Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Ariel i Bartek - czy koniec września dla was byłby lepszym terminem? Jeśli tak to może Damian wstrzymamy troszkę całą akcję?

 

Artur jeśli już to ewentualnie pierwsze dni października, wtedy będę po wypłacie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheh chłopaki... to samo tak jak ja :hyhy:

Damian myśl na tym terminem, mnie w sumie wsio jedno, tylko niech jeszcze Jacek i reszta się wypowie co do terminu. No i czy Tobie też by pasiło takie rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dzwoniłem i tak szczerze rewelacji nie ma, ale do rzeczy.

Po zniżkach:

 

sedany 5 szybek - 280 zł

hejczbek 3 szybki - 240zł

sedan 7 szybek - 430zł

combi 5 szybek - 380zł

combi 5 szybek chrom 400zł

 

Mi cena za mój odpowiada proszę resztę o odpowiedz co robimy.

 

mnie jak najbardziej pasuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić tak że ja przyciemnię teraz a was umówię na początek października :) Ja się napaliłem i nie wytrzymam tyle czasu:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możemy zrobić tak że ja przyciemnię teraz a was umówię na początek października :) Ja się napaliłem i nie wytrzymam tyle czasu:p

 

żeś w gorącej wodzie kąpany :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian cena :ok: jestem za jak najbardziej. Termin mi pasuje każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustal hasło z zakładem - będą wiedzieli że to my...

 

będziemy podjeżdzac i od progu zapowiadac "żyrafy wchodzą do szafy" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie zainteresowani.Dziś gdyż jestem teraz w Szczecinie podjechałem na rozmowę z szefem. Miły gość myślałem że na żywo coś jeszcze z ceny urwę ale nie dało rady. To chyba naprawdę dobre ceny jak widziałem autka które już zrobili. I tak. W czwartek po powrocie z Bydgoszczy idę na pierwszy ogień. Godzina 9:30 :hurra: Z tym hasłem dobre, gdyż powiedziałem że będziemy w ciągu miesiąca się pojawiać,wiadomo jedni są na wakacjach inni czekają na wypłatę ;) Hasło więc niech będzie hmmm yyyy hmmm eeee "Passat" " :] Podam mu je w czwartek i z nim macie się zgłaszać w wybranym przez siebie terminie.. Oczywiście ceny podajecie tak jak napisałem w poście wyżej. To chyba wsio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian a możemy się razem umówić na czwartek ? Z tego co zrozumiałem to 2 autka dziennie, mogę iść z tobą na 1-wszy ogień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacku masz na stronie ich - pierwszy post- numer do nich. Dzwon powiedz ze z forum passata i myślę ze da rade. Jak mnie zapisywał na rano nie miał przy czwartku żadnych aut. Także raz dwa próbuj. To razem nasze passiaki zrobimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do człowieka powiedział że na czwartek mnie może wcisnąć ale nie miał przy sobie kalendarza i był poza firmą. Jutro między 8-9 dzwonię i się umawiam i dam ci znać co i jak Damian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i gitares :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłęm dzisaij u salezjan, Magdy ojciec tam szyby przyciemnia w czwartek, facet za jedno auto kombi przez telefon zszedl do 380 zł, więc nie wiem czy wy tam macie aż taką okazję, sądze, że za większą ilość dało by rade jeszcze bardziej zejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weso nikt nie pisze że to mega okazja. Dla mnie 10 czy 20 zł nie robi różnicy a choć mam pewność że bedzie dobrze zrobione. Nie ma co się łudzić że jak 7 autek to będzie 100 zł bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Hasło więc niech będzie - Passat"

 

ale wymyśliłeś jak ja z seata arosy zrobie passata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Hasło więc niech będzie - Passat"

 

ale wymyśliłeś jak ja z seata arosy zrobie passata :D

 

Hhaha grilla od passka ci pożyczę na gumę z przodu przykleisz - może sie nie skapną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje wrzucić wlepę na auto o będzie ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sie dopisuje na przyciemnienie, jeszcze nei wiem czy na czarno czy na lekką lustrzanke, bo mam srebrne auto,

ale pewne jest, że zrobie to na klonowica i pod koniec września lub na początku października. :643:

 

Nadwozie Kombi :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Jackiem już po :hurra: Wygląd autek rewelacja, na prawdę warto było. Niedługo Jacek wrzuci foteczki zobaczycie owoc pracy firmy FOLTECH.

 

Teraz tak. Wziąłem za WAS (chętnych na szybki) odpowiedzialność że pojawicie się w pisanych wcześniej terminach. Firma jak najbardziej profesjonalna więc liczę na to także w waszej strony. Hasło ustalone na "Passat".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
My z Jackiem już po :hurra: Wygląd autek rewelacja, na prawdę warto było. Niedługo Jacek wrzuci foteczki zobaczycie owoc pracy firmy FOLTECH.

 

Teraz tak. Wziąłem za WAS (chętnych na szybki) odpowiedzialność że pojawicie się w pisanych wcześniej terminach. Firma jak najbardziej profesjonalna więc liczę na to także w waszej strony. Hasło ustalone na "Passat".

 

ile godzin Wam oklejali? czy wyciągali szyby z tylnych drzwi do oklejania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności