Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Babole straszne, poza tym uszkodzona tylna szyba i targanie się po sądach.
Chyba Ty jedyny byles niezadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba Ty jedyny byles niezadowolony?
Owszem chyba najbardziej nie zadowolony, podjedź do Wesa i niech pokaże Ci wykończenie na rogach tylnych szyb. Jak bym miał zdjęcie to bym Ci pokazał auto jak wyglądało przed pojechaniem do niego na poprawke, szyby to wyglądały jak bym miał narysowane kwiatki białym markerem wszędzie. Na tylnej szybie to spokojnie można było ok 100 kropek znaleźć, które mu zaznaczyłem. Konrad robił u niego jeszcze więc zapytaj o opinie. Ja szczerze odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem chyba najbardziej nie zadowolony, podjedź do Wesa i niech pokaże Ci wykończenie na rogach tylnych szyb. Jak bym miał zdjęcie to bym Ci pokazał auto jak wyglądało przed pojechaniem do niego na poprawke, szyby to wyglądały jak bym miał narysowane kwiatki białym markerem wszędzie. Na tylnej szybie to spokojnie można było ok 100 kropek znaleźć, które mu zaznaczyłem. Konrad robił u niego jeszcze więc zapytaj o opinie. Ja szczerze odradzam.
Kurde, to zły dzień miał, że mu nie wyszło czy co.

Zresztą poprawki też skopał. Może miałeś wcześniej szybę jakimś środkiem potraktowaną i tego nie zmył dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde, to zły dzień miał, że mu nie wyszło czy co.

Zresztą poprawki też skopał. Może miałeś wcześniej szybę jakimś środkiem potraktowaną i tego nie zmył dokładnie?

Szyba była czysta Mariusz. Poprawek już się nie robi bo ja zerwał starą folię to i przy okazji z folią pozrywał mi grzanie tylnej szyby (6-7lini) także sam widzisz :). Pod folią były bąble duże i mniejsze + jakieś paproszki których nie domył przed założeniem folii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozrywał mi grzanie tylnej szyby (6-7lini)
To mocne te folie ;) Kiedys kumpel sam sobie sciemnial i bardzo zadowolony mimo paru niedociagniec. Cena czyni cuda, jakies 50zl za folie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kto mi powie gdzie kupie dobra folie do przyciemnienia to może i sam sie pokusze o oklejenie :D jako ze okklejalem rozne wynalazki na co dzień :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak za tą cenę zadowolony. Na szybach można tylko kilka malutkich kropek znależć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kilka malutkich kropek
wyglądały jak bym miał narysowane kwiatki białym markerem wszędzie
Na tylnej szybie to spokojnie można było ok 100 kropek znaleźć
Hehe, niezle zestawienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak kto mi powie gdzie kupie dobra folie do przyciemnienia to może i sam sie pokusze o oklejenie jako ze okklejalem rozne wynalazki na co dzień
Allegro Marcin :)

 

---------- Dodano o 20:34 ---------- Poprzednia wiadomość o 20:32 ----------

 

Mariusz co do białych kwiatków to oczywiście białym markerem sam mu zaznaczyłem jego niedociągnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to zapłaciłem pamiętam 550 zł za wszystkie prócz przedniej w foltechu i do dzisiaj wszystko wygląda jak nowe oprócz rys wykonanych przeze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja za to zapłaciłem pamiętam 550 zł za wszystkie prócz przedniej w foltechu i do dzisiaj wszystko wygląda jak nowe oprócz rys wykonanych przeze mnie.

 

Ja zapłaciłem trochę mniej , bo Dominik robił dużo wcześniej. Ale zgadzam się z Dominikiem 100% zadowolenia z foltechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja za to zapłaciłem pamiętam 550 zł za wszystkie prócz przedniej w foltechu i do dzisiaj wszystko wygląda jak nowe oprócz rys wykonanych przeze mnie.

 

Dokładnie mam tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Allegro Marcin
tylko badz madry co tu wybrac, co sprawdzone a nie szajs ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko badz madry co tu wybrac, co sprawdzone a nie szajs ;/
Proszę, cytat z jednej ze stron firmy ściemniającej ;)

"Pracujemy na foliach Global, Classis, 3M, Bruxsafol, Armorlite."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje
To kiedy oklejamy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze poszukac tych folii, popatrzec na ceny i zobacze jak to wyjdzie finansowo :) jak ok, to pewnie sie skusze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finansowo wyjdzie kilka razy drozej ... kilka prob klejenia + zerwane grzanie tylnej szyby - chytry bla bla bla - foltech to jedna z najstarszych firm w szczecinie - w roomsterze okleili nawet dach panoramiczny (jednym kawalkiem folii)

 

jakosc to to co pamietasz jak juz zapomnisz cene ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmyslam i za tym ;) tyle ze ja pracuje z wyklejaniem ;p tylkobdlatego chce sie skusic :) ale do tego jeszxze kawalek drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności