Skocz do zawartości
CHOROSZ

Kierowca tira= (wycięte przez moderatora...)

Rekomendowane odpowiedzi

wedlug mnie jedno rozwiazanie.....kierowcy tirow jezdzic tylko w nocy albo niech maja robione jakies badania psychiatryczne bo to przechodzi ludzkie pojecie...

 

dzis wracam sobie z Ostrowca... jestem na trasie z Kielc do Wolbromia (jakies 2km przeD)... (jak ktos jezdzi wie jaka ta droga jest....dziura na dziurze i dosyc waska...)

jechaly przede mna 2 tiry i za mna z 8-9tej samej firmy....

no i sobie urzadzili jakies wyscigi debile.... ten przede mna wyprzedzil tego 1wszego udalo mu sie...(fartem,na zakrecie:|) a nastp. juz nie mial tyle szczescia idiota zaczyna mnie wyprzedzac +tego tira no i nie wyszlo... przypie... lusterkiem w niego i co najlepsze...lusterko leci prosto mi na szybe auta ...dobrze ze kuzwa nic nie jechalo z tamtej strony bo zjechalem na bok i udalo sie ominac ten kawal plastiku co by zapewne ladnie rozwalil szybe/maske

 

 

a tak poza tematem:

ak ktos mial dzisiaj gazete wyborcza widzial wypadek przy zjezdzie na Kielce.... (no ja akurat go widzialem chwile po tym zdarzeniu)...to co ten koles zrobil to do teraz tego nie kumam....z tego co zauwazylem/wyczytalem tir stal na poboczu a koles wjechal pod niego od lewej strony....tak jakby cos przed nim zachamowalo on skrecil gwaltownie w prawo i pod tira :/ niestety 1 osoba powyzej 50lat zginela :/...ale widok naprawde nie ciekawy (auto bez dachu i calego przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się zawsze paru sprawnych inaczej na umysle, którzy mają prawo jazdy i tacy robią całej grupie zawodowej reklamę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie :/

ogolnie tirowcy sa ok...

nie raz mi pomogl..np. nie widzialem czy cos jedzie z naprzeciwka to kierunki i awaryjne zalaczali aby poinformowac ze moge wyprzedzac

raz siadlo auto na drodze...to sie zatrzymal normalnie pomogl.... akurat jechalem z zakupami to dostal heh batonika xD bo piwa nie chcial ;]

 

no ale jak widac debile tez sie trafiaja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHOROSZ nie tylko wśród TIRowców są debile. Wśród "normalnych" też ich nie brakuje. A co do TIRowców spytaj Derlysego jak w drodze do Spały Litwin albo inny ruskojęzyczny jechał. Nawet 130 kucy Damiana miało kłopoty aby pirata dogonić i przeczytać nr. rejestracyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora i zmień tytuł wątku - wśród nas są też kierowcy dużych maszyn i ten tytuł może ich obrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora i zmień tytuł wątku - wśród nas są też kierowcy dużych maszyn i ten tytuł może ich obrażać.

Właśnie:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kresdeluxamin

Czesc jestem kierowca tira od 2.5 roku tzn jezdze duzymi samochodami sluchaj tak to jest jesli do firmy przyjmoje sie mlodych narwanych sam taki bylem prosze cie abys wpisal na youtube " crash polish driver in italy " zobaczysz tam co robi polski kierowca tira ja niko nie usprawiedliwiam bo sam tez czasami sie wyglupiam ale sa tego granice ale powiem ci ze te lusterko uszczuplilo go o 200 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najdziwniejsze jest to ze tir o ktorego zachaczyl pojechal dalej... tylko tamci wszyscy sie zatrzymali... potem w olkuszu spotkalem 2 tiry tej samej firmy i potem juz na k-ce za olkuszem kolejne 2 czekaly...

smieszne takie bo maja naklejone na przodzie imie i nazwisko wlasciciela chyba

GRZEGORZ jakis tam ...

 

no ale tak jak napisalem nie wrzucam wszystkich do jednego/potem napisalem posta do sprostowania ze tez sa normalni...lecz oni powinni sie zastanawiac 2-3razy zanim cos zrobia bo w takiej maszynie przezyc nie jest trudno w np. konfrontacji z osobowka...

jego tak zarzucilo ze myslalem ze na drzewie sie zaraz znajdzie...ale udalo mu sie wyprostowac....

 

(ciekawi mnie czy ten tir o ktorego zachaczyl nie poczul tego)? (bo to jechaly same te auta ,,bez naczep'' i dlatego tak szaleli...)jak jechalem wczoraj do ostrowca to oni wlasnie tez jechali bo ogolnie z jedrzejowa auta byly...

 

a co do wieku kierowcy koles na mlodego to nie wygladal ;] ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co się w takim wypadku robi? Jeśli masz CB bo oni mieli na pewno, przemawiasz im do rozsądku. Albo 2-ga opcja tel. komórkowy (takowy posiadasz) i dzwonisz na nr. 997 i grzecznie jako prawy obywatel przedstawiasz historię i oczekujesz na reakcję. Jeśli ubarwisz historię że koleś się tym TIRem zataczał od strony do strony i podejrzewasz że był pijany reakcja murowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc jestem kierowca tira od 2.5 roku tzn jezdze duzymi samochodami sluchaj tak to jest jesli do firmy przyjmoje sie mlodych narwanych sam taki bylem prosze cie abys wpisal na youtube " crash polish driver in italy " zobaczysz tam co robi polski kierowca tira ja niko nie usprawiedliwiam bo sam tez czasami sie wyglupiam ale sa tego granice ale powiem ci ze te lusterko uszczuplilo go o 200 zl :)
Kolego a co niby ten kierowca zrobił?Według mnie to była usterka mechaniczna a nie celowa rozpierducha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maly ot.

teraz wiem co mogloby sie stac gdybym nie mial farta. pomgalem znajomemu. mial pilna trase do amsterdamu i z powrotem. niestety zabraklo czasu na tacho i zostawilismy padlucha w firmie (mieli go rano rozladowac) i pojechalismy do domu. rano pojechal nowy kierowca i podczas menewrow na placu odpadlo mocowanie przedniej osi!!! wachacz przedni przytrzymujacy os na miejscu. jakies 200 metrow wiecej i doswiadczylbym tego samego co na filmie. film masakra.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do filmu z Italii to tez jestem przekonany ze to usterka techniczna spowodowała wypadek bo reakcja tego tira była bardzo gwałtowna a wątpie zeby tak szybko skrecił kierą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaak właśnie,typowe myślenie polskiego kierowcy-ja jestem idealny, a cała reszta na chu...a.

Tylko nikt nie potrafi postawić się w sytuacji tego drugiego ( czy miał miejsce? czy stał od 5-ciu min. bo nikt nie chciał go wypuścić z podporządkowanej? czy jego 30-ci ton ma takie samo przyspieszenie jak mój samochód?) Osłabiają mnie takie tematy w których wytyka się cudze błędy.

Mój dziadek ( 1902) rocznik miał takie powiedzenie:

"Najpierw zrób porządek w swojej zagrodzie, a potem zaglądaj do cudzej"

I myślę, że to powiedzenie jest nadal aktualne-nawet w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale są ludzie i taborety. Czarne owce jak wszędzie. ogólnie mówiac litwini jezdza najgorzej (najagresywniej) dlatego mijam ich jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności