Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

ja na razie sie zastanawiam bo kazdy mnie straszy sciaganiem folii przy pierwszej kontroli...

i na razie musze ogarnac graty pod maska a potem bede myslal nad tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy wszyscy musza byc w tym samym czasie, czy mozna to rozlozyc na rozne dni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn że z przodu bocznych bez względu nie można przciemnić? Czym sie różni piecowe od zwykłego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tzn że z przodu bocznych bez względu nie można przciemnić? Czym sie różni piecowe od zwykłego?

Boczne-przednie muszą mieć min. 80% przepuszczalności światła, a jak wiadomo już samo szkło zabiera jakieś 10% czyli folia max na te szyby to 10 niestety takich nie ma a różnicy byś nie zauważył, tylne boczne i tylna szyba to hulaj dusza ile wlezie.

Normalnie jest naklejana folia a piecowe szyby są wypalane w piecu ze specjalnymi związkami chemicznymi, których nie można już zmyć, zdrapać itd. po prostu ciemne szkło i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...drobna korekta jeśli chodzi o przednie szybki, muszą mieć 70% przepuszczalności światła:]

 

---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:55 ----------

 

a czy wszyscy musza byc w tym samym czasie, czy mozna to rozlozyc na rozne dni ?
Jeśli będą 3-4 auta to są w stanie zrobić to w ciągu jednego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będą 3-4 auta to są w stanie zrobić to w ciągu jednego dnia.
to teraz tylko zostaje kwestia ilosci aut i zgranie sie w terminie wszystkim pasujacym, dlatego tez o to pytam, czy koniecznie musi byc cala grupa :) bo komus moze nie podpasowac termin ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się chętnie zapisze ale dopiero na maj :/ małe problemy z kasą. Będę robił 5 szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie zapisze ale dopiero na maj :/ małe problemy z kasą. Będę robił 5 szyb.

ja podobnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja podobnie...
A ty Wojtek w skuterze będziesz przyciemniał, czy w tatowym passacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okularach. Akurat na lato :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tatowy tzn. z podpisu zostaje puki co na podwórku nie ruszany. Na początku tyg. ma przyjechac passek z Łobza. 1,8 107kucy w benzynie. Srebrne kombi B3. Elektryka szybek i kilka gadzetów z tego paska 2,0 będzie szło na swapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w skuterze jest jedna, w okularach dwie i w kasku jedna to mi wygląda na 4. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kasku mam przyciemnianą blendę :P Jeśli chodzi o moje dwa kółka to NIE JEST SKUTER i proszę Was bardzo nie mówcie tak. Skutery to takie zwykłe plastikowe kible na kółkach. Z racji blendy nie używam okularów przeciwsłonecznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz moto na A1 to masz trochę większy kibel wg mnie :)

 

 

a co do tego majowego ściemniania, to jest szansa że w maju się zbierzemy w kilka osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak masz moto na A1 to masz trochę większy kibel wg mnie

NIestety albo stety ma na karte motorowerową poj. 49,9ccm. Kiblem okresla się plastikowe skutery. Ja mam takiego a'la motura już. Marka przez większiść z Was znana bo SIMSON. Ale jest o niebo lepszy niż te zasrane skuterki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajta, temat juz przesadnie odbiegl od tematu.... co do majowego przyciemniania tez sie pisze....generalnie termin mi obojetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy do maja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mamy juz 13-05 :D i jak tam Panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boczne-przednie muszą mieć min. 80% przepuszczalności światła, a jak wiadomo już samo szkło zabiera jakieś 10% czyli folia max na te szyby to 10 niestety takich nie ma a różnicy byś nie zauważył, tylne boczne i tylna szyba to hulaj dusza ile wlezie.

Normalnie jest naklejana folia a piecowe szyby są wypalane w piecu ze specjalnymi związkami chemicznymi, których nie można już zmyć, zdrapać itd. po prostu ciemne szkło i już.

 

Minimalna przepuszczalność światła szyby czołowej musi być nie mniejsza niż 75 proc. i winna to potwierdzać homologacja. Natomiast szyby boczne przednie powinny przepuszczalność nie mniej, niż 70 proc. światła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za ile taka impreza. Dominik ty przednie boczne tez przyciemniałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności