Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Szpaku, musiałbym popatrzeć bo u mnie na bank była ta nokia o której mówisz. jutro dam Ci znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale potrzebował bym fachowego oka,nosa,ręki czy laptopa znawców passka B5FL. W tą sobotę(na 90%) 30.04.11 jadę oglądać może moje przyszłe auto. Chciałbym jeśli to możliwe zaprosić kogoś z Was na przejażdżkę do STRZELINA w celu "weryfikacji" auta. B5FL 1.9tdi 131KM 4Motion Kombi. Jako ktoś jest chętny pomóc proszę pisać na maila lub dzwonić 607869985.

Ewentualnie polećcie jakąś stację do kontroli stanu technicznego auta w okolicach Strzelina i Wrocławia

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan auta od strony mechanicznej mozesz sprawdzic np. u Tomka Jaskulskiego na Karmelkowej 10C we Wroclawiu (polecam!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale potrzebował bym fachowego oka,nosa,ręki czy laptopa znawców passka B5FL. W tą sobotę(na 90%) 30.04.11 jadę oglądać może moje przyszłe auto. Chciałbym jeśli to możliwe zaprosić kogoś z Was na przejażdżkę do STRZELINA w celu "weryfikacji" auta. B5FL 1.9tdi 131KM 4Motion Kombi. Jako ktoś jest chętny pomóc proszę pisać na maila lub dzwonić 607869985.

Ewentualnie polećcie jakąś stację do kontroli stanu technicznego auta w okolicach Strzelina i Wrocławia

 

Pozdrawiam

W sobotę większość ludzi będzie na spocie w Sobótce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no cały dzień to Was tam nie będzie:p a jak dobrze pójdzie to przybędzie jednego uczestnika:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no cały dzień to Was tam nie będzie

Cały nie, 2 - 3 godziny wystarczą by się załatwić :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
W sobotę większość ludzi będzie na spocie w Sobótce

jak większość wszyscy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem obecnie we Wrocławiu (naprawiam siostrze golfa) i potrzebuje kupić najlepiej dzisiaj Sondy lambda z taka wtyką jak w aukcji najlepiej dzisiaj

 

http://moto.allegro.pl/sonda-lambda-skoda-vw-caddy-golf-passat-vento-vr6-i1583918391.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie żaba wku!@#$wiła. Nie dość, że przecieka, to jeszcze piszczeć zaczęła jak się kołami skręca - w zasadzie jakieś dziwne odgłosy wydaje, coś rzęzi. Zamknąłem ją w garażu na tydzień niech przemyśli, a ja bujam się rowerem do roboty :lol .

 

 

Jolek !?

http://www.gnioty.pl/8447

:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no wytoplałem się teraz można przysiąść do forumowej lektury :P

 

---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

 

no i zaraz Na Wspólnej :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie wypowiadalem co do meczu :P

 

Sprawdziłeś płyn od wspomy? pasek masz ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy może ktoś będzie posiadał laptopa na spocie z odpowiednimi programami? najchętniej zaopatrzył bym sie w etkę jakąś wersję mam i chce porównać. nie robiłem aktualizacji swojej bo sie trochę boję. powiedzcie mi co i jak z tą etką. mam tez vag 4.9 ale nie mam lapka i nie wiem co i jak z tym programem. może jutro będę miał lapka to przydałby sie jakiś magig co by mi to porobnił na spocie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

ja mam vcdsa i lapka mogę zabrać na spota, jak teściowa nie będzie brzęczeć bo z młodym zostaje a niekiedy żeby go nakarmić to jest jedyna karta przetargowa i bajki z youtube :lol vaga 4,9 nie znam więc nie pomogę zbytnio etki też nie mam ;)

przywieź może ktoś na tym działał pomoże Ci w konfiguracji -bo chyba o to chodzi ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj sie wypowiadalem co do meczu

 

Sprawdziłeś płyn od wspomy? pasek masz ok?

Wiem, czytałem, to była ironia :) .

 

Właśnie mam wątpliwości czy to płyn, pasek, wahacz czy końcówka. W zasadzie to nie piszczy, a skrzypi. Miałem strasznie zasyfione w nadkolu, opłukałem myjką pod ciśnieniem, napsikałem preparatem i zobaczę czy się wyciszy. Jeśli tak to trza będzie do wahaczy zajrzeć :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przywieź może ktoś na tym działał pomoże Ci w konfiguracji -bo chyba o to chodzi ?

jeżeli jutro kupie laptopa (bo taki mam zamiar) to wezmę oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wytoplałem się teraz można przysiąść do forumowej lektury

 

Wyczytałem-że olej w silniku wysysałeś przez górę :(

Jak kiedyś będziesz miał okazję zobaczyć miskę olejową i syf w niej,po takich wymianach oleju to luknij.Oszczędź swój silnik w Cycku i więcej tak nierób :lol

Sam to robiłem (klientom) na warsztacie za małolata i nie polecam nikomu,jak chcesz dobrze spuścić olej to odkręć korek w misce i.......wróć rano,wlej z 0,5L nowego oleju i zobaczysz jaki syf spłynie jeszcze :( a tak całe ciężkie gów.no itd. zostaje na dnie :(

Te szpryce do zasysania oleju to uj warta metoda :lol

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

e tam już 3 razy mi ściągali tak i nic się nie dzieje ,podjadę do chłopa powiem wymień mi olej i wrócę rano po auto :haha takie rzeczy tylko e Erze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spal tego trupa ,będzie spokój

flaga na plecak i do Sobótki rowerem :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
flaga na plecak i do Sobótki rowerem :lol

zabiorę Cię do bielan jak chcesz :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności