Skocz do zawartości
paput

Rozmowy na każdy temat, bez pytan technicznych!!! Istnieje opcja "SZUKAJ"

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zgadzam się z indi nigdy bieżnikowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz testuje 2 szt firestone i...narazie slabo wychodza

 

A kolega Krawcol tak sobie chwalił te oponki...

 

Indi na 100% nie znajdę do siebie nic lepszego w cenie do 300 zł/sztukę niż te Uniroyal Rainsport 2 :) Poczytałem troszkę o nich i ludzie zdecydowanie polecają:)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kolega Krawcol tak sobie chwalił te oponki...

 

Indi na 100% nie znajdę do siebie nic lepszego w cenie do 300 zł/sztukę niż te Uniroyal Rainsport 2 :) Poczytałem troszkę o nich i ludzie zdecydowanie polecają:)

 

Pozdrawiam

 

moze chwalil firestone winterhawk a ja mam winterhawk 2 bo mialem nadzieje ze bedzie jeszcze lepsza a jest slaba strasznie.

 

co do rainsportow to oponki mega super, co do rainsportow 2 nie wiem ale sadze ze mogli je tylko polepszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do rainsportow 2 nie wiem ale sadze ze mogli je tylko polepszyc.

 

Hehe :) Tak jak winterhawk 2 :rotfl:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie tak zle nei moze byc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem na przegladzie i mam walniety przegub :( ale wahacze ok i wszystko ladnie pieknie

wymienilem swiece bo mi ciezko palil i ...zadna nie dzialala :D wszystkie przepalone a i tak auto odpalalo ale bardzo ciezko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bylem na przegladzie i mam walniety przegub :( ale wahacze ok i wszystko ladnie pieknie

wymienilem swiece bo mi ciezko palil i ...zadna nie dzialala :D wszystkie przepalone a i tak auto odpalalo ale bardzo ciezko :)

 

Witaj w klubie "Awaria":mad: Pier....ła mi pompa wody od razu walnął mi pasek napędu pompy wody i straciłem wspomaganie:mad: Do tego facet mi powiedział że jakieś łożysko mogło się przestawić przy napędzie pompy wody...:mad:

 

Auto już się naprawia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj w klubie "Awaria":mad: Pier....ła mi pompa wody od razu walnął mi pasek napędu pompy wody i straciłem wspomaganie:mad: Do tego facet mi powiedział że jakieś łożysko mogło się przestawić przy napędzie pompy wody...:mad:

 

Auto już się naprawia....

 

ja szukam przegubu...

 

ciesz sie ze pompe wody masz na osobnym pasku a nie rozrzadzie bo wtedy byla by wieksza kupa. swoja droga jestes n-tą osoba od ktorej slysze ze pompa wody w golfie 3 im padla. duuzo osob ich wogole nie wymienia bo nie...nie rozumiem takiego zabiegu przy rozrzadzie. pompka koszt cos ponad 100zl bdb jakosci a przy wymianie rorzadu nikt cie za to jakos wiecej nie skasuje bo i tak placisz za kpl rozrzad - tak przynajmniej zawsze bylo w moim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
duuzo osob ich wogole nie wymienia bo nie...nie rozumiem takiego zabiegu przy rozrzadzie

 

Właśnie ja tak samo...Pasek był wymieniany przy 162 kkm ale nawet nie pomyślałem że pompa wody mogła zostać nie wymieniona...

 

Najgorsze jest to że jedna z tych rolek od napędu pompy jest teraz "jakaś krzywa"... A miało być tak pięknie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja szukam przegubu...
a ja mam takowy na zbyciu:D. Glanc nówka, nieśmigany, Spidana. Po założeniu okazało się, że nie pasuje do mojego auta:633:. Jeśli wiesz, Indi, ile powinieneś mieć zębów na wielowypuście, to może dobijemy targu. http://www.allegro.pl/item475250548_przegub_spidan_do_vw_skoda_audi_1_9_tdi_nowka.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

indi A dobrze pamiętam, mówiłeś że miałeś drgania na kierownicy itp.? To przez ten przegub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem dzisiaj na przegladzie, szef to prawie jak ojciec dla mojej bylej. poprosilem zeby mi wszystko sprawdzil w zawieszeniu dokladnie tyl i przod i sprawdzal to dlugo i wyszlo ze tylko przegub ze nic wiecej. ja nie widzialem innych objawow jak tylko stuki na kierownicy przy roznych predkosciach. wymienie przegub i zrobie zbieznosc powinno byc oki.

 

Dominik dowiem sie jaki mam,jesli bedzie pasowal to sie potargujemy :P niestety nie ma takiej opcji zeby auto zostalo rozebrane i stalo az czesc sie zalatwi wiec musze miec od kogos pewnosc co tam u mnie siedzi i wtedy dopiero moge decydowac. Konczac wypociny jak sie dowiem to sie odezwe w tej sprawie,dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i h.j bombki strzelił...Koleś mi jeszcze powiedział że prawdopodobnie,jeszcze do tego wszystkiego,wysiadła pompa od wspomagania...:mad: Co ma piernik do wiatraka...

 

W skrócie jadąc usłyszałem "jakby się pasek ślizgał" i po ok.20 sekundach takie "pyk" no i kierowanie stało się niemożliwe...Miałem auto bez wspomagania ale to co dziś mnie spotkało to był dla mnie "szok":mad:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i h.j bombki strzelił...Koleś mi jeszcze powiedział że prawdopodobnie,jeszcze do tego wszystkiego,wysiadła pompa od wspomagania...:mad: Co ma piernik do wiatraka...

 

W skrócie jadąc usłyszałem "jakby się pasek ślizgał" i po ok.20 sekundach takie "pyk" no i kierowanie stało się niemożliwe...Miałem auto bez wspomagania ale to co dziś mnie spotkało to był dla mnie "szok":mad:

 

Pozdrawiam

wspomaganie masz na tym samym pasku co wode

jak sie zatarla woda to przytrzymala pasek ktory...nie wiem jak mogl cos zrobic zlego pompie wspomagania ale z tego widac ze mogl. pompa wody to cena zamiennika ok 300-400zl wiecej sie nei oplaca. ja w ibizie zajezdzilem bo jechalem bez plynu na***any w nocy w sylwestra:( przetarlem kable gdzies o zaspy i kupilem uzywke...wiecej problemow niz to warte. w zasadzie nie dzialala. odradzam uzywke chyba ze masz milion % pewnosci

//OCENZUROWAŁEM//PAPUT

pkt 4.1 regulaminu :)

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pompa wody to cena zamiennika ok 300-400z

 

Chyba od wspomagania...Wody to widziałem od 70 zł wzwyż...

 

Ku..a nigdy mnie nie spotkał taki pech...Tyle rzeczy się na raz sypnęło...Chyba trzeba zapomnieć o "glebie" na wiosnę...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek a wiesz dlaczego tak się robi :634:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba od wspomagania...Wody to widziałem od 70 zł wzwyż...

 

Ku..a nigdy mnie nie spotkał taki pech...Tyle rzeczy się na raz sypnęło...Chyba trzeba zapomnieć o "glebie" na wiosnę...

 

Pozdrawiam

 

pomylilem slowo:) pompe wody kup dobra zeby nie byl plasitk w srodku

proponuje zapytac danielloss na allegro on jest z wrocka jesli ci cos to daje i ma bdb czesci i ceny tez bdb ja bralem u niego juz 2 rozrzady i dla kumpla do 4 busow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tomek a wiesz dlaczego tak się robi

 

Tylko mi tutaj nie "filozofuj" :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek naprawde moje wspołczucia!!!! Wiem cos na ten temat, gdy kupilem auto to sam widziales jak wygladal u Kaminskiego!! :(

Trzymam kciuki za szybka i zdrowa naprawe... i zebys tez za bardzo po kieszeni nie dostal!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za szybka i zdrowa naprawe...

 

Myślę że do piątku się uwiną :)

 

i zebys tez za bardzo po kieszeni nie dostal!!

 

W najgorszym wypadku 1000 zł...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności