Skocz do zawartości
Łysy

Przyciemniamy szybki

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam cenowo to wygląda teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie numer dzwońcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak tam cenowo to wygląda teraz?
szkoda ze telefony wymysla dopiero za pare lat.

;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
;) ;)

 

No z wielką chęcią nagrał bym temat ale siedzę we FR :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. w Pyrzycach 450 pln za 5 szyb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie nie róbmy siary

 

W grupie może taniej, więc nikt nie robi wichy

Edytowane przez adampolice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to grupowe przyciemnianie idzie jak krew z nosa od roku... :/ 20 zł wam robi różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak sciemnialem w foltechu razem z kolesiem (on 7 szybek, ja 5) dostalismy po 50zl rabatu wiec nie wiem jak bedzie teraz ... wiadomo ze sezon na sciemnianie sie powoli konczy wiec powinni byc sklonni do ustepstw, wiec telefony w dlon i nawet w 3 osoby warto podjechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra koledzy ,a czy ten gosciu co okleja szyby ma miernik ile swiatła przechodzi przez te folie , bo ostanio po Policach jezdzi bardzo upirdliwa władza, i gania autka własnie z tymi przyciemninymi szybami, miałem osobiscie styczność z nim ,i mówie władzy ze to juz w rajchu było robine, ale zadne tłumaczenie nie dawało rezultatu chciał zabrać dowód i zdjac z przednich,bocznych szyb i do diagnosty jechac, by wystawił kwitek usuniecia , takze koledzy jest temat własnie, czy mają taki przyząd i czy wystawią taki certyfikat ,ze jest dopuszczalna przejrzystość przednich bocznych szyb, bo jak nie mają to szkoda zachodu , Policaje zaraz bedą namieżać i łapac i zrywać ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wystawią taki certyfikat
Na przednie szyby nie wystawią ci certyfikatu bo nawet te folie o największej przejrzystości w połączeniu z przejrzystością szyby nie spełnia warunków narzuconych przez przepisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany milion razy, powtórzę ten jeden i ostatni...

 

Zgodnie z obowiązującymi normami przepuszczalność szyb pojazdów powinna wynosić:

- dla szyby przedniej (czołowej) minimum 75 %,

- dla szyb nie będących szybami przednimi (szyby przednie boczne lewa i prawa) minimum 70%,

- dla szyb nie mających wpływu na pole widzenia kierowcy (szyby tylne boczne lewa i prawa, szyba tylna ogrzewana) dopuszcza się wartość przepuszczalności poniżej 70 %.

Także nie ruszając czołowej i bocznych przednich to może mnie policja cmoknąć w pompę.

Pisząc dalej wierzyć mi się nie chce, że policja ma miernik przejrzystości szyb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak panie Dominiku byś się ździwił ;) już miałem dwie kontrole gdzie zwykła drogówka miała klamociki do pomiaru przejrzystości szybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie,ale policyja juz ma takie urżądzonko i dlatego pisze, czy ten co okleja te szyby ma taki miernik , bo jestem wstanie podjechac do niego i sprawdzic czy sa zgodne z normą, i czy wystawi taki certyfikat ze ma tyle i tyle i nic wiecej ,tylko przednie boczne ,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na przednie szyby nie wystawią ci certyfikatu bo nawet te folie o największej przejrzystości w połączeniu z przejrzystością szyby nie spełnia warunków narzuconych przez przepisy

szyba (przednia boczna) po rozbiciu ma sie rozprysnac na kawalki ... folia odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
policja ma miernik

 

 

Ma miernik , nawet na turbo tv pokazywali jak to wygląda w uwaga pirat ,

Nie wiem ale chyba normalne że przyciemnić to tył , tyle opowieści chodzi o przodzie , tyle programów było o tym że nie ma sensu kopcić przodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem , Adam widziałem ten program ,ale gosciu miał az za bardzo ciemną, i dlatego go trafili , a mi chodzi tylko o sprawdzenie czy jest taka mozliwosc u tych co zakładają , ot tak dla siebie, czy moge z takimi szybkami bocznymi smigać jesli bedzie za mało swiatła , bede zmuszony choc z sercem mi bedzie zal to zdzierac , bo fajnie to wyglada i w aucie nie jest tak upalnie , nie wiem dlaczego az tak nasza władza czepia sie tych szyb , rozumiem bardzo ciemne ,ale tak delikatnie przyciemnone, jezde po EU,miałem wiele kontroli i zadna władza sie do tego nie przyczepiała tylko nasze , no cóz muszą budzet swój czymś zapełnić, wiec szukają i weszą , kogo by tu trafic,,, ot zycie ,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności