Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem przed chwilą, rodzina miała do załatwienia parę spraw więc wpadłem po drodze zobaczyć co i jak, fajna sprawa z tym ślizganiem ale sama impreza jakoś słabo zorganizowana, w ogóle nie wiadomo kto tam dowodzi, czy można sobie samemu wjechać czy nie... Popatrzyłem więc sobie chwilę i pojechałem. Pozdrawiam!

 

Szkoda że wcześniej nie przyjechałeś ja po 12.00 się zabrałem do domu a byłem tam od początku czyli 9.00, zabawa niezła można było się zmieżyć z innymi na wyznaczonych trasach. I poszaleć sobie po lotnisku, szkoda że nikt nie przyjechał może jak bym wcześniej się o tym dowiedział, a tu dopiero wczoraj przez przypadek znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak byłem z rodziną więc szaleństwa nie wchodziły w grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było zostawić rodzine w sklepie a ty jazda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w Jacentowie oczywiście :D. Babcia żony mieszka tam mieszka, więc czasem się tam pojawiamy.

 

a to juz wszystko wiem :P do pałacyku to mam rzut kamieniem albo przez ulice przejsc jaki ten swiat tzn Jacentów mały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam do sprzedania czesci do passata b3 po bombie z przodu piszcie jak cos potrzebne

 

Jakiś dzwon?? Jak masz części, to daj lepiej ogłoszenie, że sprzedasz części do B3 w dziale sprzedam, to tam będzie mnóstwo chętnych, bo tu niewiele zagląda posiadaczy B3. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to juz wszystko wiem :P do pałacyku to mam rzut kamieniem albo przez ulice przejsc jaki ten swiat tzn Jacentów mały :D

Wiem, poznałem po fotkach z Twoim Pasatem. A babcia mieszka w drugim rzędzie domków, nie w tym koło boiska, w następnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motomaniak

 

A tak byłem chętny na to Buggy:D A tu lipa :) Ale co tam Buggy nie Gołota, nie ucieknie :rotfl:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak byłem chętny na to Buggy A tu lipa Ale co tam Buggy nie Gołota, nie ucieknie

 

No właśnie, nie ucieknie :P a za 2 tygodnie może będzie okazja ;)

 

p.s. I jak tam ile wczoraj browców poszło ostatecznie?:D

 

A tak w ogóle to co o tym myślicie?

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=42583

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak tam ile wczoraj browców poszło ostatecznie?

 

Szczerze to sam nie wiem :) Oj bolała dzisiaj główka :rotfl:

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paput gdzie zniknal moj i Malona post szydzacy z ciebie ? ;) wstydzisz sie glupoty i usunales ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paput gdzie zniknal moj i Malona post szydzacy z ciebie ? ;) wstydzisz sie glupoty i usunales ? ;)

 

Oj paput:krzeslem: Widzę że coś niedobrego zaczyna się dziać z Tobą :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podajcie jeszcze raz posmiejemy sie wszyscy jak sie chlopak zaczerwienil i schowal wasze posty:)

 

p.s. co do radyjka o ktorym wczoraj rozpoczalem to moge miec jeszcze takie http://allegro.pl/item524545004_radio_samochodowe_easy_touch_ec_53001_space.html za 440troche mnie ta firma martwi

Edytowane przez indi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i nikt nie przyjechał poślizgać się na lotnisku szkoda

 

Na jakim lotnisku? i gdzie konkretnie?

 

Ja bylem w niedziele na ul. rakietowej, i w sumie jezdzili ludzie po torze. Kiepsko ze miejscami (prawie pol toru) byla szklanka:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jakim lotnisku? i gdzie konkretnie?

 

Krecikowi chodziło o lotnisko w Legnicy bo wczoraj było tam ślizganie pod okiem instruktorów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krecikowi chodziło o lotnisko w Legnicy bo wczoraj było tam ślizganie pod okiem instruktorów :)

 

Aha, spoko

 

Myslalem ze chodzi o lotnisko we Wroclawiu, ul. rakietowa jest kolo lotniska:D

 

Aha, zachecam do szukania posta odnosnie parasolek forumowych, ja jestem chetny do czegos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paput gdzie zniknal moj i Malona post szydzacy z ciebie ? ;) wstydzisz sie glupoty i usunales ? ;)

 

Dokładnie. :D Zaraz jadę do sklepu, bo skołowałem kasę hehe. pozdro

 

A tak ogólnie, to trzeba coś zacząć myśleć, co zrobić z tym wątkiem, bo niedługo walnie 1000 postów... Sprzątamy tu trochę, czy jak?? W ogóle ile postów może mieć jeden wątek?? Są jakieś ograniczenia?? pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzątamy tu trochę, czy jak?? W ogóle ile postów może mieć jeden wątek?? Są jakieś ograniczenia??

 

Pojęcia nie mam...:(

 

Jakby co to i tak będzie na ciebie :rotfl::P

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzątamy tu trochę, czy jak??

Dostałes jakieś powiadomienie że wątek jest "przerośnięty" :?:

Moim zdaniem, lepiej zostawic to tak jak jest. Choćby z tego powodu że robi nam się takie małe archiwum;) na temat między innymi nas samych i naszych poglądów itd. itp.

Np. jak kiedyś się będę sprzeczał z MALONEM o coś, (nie wiem jeszcze o co :D ) to mu wynajdę i pokażę jak krowie na rowie ;)

Bądź na odwrót.

 

Ot moje zdanie na twe pytanie :D

 

Pozdrawiam

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ty byś wszystko kasował ja jestem żeby to narazie pozostawić tak jak Łukasz mówi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności