Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

no i prawie łikend :) zaraz po kwiatki później na pożegnanie z ciastkiem i frrrrrrrryyy na Świdnicę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro wyslij mi na PW nr tel do Blopka - bo wczoraj mu wyslalem info w sprawie koszulek, ladnie odpisal ale telefonu mi nie podal z podniety :D

 

Bardzo Ci dziękuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pudło... trzeci. Dzisiaj traska do Leszna i też weekend :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no to panowie łikend :) jadę na ciacho i do domu :P

Pozdrawiam Was ciule :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myrning dobrzy ludzie !

 

Spać nie mogłem bo męczyło mnie co skwasiłem w bebechach lusterka, że g... widzę :hmm

Okazało się, że nie sam silnik ale tez trójkąt przykręcany do drzwi trzeba podmienić :jupi

Może gdybym dokładniej poczytał to bym wiedział...

 

Teraz już i wygląda równo i widzę w nim pół świata więcej niż poprzednio z prawej strony :lol

29042011054.th.jpg

 

Jakieś żółte g... pyli u mnie - to to na szybie i dachu, szczęście, że nie jestem halergikiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Moro za tajemnicze wizytowki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos sprawdzona firme robiaca wizytowki?:) tak mi sie walsnie przypomnialo jak cos jolek napisal:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano :)

indi - studio ten ul. Cybulskiego. sprawdzona firma, jest git :ok

 

Pozdrawiam Was ciule

my Ciebie też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

no ja już na kanapie leżę :P

o 13 lecę na Świdnicę także luknę czy nam trawy z polany nie zabrali :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koles w wawce robi folia 5 szybek w pasku za 350zl niezla cena za przod 50zl extra a frontowa jak ktos chce to kartonem mozna przyslonic ---w sloneczne dni jak znalazl"D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezla skifa Pany sie szykuje na od 4 maja maja ruszyc remont na slimaku (tem z mostu grunwaldzkiego do traugutta) i stratedzy wymyslili taki objazd:

 

f52b5b1a43656a20.jpg

 

Remont potrwa 4 miechy - w 2012 drugi slimak bedzie do remontu, niezla masakra tutaj powstanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, a w 2014 chcą całkowicie wyburzyć te estakady :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bedzie pieklo jak to moro mowi, teraz czekoladową zamkneli i avicenny, jest masakra z bielan sie dostac, wczoraj czytalem ze obwodnice mogli byc puscic pod lotnisko 5 maja to sie miasto nie zgodziło bo chca otworzyc 7 bo w tygodniu takich rzeczy sie nie robi :haha pajace, a z drugiej strony to jestem ciekawy jak nowy dwor ma przyjac caly tranzyt jak do ronda przy factory teraz sie ciezko dostać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega zajebisty korek się szykuje, zwłaszcza iż jadący w lewo wcześniej wiaduktem jechali lewym pasem i nie blokowali pasa prawego, który umożlwiał jazdę prosto w kierunku centrum. Teraz wszyscy z lewego pasa będą musieli zawczasu (pewnie na moście) zmienić pas na prawy, tak, by skręcić pod urząd wojewódzki. Będzie się działo.

 

Na rysunku - czerwona kreska - tak będzie, a zielona - tak było :bleble

bez tytu?u.jpg

Edytowane przez Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz czekoladową zamkneli i avicenny

czekoladową to chyba zamknęli tylko wjazd z wałbrzyskiej na razie. a avicenny na razie hula, ale to i tak padaka będzie jak zamkną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że zjazd z estakady w kierunku mostu pokoju też będzie stał, bo przedłużą cykl świetlny z urzędu i w ten oto sposób będzie korek na tej estakadzie i obok niej jadąc z trauguta w kierunku mostu opokoju, tu będzie sajgon wszędzie kaplica, mają niby reagować i coś zmieniać ale przyszły tydzień będzie wesoły :D

Docelowo i tak maja zbużyć te estakady i zrobic podziemne dopiero wtedy tam wystąpi patologia :D ale cos mi się wydaję, że w 2014 tego nie zrealizują...

 

Wczoraj na bielanach ktoś przypikował w betona na wlocie do wroclawia i tez mega korki już na A4 się działy... nie wiem oco tutaj chodzi - rozumiem, że kasa z Unii szybko trzeba działać ale pomysły lekko poronione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Docelowo i tak maja zbużyć te estakady i zrobic podziemne dopiero wtedy tam wystąpi patologia ale cos mi się wydaję, że w 2014 tego nie zrealizują...

w 2014 to co najwyżej mogą zamknąć tylko te estakady i zacząć rozbiórkę. ale to zbyt odległa przyszłość. plany zmienią się jeszcze na pewno ;)

 

dobrze że póki co ta obwodnica AOW nie będzie płatna na pewno jeszcze z 2-3 lata. a jak już będzie płatna to dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wziąć i zaorać ten Wrocław :lol

 

A później od nowa zrobić równe drogi w ramach prac społecznych :lol

 

Gdyby mi się chciało tak jak mi nie chce :( to pasek byłby już złożony, idzie mi jak po grudzie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A później od nowa zrobić równe drogi w ramach prac społecznych

Panie, teraz to do kraju wroga wszyscy będą spi...wyjeżdżać i robić nie będzie komu :P

 

Gdyby mi się chciało tak jak mi nie chce

a już przód składasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie, teraz to do kraju wroga wszyscy będą spi...wyjeżdżać i robić nie będzie komu

Karne roboty przymusowe dla tych co na spoty nie jeżdżą a mają VW :lol

a już przód składasz?

A rzeźbię :(

Weny nie mam, dolot poskładałem, ebane węże nie chciały wejść, łapy poobdzierałem.

Lampy założyłem i spasowałem z nadkolami i przerwa na obiad..

Teraz będę zakładał zderzak i aż się boje jak wyjdą szpary :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności