Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

jak bedzie 100 stron po 100 postow na strone to mozna pomyslec o kasowaniu narazie niech bedzie jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ja nic nie chcę kasować, dlatego zapytałem Was... A zapytałem tylko dlatego, że na forum nie ma chyba tak licznego wątku :) i dlatego pytam z ciekawości, czy ktoś coś na ten temat nie wyczytał... A jeśli już chodzi o kasowanie... Jak coś nie pasuje, jak sprzątam w tematach, to pisać - przecież mam robić tak, aby wszystkim pasowało, a nie mi... Ale jak nie ma żadnych wątpliwości i zastrzeżeń do tego, co robię, to uznaję, że wszystkim to pasuje. Także jak ktoś ma jakieś ale, to śmiało pisać. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam ale :) za szybko czyscisz watek robimy spota

moglbys go jeden dzien po spocie spokojnie zostawic:)

jest tak duzu watek i tez ostatnio myslano nad kasowanie to Humor i rozrywka ale tam stron jest duuuzo wieeeeceeeeej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam ale :) za szybko czyscisz watek robimy spota

moglbys go jeden dzien po spocie spokojnie zostawic:)

jest tak duzu watek i tez ostatnio myslano nad kasowanie to Humor i rozrywka ale tam stron jest duuuzo wieeeeceeeeej:)

 

Oki, masz to jak w banku. Następnym razem wątek będzie pozostawiony bez czyszczenia dłużej. Widzisz - wypowiedź innej osoby i nowy pomysł. :) O to właśnie mi chodzi, żebyście się udzielali w takich sprawach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jazda chłopaki na plażę zdjęcia Passka robić :P;) Konkurs już wystartował :)

 

Ja już dzisiaj byłem z kumplem (dwie godziny stania na mrozie :P) i czekam na foty aż mi przyśle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(dwie godziny stania na mrozie:p )

Ej, bez ściemy! dzisiaj mrozu nie było :D

 

Qwa, gdzie ja plaże wychaczę :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qwa, gdzie ja plaże wychaczę

 

Przyjedz do mnie :rotfl: A tak poważnie to np.Mietków tyle że teraz pewnie ciężko będzie tam wjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej, bez ściemy! dzisiaj mrozu nie było

 

U moim odczuciu był, i to tak z -20... lol :D

 

Qwa, gdzie ja plaże wychaczę

W Gdyni ? :P

 

A tak na serio too... nie wiem :) Zasze możesz w moje okolice wpaść, tu tego pełno :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyjedz do mnie

Dzis nie dam rady już :D A poza tym u Ciebie sniegu nie ma :P

U moim odczuciu był, i to tak z -20...

A u moim było na plusie :D (z resztą nawet gdyby był mróz to bym go nie czuł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ludzie będzie ktoś dziej pod milenijnym o 19:00?? :P:p a tak przy okazji to mam do sprzedania parę taili do 2,5 v6 ( pompa wtryskowa, kompresor klimatyzacji, turbosprężarka, alternator)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moglbys go jeden dzien po spocie spokojnie zostawic

ja wniosku aby komentarze do spotow zostawaly w temacie w ktorym sie na niego umawiamy, po drugim spocie dopiero usuwac komentarze do pierwszego spota.bez sensu jest umawianie na spot w jednym temacie a komentowanie w drugim :/

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wniosku aby komentarze do spotow zostawaly w temacie w ktorym sie na niego umawiamy, po drugim spocie dopiero usuwac komentarze do pierwszego spota.bez sensu jest umawianie na spot w jednym temacie a komentowanie w drugim :/

 

Nie ma problemu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wniosku aby komentarze do spotow zostawaly w temacie w ktorym sie na niego umawiamy, po drugim spocie dopiero usuwac komentarze do pierwszego spota.bez sensu jest umawianie na spot w jednym temacie a komentowanie w drugim :/

ja wnosilem chociaz o jeden malutki dzien i zostalo to przyjete przez paputa pozytywnie wiec widze ze kockodo pojechal po bandzie i az do nastepnego:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba musicie wymyślić mi jakieś przezwisko bo widze że napisanie "motomaniak" łatwe nie jest :D:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja wnosilem chociaz o jeden malutki dzien i zostalo to przyjete przez paputa pozytywnie wiec widze ze kockodo pojechal po bandzie i az do nastepnego:D

 

Qrde koledzy, ja na prawdę jestem taki straszny?? :mad: Bo widzę i czuję się teraz, jakbym był jakimś tyranem hehe. :D To, jak do tej pory wyglądały tematy po tym, jak zacząłem tu być opiekunem, wynika tylko z tego, że miałem taki pomysł, a Ci, co się wypowiadali, jak to opisałem w propozycjach, to poparli. Ale skoro twierdzicie, że coś można ulepszyć, to ja jestem otwarty na propozycje - powiecie i macie co chcecie. :D pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym wnosil zeby opiekun stawial kratke na kazdego spocika:D a na mocno okazjonalne jak oplatek itp proponuje kratke ale wodki:)

 

a i motomaniak...czasami skracam do moto moze byc??niech bedzie tymczasowe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja bym wnosil zeby opiekun stawial kratke na kazdego spocika:D a na mocno okazjonalne jak oplatek itp proponuje kratke ale wodki:)

 

a i motomaniak...czasami skracam do moto moze byc??niech bedzie tymczasowe:)

 

Nie no powiedziałem, że macie, co chcecie, ale indi, poniosło Cię trochę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łeee to chyba na forum trabanta skocze...bylem raz przypadkiem na takim zlocie to sie lalo oj lalo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności