Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Chopy !

Powiedźcie mi taką rzecz. Rozglądacie się już może za zimówkami ? Wiem, że jeszcze niektórzy żyją wakacjami itp. ale tak sobie myślę, że chyba warto załatwić sprawę przed sezonem. Potem pewnie ceny wyższe, termin oczekiwania na przełożenie około 2 tygodni ble ble i mój ulubiony cytat w wiadomościach "zima znów zaskoczyła kierowców w tym roku" hehe. Szukam jakiś 15-tek. Pytam tutaj w Naszej zonie, ponieważ mam 0 doświadczenie w oponach zimowych, a wiem że warto podpytać ludzi, którzy już mają jakieś wyrobione opinie. Dlatego mam też prośbę, które marki polecacie? Słyszałem też aby trzymać się z daleka od jakiś koreańskich tanich gum. To tak jak z kondonami. Jeden kupuje markowe, a drugi pierze gumy, suszy i śmiga dalej :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kogo dziś minąłem na kowalach o 15.30 ? Srebrne B5 sedan z wlepą na klapie ? Minę kolega miał nie od parady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grzybków to wszędzie jest chmm no może był wysyp ;) ale ja do lasu nie włażę bo mam kleszczofobie ;) hihi

 

 

hihihi mam problemy internetowe sorki za spam ;)

Edytowane przez toman70
intrenetowy psikus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ja do lasu nie włażę bo mam kleszczofobie hihi

 

Coś w tym jest - wczoraj jednego przywiozłem na żonie. :)

 

Co do opon - jak już będziesz kupował to kup od razu felgi stalowe - wydatek niewielki a zwróci się po dwóch sezonach. Wrzucasz do piwnicy swojej/sąsiada/dziadka (niepotrzebne skreślić), i sam decydujesz kiedy wymieniasz.

 

A w kwestii opon - ja miałem podobny dylemat, skończyło się że kupiłem używki (nigdy tego wcześniej nie robiłem), i jestem zadowolony. Jeśli jest dużo śniegu z lodem to i tak nie ma znaczenia czy to goodyear, czy dębica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do opon - jak już będziesz kupował to kup od razu felgi stalowe - wydatek niewielki a zwróci się po dwóch sezonach. Wrzucasz do piwnicy swojej/sąsiada/dziadka (niepotrzebne skreślić), i sam decydujesz kiedy wymieniasz.

Do garażu :).

W felgi stalowe na pewno się zaopatrzę. Również właśnie o tym pomyślałem. Po za tym z alusów schodzi mi klar płatami i mam wizję oddania ich do zrobienia przez zimę. Myślę też nad zmianą koloru kółek na czarny mat. Będzie to jakoś wyglądało ? Powiem Wam, że widziałem już kilka zielonych b5 w takiej kombinacji i mi się osobiście widzi to zestawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qzwa dziś cały dzień coś w dialogu się im wali internet - raz mi chodzi a raz mam du.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylko dotyczy to dialogu bo ja mam też jakąś padaczkę z netem. Zaraz postudiuję co się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w ruterku ustawiłem na auto chanel i modem z gniazdka i włączyłem - narazie śmiga ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indi z czesci samych rarytasow wyciagne tyle ile byla cena minimalna.

Jak sprzedam wszytsko co chce i auto w okazyjnej cenie to na spokojnie moge kupic 3bg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ty ? Strzele focha i się przeprowadzę chyba. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qzwa dziś cały dzień coś w dialogu się im wali internet - raz mi chodzi a raz mam du..

Dziś mnie nie było w pracy, więc nie mogę Ci potwierdzić :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Indi z czesci samych rarytasow wyciagne tyle ile byla cena minimalna.

Jak sprzedam wszytsko co chce i auto w okazyjnej cenie to na spokojnie moge kupic 3bg...

to cool, a taki masz pomysl czy jednak a6?? widze ze niektorzy potrafia zarobic na samochodzie:)

 

 

superkrowa... polecam ci z czystym sumieniem nokiany sa zajebiste na zime na lato podobno tez:)

ja bym sie nie spieszyl bo im blizej sezonu tym wieksze zamowienia robia duze sklepy i wtedy maja lepsze ceny. poczekaj spokojnie

kurcze w sumie zadnych innych opon zimowych nie potrafie polecic:) ale nokian rewela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
superkrowa... polecam ci z czystym sumieniem nokiany sa zajebiste na zime na lato podobno tez

ja bym sie nie spieszyl bo im blizej sezonu tym wieksze zamowienia robia duze sklepy i wtedy maja lepsze ceny. poczekaj spokojnie

kurcze w sumie zadnych innych opon zimowych nie potrafie polecic ale nokian rewela

Dzięki bardzo Krzychu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
granatowe kombi?

 

:504:

 

foch_i_huj.jpg

Edytowane przez Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indi jeszcze planow nie ma, ale prawdopodibnie mocna benzyna z napedem na sluszna os:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy foch :D mój prawie real ;)

 

100920224624.th.jpg

Edytowane przez toman70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawdopodibnie mocna benzyna z napedem na sluszna os

taa, Polonez 1.4 GSi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma u mnie w8 do sprzedania jak by ktos chcial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał Kresek

prawdopodibnie mocna benzyna z napedem na sluszna os

 

taa, Polonez 1.4 GSi

z baltik gazem :) ewentualnie łopel omega łan odelżony atmosferyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności