnie opony dojechane.

zamien kola stronami zobacz co sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie opony dojechane.

zamien kola stronami zobacz co sie dzieje

Hehh o tym samym pomyslalem :) Mialem takw swoim na letnich... Po wymianie opon na zimowe sciaganie zniklo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no i co tak pocichli?

Kockodo jakiś mi numer zły podałeś, dzwonie a tam koleś mówi pomyłka:) byłem na gaju dziś to bym zajechał:)

 

---------- Post added at 16:43 ---------- Previous post was at 16:42 ----------

 

Kresku zamówiłeś te flagi na kiedy mają zrobić ?masz jakiś wzór jak ma ta duża wyglądać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
luqasz a jak cenowo z geometria u tego gostka bo mn ie tez jest potrzeba ustawienia a tu u nas to podlacza pod komputra i jak widza ze jest w polu to jest gicio tak mowia ale ja wiem ze przeciez maja pewien zakres tolerancji bo ustawili ale dalej mi autko sciaga lekko w lewo.

 

zobacz tez klocki hamulcowe to tez wplywa na sciaganie. nawet nowki paszteciki maja zakres regulacji 2st bodajze takze sie koles nie oklamal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym raczej do wojsk inzynieryjnych lub np. przeciwlotniczych, i nie wiem jak isc, przez szkole? czy tak na liniowke po jakims szkoleniu? Powiedzieli okolo 2,5 tys na reke na poczatku i tak dalej i tak dalej

Ale jak chcesz być oficerem to musisz popytać się w szkołach oficerskich czy wogóle przyjmują chyba że chcesz na szeregowego zawodowego bo przyjmują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

No szykujcie czapki i rękawiczki zaczęło się Armagedon,-20w sobotę w nocy ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie może w końcu AH1N1 wymrozi na dobre. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje auto ładnie mieszka w garażu gdzie temperatura jest zawsze nie mniej niż +18 więc może być i -20 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozazdroscic kolego pozazdroscic...umnie w domu niekiedy bywa mniej niz u ciebie w garazu wiec radze w sobote dokladnie sprawdzac czy sie gdzies tam indi nie kryje w kacie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozazdroscic kolego pozazdroscic...umnie w domu niekiedy bywa mniej niz u ciebie w garazu wiec radze w sobote dokladnie sprawdzac czy sie gdzies tam indi nie kryje w kacie:)

 

No tom sie uśmiał!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dolnoślązaków.

Mam pytanie odnośnie czyszczenia soczewki lasera nawigacji. Czy w naszym regionie w okolicach Lubina/Legnicy znacie namiary na kogoś kto zajmuje sie fachowo czyszczeniem tejże soczewki lub robił to w swoim pasku z powodzeniem -wiem,że można samemu ale wole nie pchać łap tam gdzie nie potrzeba i coś skopać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności