Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tothemoon

3.tothemoon - sedan b3 - 5 szybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian ale poganiasz.

4.J@ceq - kombi - 5 szyb

 

Ale dowiedz się czy jest możliwość przyciemnienia bocznych przednich i ile kosztuje 2 szyby więcej. Bo jeśli różnica w cenie niewielka i będą spełniały szybki normy przepuszczalności światła i będzie to wyglądało to może dodam te 2 szyby więcej.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale dowiedz się czy jest możliwość przyciemnienia bocznych przednich i ile kosztuje 2 szyby więcej. Bo jeśli różnica w cenie niewielka i będą spełniały szybki normy przepuszczalności światła i będzie to wyglądało to może dodam te 2 szyby więcej.

 

Już pytałem. Nie dają na to homologacji ale na życzenie klienta mogą okleić. Ja dałem sobie spokój z przednimi chcę mieć wszystko legalne.A przednie dodatkowo ostatnio jak pytałem to koszt 150 zł może teraz przy większej liczbie aut troszkę taniej.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja policzyłem 5 z przednimi, zapomniałem że są te małe trójkąciki:P U mnie razem będzie 7 przód przyciemniam lekko:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja podobnie nie chcę ryzykować. Zdzieranie folii mi się nie uśmiecha. Ja chcę autkiem jeździć a nie walczyć z policją i w trakcie przeglądów z rzeczoznawcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie także Ariel zastanów się ;) Wydasz kasę na przód zlapią cię będziesz zrywał i kasa za nowy przegląd..No ale każdy dorosły wie co robi ;) A już pytałem nie ma takiej foli żeby choć leciutko przyciemnić przednie i żeby nie przekroczyło 70%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wydasz kasę na przód zlapią cię będziesz zrywał i kasa za nowy przegląd..No ale każdy dorosły wie co robi
albo to, albo to, a nie jedno i drugie :)

 

Raczej te 150zł za przód sie utrzyma, za tył mogą Wam obniżyć...myśle o 50zł, przy 6-8autkach może troche więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
albo to, albo to, a nie jedno i drugie

 

No dobra a jak trafisz na życzliwego i nie pozwoli zedrzeć ?? Zabierze dowód i koszta będą jak pisałem dwukrotne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabierze dowód i koszta będą jak pisałem dwukrotne

Jeśli świadomie decydujesz się na przód, to po "przeglądzie" myśle, że nadal szybki będą ciemne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zainteresowani. Klikając na link firmy, przejdźcie do zakładki: Pytania i odpowiedzi, macie tam tabele z której wynika że jednak są folie które można użyć na przód :) Także jutro dzwonie i pytam o szczegóły :D Szkoda że póki co tylko 4 auta, ciężko będzie jakaś fajną zniżkę wynegocjować ale zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Artmin też był zainteresowany ale dopiero po powrocie z Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na początku września wyjeżdża, więc zawsze można go umówić na ostani termin.

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze powiesz 5autek, jedno bedzie miesiac poxniej i dla nich nie będzie to kłopotem zapewne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś na początku września wyjeżdża, więc zawsze można go umówić na ostani termin.

Od 3 do 18 mnie nie ma.

Ostatni - a potem powiedzą skąd się pan tu wziął :P

Samochodem nie jadę więc mogę komuś zostawić :):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samochodem nie jadę więc mogę komuś zostawić

 

No to piknie. Weso ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tothemoon
Panowie zainteresowani. Klikając na link firmy, przejdźcie do zakładki: Pytania i odpowiedzi, macie tam tabele z której wynika że jednak są folie które można użyć na przód :) Także jutro dzwonie i pytam o szczegóły :D Szkoda że póki co tylko 4 auta, ciężko będzie jakaś fajną zniżkę wynegocjować ale zobaczymy ;)

 

 

super to ja sie pisze rowniez na przednie dwie szybki jak bedzie ta folia o ktorej mowisz!!! chociaz do przegladu mam daleko jeszcze ale po co ryzykowac!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian daj znać ile wyszło by mniej za cały tył w kombi gdybyśmy robili razem (w chromie chcieli 450+50 za chrom)

mamy teraz remont w domu i nie wiem czy starczy kasy na oklejenie (dla 50pln nie będę się spuszczał i okleję kiedy indziej)

no chyba, że wynegocjujesz lepszy upust to wtedy pomyślę jak skombinować kasę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
okleję kiedy indziej

 

Do folgasa dzwoniłem są drożsi niż ci, no chyba że masz jakąs trzecia firmę na oku. A po drugie to wiesz Bartek też muszę wiedzieć ile bryk żeby negocjować teraz jest 5 może jakbyś był pewny i byłoby 6 będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do folgasa dzwoniłem są drożsi niż ci, no chyba że masz jakąs trzecia firmę na oku. A po drugie to wiesz Bartek też muszę wiedzieć ile bryk żeby negocjować teraz jest 5 może jakbyś był pewny i byłoby 6 będzie jeszcze lepiej.

 

jak będzie upustu ze 150 to możesz mnie liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak będzie upustu ze 150 to możesz mnie liczyć
nikt tyle nie da, bo byłoby to nieopłacalne :] za 150zł 5 szybek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności