Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś tam foto :D

 

19c3536dbf0a79c3m.jpg 0481e044550c96f5m.jpg 0968ced7ee432ca4m.jpg a250be6a01efacb6m.jpg 22100401c8d4f645m.jpg a55424b175e92329m.jpg 2ff894c190185c7dm.jpg 0da49bc0ed15ee5em.jpg 2bf932a9e68da7efm.jpg df49f43201b1facam.jpg c6d2b4066cfda5bbm.jpg 93be0a4c98fd929am.jpg fd76f11c70898640m.jpg 5bf64c8feca58156m.jpg 9a877d7bb20c71c6m.jpg 34519c9130a15fe6m.jpg feb4d478306e4d36m.jpg e17ae9292305d393m.jpg 605647ce12c1d321m.jpg 3626099107307946m.jpg d94d78f8288513e4m.jpg 8fa9fb249e08f39bm.jpg f519caf9a725391am.jpg

 

Najmłodsza uczestniczka spotu :D

 

3b5e159c8b0afa7am.jpg

 

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmłodsza uczestniczka spotu :D

 

3b5e159c8b0afa7am.jpg

 

 

 

Jak dla mnie najslodsza :)

 

---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 10:56 ----------

 

ffb47022a3f5ab16m.jpg

A ja mam tylko takie oto:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niezłe

ale czemu swojego żeś tak katował?

naga prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie wiem, że nie ten dział ale skoro na każdy temat to pisze. Pojawia mi się komunikat service insp. Troche poczytałem na forum i ludzie twierdzą, że to informacja o przeglądzie i że kasuję się ją jak olej i moje pytanie czy to coś jeszcze może znaczyć czy napewno przegląd i mogę spokojnie to skasować ??

I jeszcze inna sprawa co do kasowania oleju. Czy przy kasowaniu ręcznym service oil następna taka informacja pojawia się po określonej ilości km czy komputer odczytuje lepkość oleju ??? Zdania są podzielone na forum niektórzy twierdzą, że przy kasowaniu ręcznym komputer przechodzi na ilość km a przy kasowaniu prze kompa pozostaje lepkość oleju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy to coś jeszcze może znaczyć czy napewno przegląd i mogę spokojnie to skasować ??

 

Smialo metoda reczna mozesz sobie skasowac. To tylko informacja ktroa przypomina Ci ze zrobiles okreslona ilosc km zapisanych w kompie i nalezy wymienic olej.

 

Czy przy kasowaniu ręcznym service oil następna taka informacja pojawia się po określonej ilości km czy komputer odczytuje lepkość oleju

 

Jest to jedynie informacja o przebytych km i po jej skasowaniu znow sie przypomni za jakies 15kkm.

I zadnego czujnika badajacy lepkosc oleju w passatach nie ma!! Jedna wielka sciema :)

 

Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I zadnego czujnika badajacy lepkosc oleju w passatach nie ma

 

A najlepszym czujnikiem jest człowiek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A najlepszym czujnikiem jest człowiek :D

 

Bierzemy z bagnetu olej miedzy dwa palce i sprawdzamy jego lepkosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepkosc dwoma palcami to sie nie sprawdza na bagnecie tylko gdzies indziej:D A pozniej sie wklada bagnet:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki Panowie błąd już skasowałem metodą ręczną.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos wie po ilu znowu wyskoczy ten komunikat po kasowaniu recznym??

 

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

 

rozbralem przod... i wyjalem w koncu ta postojowke:D:D

okazalo sie ze wysral sie tez silniczek do lamp i niestety nadal swieci mi w podloge...

zatem poszukuje silniczka do lamp o nr 3a0841295 ... czarny:D:D z bialym bolcem:D:D

w pzu nie przeszlo porysowanie drzwi ani tej listwy plastikowej na dole drzwi poza tym pozytywnie:) zobaczymy jutro wycene

jak bedzie duza zacna wycena to maluje ten piperzony dach w koncu

wymieniam klape

i... reszta czeka na grudzien i poszukiwanie drugiego auta...jakby ktos cos slyszal o ibizie czarnej 3 drzwiowej Tdi najlepiej 110kucykow rok 99-2001 tzw wersja 2fl to prosze o info

oraz jesli ktos ma jakies fajne namiary gdzies poza naszym swiatem czyli zagranice to z checia bym posluchal bo jest teraz czym pojechac po drugie auto a tam wiekszy wybor i pewniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktos wie po ilu znowu wyskoczy ten komunikat po kasowaniu recznym??

 

Zalezy ile masz w kompie ustwione. Jesli masz standart to pewnie po 15000km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barman fajny test kaskow widzialem teraz na tvn24... on sie ma prawo wglebic o 2,5mm max przy giga strzale ogien wszystko wytrzymuje i nie moze mu sie nawet temperatura zbytnio tam podniesc. wiec kask f1 mega bezpieczny a ta szybka nei ma prawa tak peknac by mu sie cos stalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich Wrocławian. Czy ktoś podmieni się na chwile ze mną modułem komfortu(to prośba do użytkowników AFN'ów) Chyba mam problem z modułem a nie chce od razu kupować, na vagu niby jest wszystko w porządku, ale wole się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam narazie wysylam tylko jeden filmik

bo uciekam już z pracy puźniej wrzuce jeszcze pare

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jeszcze zdazylem jeden załadować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prośba do wszystkich Wrocławian. Czy ktoś podmieni się na chwile ze mną modułem komfortu(to prośba do użytkowników AFN'ów) Chyba mam problem z modułem a nie chce od razu kupować, na vagu niby jest wszystko w porządku, ale wole się upewnić.

orientujesz sie w temacie jak sie do tego dobrac czy nei wyskocza bledy i cos mi sie nie popierdoli z tego powodu??? badz pewien odpowiedzi na wszystkie te pytania i wiele innych ktore moglby ci ktos kiedys na ten temat zadac a pogadamy:)

 

kresek piekna jest...jak na bmw:P

 

dostalem wycene z AC za sarenke i dach... 3380...ale jeszcze podbije ciut bo silniczek lamp nie wyceniony:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
orientujesz sie w temacie jak sie do tego dobrac czy nei wyskocza bledy i cos mi sie nie popierdoli z tego powodu??? badz pewien odpowiedzi na wszystkie te pytania i wiele innych ktore moglby ci ktos kiedys na ten temat zadac a pogadamy:)

 

kresek piekna jest...jak na bmw:P

 

dostalem wycene z AC za sarenke i dach... 3380...ale jeszcze podbije ciut bo silniczek lamp nie wyceniony:D

 

Hehh.. Ssij Ssij od tych zlodziei ile sie da :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zglosze za jakis miesiac porysowanie lewej strony albo cos i dossam do dna ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności