Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Przy Eibach -30 mozna bezproblemu zostac na ori amorach. Moj kuzyn ma jedynie springi w BMW e46 prz serii amoach i kolega Bang-Bang tez. Ja rowniez tak zakladam. Mam znajomego mechanika ktory za cala robocizne wezmie max do 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Przy Eibach -30 mozna bezproblemu zostac na ori amorach. Moj kuzyn ma jedynie springi w BMW e46 prz serii amoach i kolega Bang-Bang tez. Ja rowniez tak zakladam. Mam znajomego mechanika ktory za cala robocizne wezmie max do 200zl.

Jeżeli tak to możemy zrobić grupowe obniżanie u chopa mi pasuje taka kasa ,możesz zapytać ,?a za ile bierzesz einbacha bo mapet do mojego ma za 760zł ale to do tego mniejszego obciązenia spreżyn większy około tysiaka masz jakieś dojścia lub pomotasz taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tak to możemy zrobić grupowe obniżanie u chopa mi pasuje taka kasa ,możesz zapytać ,?a za ile bierzesz einbacha bo mapet do mojego ma za 760zł ale to do tego mniejszego obciązenia spreżyn większy około tysiaka masz jakieś dojścia lub pomotasz taniej

Wiesz co jesli chodzi o pringi to ja kupilem swoje pod koniec zeszlego roku za 300zl w stanie praktycznie nowym. Na allegro wypatrzylem i kupilem. Dojsc nie mam zadnych ale na allegro mozna podpatrzec i moze sie uda za tanioche kupic. Zadnego grupowego nie bedziemy musieli motac. Ja Cie umowie z mechanikiem , przyjedziesz do mnie na kawke herbatke i depseradosa a on bedzie wymienial. Zaraz dam znac ile bedzie kosztowac wymiana do twojego cycka.

EDIT:

Cena tak jak u mnie czyli okolo 200zl.

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do b6 trudniej znieść tanio zawieszke bo to w miarę świeży model ale einbacha moe polecić z czystym sumieniem

;) będzie się działo coraz więcej poniżonych pasków będzie śmigało :D

Edytowane przez Luq@sz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzi się działo coraz więcej poniżonych pasków będzie śmigało

 

No niedługo będzie więcej obniżonych jak seryjnych :) Trzeba się kurcze spinać i do swojego coś motać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
Wiesz co jesli chodzi o pringi to ja kupilem swoje pod koniec zeszlego roku za 300zl w stanie praktycznie nowym. Na allegro wypatrzylem i kupilem. Dojsc nie mam zadnych ale na allegro mozna podpatrzec i moze sie uda za tanioche kupic. Zadnego grupowego nie bedziemy musieli motac. Ja Cie umowie z mechanikiem , przyjedziesz do mnie na kawke herbatke i depseradosa a on bedzie wymienial. Zaraz dam znac ile bedzie kosztowac wymiana do twojego cycka.

EDIT:

Cena tak jak u mnie czyli okolo 200zl.

Peace...

 

elegancko;)to ja motam kasę i graty i wojna;)

ale widziałem na sportline -15 dziś passka i spoko wyglądało ,zadowalająco ,nie wiem czy ori sprężyn nie kupie od sporta muszę to rozważyć

 

---------- Post added at 16:29 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

 

do b6 trudniej znieść tanio zawieszke bo to w miarę świeży model ale einbacha moe polecić z czystym sumieniem

;) będzie się działo coraz więcej poniżonych pasków będzie śmigało :D

no ciekawe czy moje plomby wytrzymają przy 18 i -30 eheh ,ale jak się nie przekonam to wiedzieć nie będę

 

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 16:29 ----------

 

co tak cicho :)znalazłem coś takiego na dwa obciążenia http://www.rallyshop.pl/index.php?p2023,sprezyny-eibach-pro-kit-vw-passat-kombi

 

czy może to http://www.rallyshop.pl/index.php?p135990,sprezyny-eibach-pro-kit-volkswagen-passat-kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź ładowność u siebie i zastanów się, czy będziesz duże ciężary woził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna be czworka mi padla, problem z odpaleniem :/ odpali i gasnie od razu :/ macie jakies pomysly ? jutro pewnie bedzie hol do mechanika :/ pod maska znalazlem kawalek chleba to moze jakas kuna poprzegryzała kable :/ macie jakies rady co posprawdzać przed mechanikiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Immobilizer kocko:D

Jest nawet ladnie opisane na forum jak sprawdzic i naprawic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszlo mi to przez mysl wlasnie bo ostatnio chyba cos miałem bład na kompie, zaraz kopie forum :/ dzieki za pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
sprawdź ładowność u siebie i zastanów się, czy będziesz duże ciężary woził

w sumie to 130 kilo więcej na tył ,jeden pudzian mniej w bagarianie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sprawdzic i naprawic

nie moge sie dokopac :/ pomozesz opiekaczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moto dzieki, moro tam jest ze nie odpala moj odpala ale gasnie.

Moro gdzie opony w koncu kupiles ? Na lato 195/55/15 do b4 musze 2 zakupic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
moto dzieki, moro tam jest ze nie odpala moj odpala ale gasnie.

Moro gdzie opony w koncu kupiles ? Na lato 195/55/15 do b4 musze 2 zakupic :/

na dmowskiego obok salonu Seat ,8mm bieżnik po autkach salonowych z rajchu niby ,Michelinki Pilot sport

Myślę że byś coś mogł ustrzelić dobrego ja zapłaciłem za 18 400 za sztukę ale opona cycek ,

Jak masz jakiś upatrzony model to daj mi cynk mogę zadzwonić rano i się dowiedzieć chyba że chcesz telefonik ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejade sie jutro zobaczyc :) jakis serwis opon to jest czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
przejade sie jutro zobaczyc :) jakis serwis opon to jest czy co?

 

no ,no to jest dokładnie tu http://www.zumi.pl/1427138,Serwis_Opon_DG,Wroclaw,firma.html

taki rudzielec trochę właściciel, z boku ma myjnie jeszcze hehe

to jest normalny serwis opon, wjedź na stacje dojedź do seata i na końcu budynku gdzie seat

tam jest szyld na pewno znajdziesz

 

---------- Post added at 22:14 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

 

Patrzcie jak paput wylizał maszynę ;)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=74390

Edytowane przez Moro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki moro

najladniejszy to ten pasek b2 żółty,cos mi sie wydaje ze w lizaniu fotoszop mu pomagal :)

Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów. mam do was klubowiczów prośbe na wage życia i śmierci szukam schematu rozrządu do skody fabia 1.2 mpi. 2003r przeszukałem jusz chyba wszystko łacznie z forum fabii i nikt nie potrafi mi pomuc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności