Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Raffi fajna zmotka rano była pozdro

 

no dobre dobre w końcu się MINĘLIŚMY :)

Edytowane przez rafii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre

 

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=LCvPowvKoMw][/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde:) cwaniaki...a mi nawet domku 5x5 nie mozna postawic bez pozwolenia...a oni sobie budynki likwiduja na jana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poleci tłumikarza jakiegoś na dolnym śląsku, który zrobi dobrze i zedrze ze mnie jak najmniej:) jeżdżę teraz po wielu miastach dolnego śląska i chciałbym wykonać zamiennik katalizatora, czyli cały element z plecionką z rurą zamiast katalizatora. Niestety wrocławscy tłumikarze chyba powariowali przez upały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

probowalem temat drazyc w afn...jest za blisko turbiny katalizator i kazdy odradzal bo turbina moze sie wysrac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już sam nie wiem:D ile ludzi tyle opinii. BANG BANG powinien wiedzieć coś na ten temat, ale cicho siedzi;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Gratulacje paska miesiąca MORO.

 

przez tego Passka miesiąca nie będę miał wakacji :(Laweta 200 km do domu 900 zł ,brak ciśnienia oleju w aucie pewnie pompa lub moduł przy niej około 5 koła +robota ,no chyba że Chudyk wymyśli coś po rozłożeniu auta ,a za auto zastępcze chcieli mi dać corese ujjje ,

koczowałem 7 h na serwisie jak rumun z małym dzieckiem i młodą ,zobaczyć minę synka i młodej po diagnozie BEZCENNE :( jestem zdołowany wczasy poszły

 

Macie passka miesiąca w dupe mać ,zostaje mi zatopić smutki w butelce wódki :(:(:(

 

p7054998.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro 3m sie i nie łam... 3mam kciuki i mam nadzieje, że magik coś wyczaruje :) Może nie będzie tak źle chłopaku :kumple

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro nie łam się. Jakoś to będzie. Ale czemu za lawetę płaciłeś?? AC nie wykupiłeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

Szok, człowiek tyle kasy wydaje by mieć komfortowe bezpieczne auto i na starcie na wyczekane wakacje zawodzi ehhhhhhh :(:(:(:(:(:(:(

 

Morandi nic co na pisze nie podniesie na duchu, więc trzymam kciuki żeby udało się to naprawić mieszcząc się w jak najmniejszej kwocie.

 

Powodzenia, uszka do góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Moro nie łam się. Jakoś to będzie. Ale czemu za lawetę płaciłeś?? AC nie wykupiłeś??

bo AC daje tylko do najbliższego ASO a nie chce mi sie gadać nawet ,jeszcze corsa na 3 dni a w aso wstępna diagnoza to 6-7 koła dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo AC daje tylko do najbliższego ASO a nie chce mi sie gadać nawet ,jeszcze corsa na 3 dni a w aso wstępna diagnoza to 6-7 koła dlatego

 

to ja AC nie będę wykupywał bo to nie opłacalne:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laweta 200 km do domu 900 zł

Moro polecam ci ubezpieczenie w Pzu, w standarcie masz Assistance Komfort , mi padla fura za czestochowa, za frieko mi odcholowali samochod do warsztatu oplacili nocleg (jezeli 5 osob w samochodzie to 5 osob ma nocleg do 3 dni) na drugi dzien odebralem samochod i w droge dalej. Opcja tez byla ze mnie zawoża do Wro i przywoza do Czestochowy jak naprawia samochod lub moglem dostac samochod zastepczy. Transport samochodzu do 150 km ale w pakiecie wyzczym juz jest bez ograniczen.

Dla pocieszenia dzisiaj caly dzien spedzilem u Wojtanowicza to moze z 10 B6ek laweta przywiozła przez caly dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moro polecam ci ubezpieczenie w Pzu, w standarcie masz Assistance Komfort , mi padla fura za czestochowa, za frieko mi odcholowali samochod do warsztatu oplacili nocleg (jezeli 5 osob w samochodzie to 5 osob ma nocleg do 3 dni) na drugi dzien odebralem samochod i w droge dalej. Opcja tez byla ze mnie zawoża do Wro i przywoza do Czestochowy jak naprawia samochod lub moglem dostac samochod zastepczy. Transport samochodzu do 150 km ale w pakiecie wyzczym juz jest bez ograniczen.

Dla pocieszenia dzisiaj caly dzien spedzilem u Wojtanowicza to moze z 10 B6ek laweta przywiozła przez caly dzien.

 

to tak te B6 się sypią??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba jezdzic B4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro współczuje:(jak bede mógł pomóc to daj znaka

jak juz bedziesz wiedział dokładnie co mu dolega to daj znaka uruchomie swoje znajomosci

te z dawnych czasów i moze coś chłopaki wymodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh kto by pomyślał, tak młode auto... :dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moros a Twój 2.0 TDi to nie jest ten właśnie awaryjny z pierwszych lat produkcji? bo na to właśnie wygląda.... współczuje...

 

I jak tu kalkulować, że dizle są lepsze? jak przy tankowaniu oszczędzasz - ale koszty napraw, nawet sama eksploatacja wychodzi drożej niż benzyna, więc w ogolnym rozrachunku i tak w plecy :/

 

Mój brat ma w miare nową Mazde 6, fakt nic się nie zrąbało, tak aby uniemożliwiało jazdę, wg. wszystchi testów, Mazda 6 jest najmniej awaryjnym autem, ale co z tego jak dwumas, coś przy lampie ksenonie, jakas tam regulacja, rozrząd i ogolnie już w auto niby bezawaryjne wpakował 8 tyś !!!!

Ogolnie nie mam nic do dizli, bo sam w zeszłym roku zrobiłem 50 tyś dizlem, nic się nie zepsuło,w tym roku już 20 wszystko pięknie działa, ale użytkuję nowe samochody - więc moje zdanie jest takie, dizel to tylko nowy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mazda 6 jest najmniej awaryjnym autem

Kolega ma nowa 6 i niestety silniki diesla padaja w nich jak kaczki:D

Podobno wada fabryczna i kazdego czeka to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności