Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

A jakiej pomocy potrzebujesz dokładnie?

Jeśli się okazałoby, że nie ma ASO VW a tak właśnie się okazało :( to czy jest ktoś inny kto może mi pomóc - może być magik cudotwórca z Jeleniej... Namiary jakie otrzymałem od "tubylców" ;) to serwis Skody na ul. Cieplickiej oraz JMobile na ul. Małej. Trochę się boje jechać gdzieś dalej, bo na lawecie nie chciałbym wracać :633: Dziękuję Motomaniak i Malon za namiary na serwisy. Do Lubina mam ok 75 km czyli tam i spowrotem jest 150km, a jak mi nie pomogą to mocno bym nadszarpnął zdrowie sprzęgła, a co by się nie działo 31.12 rano muszę się pojawić w 3mieście :644: Wcześniej pisałem o objawach i rozumiem, że się niestety nie mylę w diagnozie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się okazałoby, że nie ma ASO VW a tak właśnie się okazało :( to czy jest ktoś inny kto może mi pomóc - może być magik cudotwórca z Jeleniej... Namiary jakie otrzymałem od "tubylców" ;) to serwis Skody na ul. Cieplickiej oraz JMobile na ul. Małej. Trochę się boje jechać gdzieś dalej, bo na lawecie nie chciałbym wracać :633: Dziękuję Motomaniak i Malon za namiary na serwisy. Do Lubina mam ok 75 km czyli tam i spowrotem jest 150km, a jak mi nie pomogą to mocno bym nadszarpnął zdrowie sprzęgła, a co by się nie działo 31.12 rano muszę się pojawić w 3mieście :644: Wcześniej pisałem o objawach i rozumiem, że się niestety nie mylę w diagnozie?

 

 

Jesli chodzi o Skode to mysle ze nie masz co sie bac i smialo uderzac do nich. Przynajmniej ich masz na miejscu. Na tych silnikach sie znaja bo to grupa VAG. Z czesciami tez nie powinni miec problemu. No i taniej czesci niz w salonie VW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o Skode to mysle ze nie masz co sie bac i smialo uderzac do nich. Przynajmniej ich masz na miejscu. Na tych silnikach sie znaja bo to grupa VAG. Z czesciami tez nie powinni miec problemu. No i taniej czesci niz w salonie VW.

z tymi cenami to tak roznie bywa ale nie w tym problem zadzwon tam najpierw chyba ze to pod nosem bo moga miec zawalone i cie nie przyjma. poza tym skoda we wro np nie diagnozuje seata mimo iz to ta sama grupa

wez ksiazke tel jeleniej gory i zobacz serwis samochodowy albo w necie naprawa vw jelenia gora i jedz gdzie masz blisko tym bardziej ze zalezy na czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z imprezy sylwestrowej

Szczęścia, szczęścia, pomyślności, i wszystkiego czego o czym sobie marzycie w tym nowym roku życzą: KASIA, MARTA, MALON_GT, i 90PS :D

 

Wasze zdrowie, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kolegów....

 

mam pytanie, może ktoś się orientuje lub zna samochód lub właściciela...

a mianowicie chodzi mi o TEN samochód ze Strzelina...

 

może ktoś coś wie, bo nie wiem czy warto jechać z pomorza :))

 

pzdr

jarod

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam kolegów....

 

mam pytanie, może ktoś się orientuje lub zna samochód lub właściciela...

a mianowicie chodzi mi o TEN samochód ze Strzelina...

 

może ktoś coś wie, bo nie wiem czy warto jechać z pomorza :))

 

pzdr

jarod

 

 

.

 

Witaj!!

Nie znam goscia ani auta jednak przebieg lepiej sprawdz bo jakos nie wydaje mi sie ze ma tak malo przejechane?!

Peace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.. przebieg to najmniejszy kłopot....

 

chodzi mi o : dmuchawkę, N75, skrzynia + koło2mas; elektryka + zawieszenie.... reszta da się wyklepać :D

 

kolega Majcin mi go znalazł i powiem Wam, że jest w kręgu moich zainteresowań (samochód, nie Majcin ;) )

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszka ktos przypadkiem w dzierzoniowie niedaleko- bardzo nie daleko ul Krasickiego? i czy bedzie na spocie 10tego stycznia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dmadej

Też chciałabym instrukcje po polsku , jeśli już masz to przekaż dalej. ż góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj co tak cicho :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nic nie mówi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mówcie coś :) Co tam słychać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kurcze, ale zimno! Dziś rano żonie paszczak nie odpalił i musiała z Kamiennej góry Neoplanem wracać:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano żonie paszczak nie odpalił

Nie to żebym coś się naśmiewał, ale B1 zagadało :super:

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj było zimno strasznie, kolega mimo że ma garaż przy domu to miał w nim - 7C :D Pierwszy raz jeżdżąć passkiem mam dmuchawe cały czas na 3. biegu nastawioną (oczywiście pełne grzanie):D Najbardziej to mnie dzisiaj Uno mamy wkurzyło bo zapaliło ładnie rano ale po 5 min. pogasło i już nie odpaliło :/

ale B1 zagadało

A ten to nawet bez fajury zagada :rotfl:

Edytowane przez motomaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, kurcze, ale zimno! Dziś rano żonie paszczak nie odpalił i musiała z Kamiennej góry Neoplanem wracać:D

A mój dziś odpalił a w legnicy rano było -27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci pali Krzysiek? Długo musisz go kręcić? Pali za pierwszym kopem? Podgrzewasz go kilkukrotnie? I jeszcze jedno - czy chodzi Ci równo motorek od samego początku ?

Pytam, bo masz ten sam silnik i chciałbym porównać. Tylko nie upiększaj:D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak Ci pali Krzysiek? Długo musisz go kręcić? Pali za pierwszym kopem? Podgrzewasz go kilkukrotnie? I jeszcze jedno - czy chodzi Ci równo motorek od samego początku ?

Pytam, bo masz ten sam silnik i chciałbym porównać. Tylko nie upiększaj:D.

Dziś odpalił mi za trzecim razem a świece grzałem po razie przy karzdej próbie i za trzecim razem zagadał, silnik według mnie chodził równo

Ale podczas jazdy do pracy miałem problem bo pare razy silnik mi zgasł na autostradzie i problem z jazdą miałem tak jakby paliwa brakowało chyba paliwo nie dało rady w temperaturze -24 - -27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pewnie to samo miało miejsce u mnie. Bo te minus dwadzieścia kilka stopni było tuż po siódmej rano. Czort wie ile stopni było wcześniej. Pewnie parafina zaczęła się wytrącać. Żona mówiła mi, że miał ochotę zagadać, chwilami zaczynał się wkręcać ale nie starczyło mu zapału. Zobaczymy jak się mają świeczki i będziemy myśleć dalej co robić. Póki co będę musiał przepalać autko w nocy, żeby rano odpaliło bez kapryszenia.

Dzięki za odpowiedź i dobranoc.

Pozdrawiam Dominek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszczęście już ma się powoli ocieplać więc nie bedzie z tym problemu, a z tym przepalaniem w nocy auta to nie wiem czy w takiej temperaturze coś da chyba że zostawisz na noc odpalony silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności