Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy na forum :D Nie wiedziałem, gdzie będzie najsensowniej przywitać się z Dolnoślązakami :D Myślę, że tutaj tym jednym postem zbytnio nie zaśmiecę :D Zapraszam do mojej galerii :) Mam nadzieję, że niedługo będę mógł was poznać na jakimś spocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Kockodo A to chyba taki se ten sprzęt ? ćwiczyłem kiedyś na tym na siłce z raz i nie byłem po tym zmęczony

 

Witam!

 

witamy kolegę ,nie można wejść do podpisu bez zalogowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witamy kolegę ,nie można wejść do podpisu bez zalogowania

 

Poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zostałem zaatakowany pod olesnicą 103km na 50, 500zł i 10 pkt, ale jak zwykle moc jest ze mną i zostało 50zł i 2pkt :diablica

 

Jeżeli chodzi o fotkę, to też miałem taką opcję na legnickiej, najlepiej idź osobiście i pogadaj po ludzku, chyba że masz dużo pkt to wpakuj siostrę, ale też niech zagada, że miała okres czy coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponowie podajcie linka bo cos nie moge znalesc na spota w bielawie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
ponowie podajcie linka bo cos nie moge znalesc na spota w bielawie ..

 

będzie trzeci odnośnik hehe ale jaja :lol:lol klik

sory Barman wiem że chciałeś to zrobić ;)

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mozna uslyszec po wypadku bylo nie bylo naszego prezydenta (lubic nie lubic ale nasz)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,7763307,Szokujaca_homilia_w_Katedrze_Przemyskiej__POSLUCHAJ_.html

 

i jak mozna na tym zarobic [ame=http://www.youtube.com/watch?v=fF0AxSam9yQ]http://www.youtube.com/watch?v=fF0AxSam9yQ[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tu wystartować w ogóle ??

No jak to jak? Jak zawsze - trzy browary i ... start!!;) ;)

 

---------- Post added at 23:12 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

 

facjaty mojej pieknej nie widać

No to mogą ci skoczyć.Ja rozpocząłem na ten temat walkę ze strażą miejską. O wynikach poinformuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie temat przerobiony, wynik ...;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zostałem zaatakowany pod olesnicą 103km na 50, 500zł i 10 pkt, ale jak zwykle moc jest ze mną i zostało 50zł i 2pkt
Jak pech to pech :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Jak pech to pech :)

Ja bym to szczęściem w nieszczęściu nazwał ,że wyprosił mniejszy wynik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zostałem zaatakowany pod olesnicą 103km na 50, 500zł i 10 pkt, ale jak zwykle moc jest ze mną i zostało 50zł i 2pkt

 

Jeżeli chodzi o fotkę, to też miałem taką opcję na legnickiej, najlepiej idź osobiście i pogadaj po ludzku, chyba że masz dużo pkt to wpakuj siostrę, ale też niech zagada, że miała okres czy coś

 

Pewnie nawet nie wlaczyles II biegu, co??:D Fajny ten Twoj silniczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka chlopy potrzebuje wlepke forum bo moja juz lekko sie zdezelowala jak by ktos mial to odbire na zlocie w maju stawiam duzego browca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
stawiam duzego browca

no to chłopaki opłaca się do bielawy jechać bo piwo za free ;)

Edytowane przez Luq@sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

No i dziś nie wytrzymałem i zaczęło się bieganie ,godzinkę polatałem wokół osiedla, a teraz umieram po kąpieli ,jutro pewnie będzie masarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moro najtrudniejszy pierwszy raz, jak ja przejechałem na rowerku 30km za jednym zamachem to nawet trzy dni później nie mogłem na du....e usiąść a nogi to miałem potwornie obolałe. A teraz to bez problemu i40km przejadę i nic nie dokucza, a brzusio jak był tak jest nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gratuluję. Ja się zbieram do biegania, było nie było chyba ze dwa lata. I puki co efekt zerowy. Ale u mnie to raczej dla kondycji, bo przy wadze 68 kg, nie ma za bardzo czego zrzucać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Moro najtrudniejszy pierwszy raz, jak ja przejechałem na rowerku 30km za jednym zamachem to nawet trzy dni później nie mogłem na du....e usiąść a nogi to miałem potwornie obolałe. A teraz to bez problemu i40km przejadę i nic nie dokucza, a brzusio jak był tak jest nadal.

 

bo na flak to trza biegać albo pływać ,jutro trzeba kupić jakiś spalacz i wojna hehe ,obym wytrwał :)także teraz na spoty nie przyjadę ,przybiegnę heh

 

 

To gratuluję. Ja się zbieram do biegania, było nie było chyba ze dwa lata. I puki co efekt zerowy. Ale u mnie to raczej dla kondycji, bo przy wadze 68 kg, nie ma za bardzo czego zrzucać :D

 

Piotrek jak dobry kogucik ja prawie razy dwa hehe 120 na blacie mięsa sie pasie ;)

 

 

 

A i postaram się dietę NŻT czyli nie żryj tyle wprowadzić dziś jadłem ostatni posiłek o 16 i do tej pory nic ,cole wylałem smakołyki z szafki wywaliłem w kubeł ,jak wojna to wojna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak remontowałem paska to do roboty rowerkiem śmigałem, teraz też planuję, ale autko na chodzie więc nie wiem czy zechce mi się tak z samego rana pedałować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności