Skocz do zawartości
hiszpan1

Fotele Z B6(3c) Do B5 3bg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podkusiło mnie na wymianę foteli z B6 do mojej czarnej mamby B5 Comfortline. Mam jasny beż w środku i koleś ma do sprzedania jasny beż przód i tył z B6, elektryczne i podgrzewane fotele przednie. *** i myslę że *** by wyglądały w moim pasku. Wie może ktos czy duzo jest z tym roboty i czy w ogóle da sie to zrobić?

fotele passat nowy skĂłra.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogas

Z fotelami tyle o ile, ale kanapa to chyba kompletnie nie pasuje... tak na oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie problem z szynami... ale jest to do zrobienia. tyl natomiast nie bedzie pasowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze dochodzą inne złączki elektryczne. Po mojemu gra nie warta świeczki. Obszyj swoje fotele w skórę i wyjdzie jeszcze ładniej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że juz je kupilem.Tanio były więc wziąlem w ciemno:) a ten tył to czemu ma nie pasować?, za szeroka, za wązka czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że juz je kupilem.Tanio były więc wziąlem w ciemno:) a ten tył to czemu ma nie pasować?, za szeroka, za wązka czy jak?

 

skoro już kupiłeś to poprostu przymierz i już, przynajmniej będziesz miał 100% pewności czy przypasują czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie. a czy z 3bg do 3b beda pasowaly. jest jakas roznica miedzy kombi a sedanem?

dziekuje za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie i panie. a czy z 3bg do 3b beda pasowaly. jest jakas roznica miedzy kombi a sedanem?

dziekuje za info.

było o tym ze sto razy że sedan i kombi mają różne kanapy i tylne boczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies na allegro widzialem to auto + wlasnie te fotele

Edytowane przez remont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
było o tym ze sto razy że sedan i kombi mają różne kanapy i tylne boczki

 

Boczki w sedanie są takie same jako w kombi. Siedziska są różne - mają inne mocowania, poza tym są dzielone (w kombi) lub nie (w sedanie). Oparcia wymagają przełożenia tapicerki na plecy z kombi, bo są w innych miejscach umiejscowione mocowania zawiasów.

Wczoraj właśnie to robiłem przerzucając cały środek, bo mam środek z sedana i wrzucałem go do kombi. Na tylnym siedzisku zależy mi ze względu na fakt, że ma ono zintegrowane foteliki dziecięce, więc będę musiał trochę pokombinować z jego mocowaniem, bo w 3B jest inne niż w 3BG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boczki w sedanie są takie same jako w kombi. Siedziska są różne - mają inne mocowania, poza tym są dzielone (w kombi) lub nie (w sedanie). Oparcia wymagają przełożenia tapicerki na plecy z kombi, bo są w innych miejscach umiejscowione mocowania zawiasów.

Wczoraj właśnie to robiłem przerzucając cały środek, bo mam środek z sedana i wrzucałem go do kombi. Na tylnym siedzisku zależy mi ze względu na fakt, że ma ono zintegrowane foteliki dziecięce, więc będę musiał trochę pokombinować z jego mocowaniem, bo w 3B jest inne niż w 3BG.

boczki tylne przecież inne w sedanie i w variancie,jak tobie pasują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie masz na myśli boczków drzwi tylnych. Te są faktycznie inne. Boczki kanapy są takie same. Skoro mam cały komplet z sedana 3BG (fotele przednie, kanapa z boczkami przy oparciu) i zamontowałem boczki w 3B to chyba pasują. Są identyczne.

 

Jedynie przełożenia tapicerki wymagało oparcie tylne. Tutaj w tym wątku opisałem więcej i dołączyłem PDF z fotkami z przerzucania tapicerki i różnic w oparciach kanapy - sedan vs. variant.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=418669#post418669

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślałem o tylnych dzwiach:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że tylne boczki z kombii pasują do sedana. Kolega Walter to przerabiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle że tylne boczki z kombii pasują do sedana. Kolega Walter to przerabiał.

 

Ale teraz to mówimy o boczkach drzwi czy boczkach oparcia tylnej kanapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jaki jest orirntacyjny koszt obszycia siedzeń? Kusi mnie taka operacja ale to zależy od kosztów:)Dodam że nie chce siedzeń używanych:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a jaki jest orirntacyjny koszt obszycia siedzeń? Kusi mnie taka operacja ale to zależy od kosztów:)Dodam że nie chce siedzeń używanych:P

 

Nie odpowiem Ci dokładnie na Twoje pytanie. Mi za samo przerzucenie tapicerki na fotelu kierowcy z jednego fotela na drugi tapicer krzyknął 120 złotych. To tylko przerzucenie, a nie obszycie. Pewnie nie jest to mały wydatek. Może ktoś odpowie dokładniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a jaki jest orirntacyjny koszt obszycia siedzeń? Kusi mnie taka operacja ale to zależy od kosztów:)Dodam że nie chce siedzeń używanych:P

 

jeśli w skórę to koszt rzędu 2000 - 2500pln za komplet siedzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodzi mi o komplente obszycie wnętza skórą:) Dzieki za odpowiedź:)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak dało radę te fotele z 3C wrzucić do 3BG ?? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności