Skocz do zawartości
zibimk

Podłączenie do RNS 510 dodatkowego monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnij hex-a i sam sobie sprawdzisz.

Niestety nie posiadam takiego urządzenia:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co drugi dzień między 22.00 a 23.00 przejeżdżam przez Koło na autostrade. Jeżeli chcesz możemy się umówić na podłączenie kabelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zapco

Do sprawdzenia wersji softu i elektroniki kabelek niepotrzebny. Wystarczy wejść w rozszerzone menu i masz wersjie HW, SW, wersja mapy, procka DVD, temperature płyty głownej, dane z CAN i wiele innych ciekawych fixów knora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do sprawdzenia wersji softu i elektroniki kabelek niepotrzebny. Wystarczy wejść w rozszerzone menu i masz wersjie HW, SW, wersja mapy, procka DVD, temperature płyty głownej, dane z CAN i wiele innych ciekawych fixów knora :)

I która część informacji z menu powie mi czy mam RNS 510 CZY rns 510B ?

 

Co drugi dzień między 22.00 a 23.00 przejeżdżam przez Koło na autostrade. Jeżeli chcesz możemy się umówić na podłączenie kabelka.

Sprubuję w tym menu coś znaleźć, ale jeśli mi nie pójdzie a dla ciebie nie było by kłopotu zatrzymać się w Kole na kawkę to bardzo chętnie skorzystam :)

Edytowane przez artmin
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, jak by co to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do sprawdzenia wersji softu i elektroniki kabelek niepotrzebny. Wystarczy wejść w rozszerzone menu i masz wersjie HW, SW, wersja mapy, procka DVD, temperature płyty głownej, dane z CAN i wiele innych ciekawych fixów knora :)

Acha i powiedz jeszcze jak wejść w to rozszerzone menu :confused:

No i oczywiście co powie mi czy jest to wersja RNS510B, bo o wersji softu to pewnie info będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Acha i powiedz jeszcze jak wejść w to rozszerzone menu :confused:

No i oczywiście co powie mi czy jest to wersja RNS510B, bo o wersji softu to pewnie info będzie

HALO :516:

Czy ktoś coś podpowie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość JACKWW
Czy ktoś się może orientuje czy do navigacji RNS 510 dvd można dodatkowo podłączyć monitor taki np. zakładany na zagłówek lub dokupić zagłówki z monitorami?

Witaj

W zeszłym roku montowałem telewizor dla dzieci.

Po wielu poszukiwaniach stanęło na Alpine PKG2000, gdyż RNS 510 możne tylko przyjmować sygnał z zewnątrznych urządzeń.

Polecam więc zamontowanie telewizora podsufitowego zamiast na zagłówkach. (które zobaczy złodziej).

Jedyny problem to to, że Alpine nie czyta wszystkich plików.

Sam telewizor jest rewelacyjny.

Edytowane przez JACKWW
nie dopisałem całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SIWYNLPL

Witam wszystkich a zatem informuję że jest możliwe oglądanie filmu w trakcie jazdy na RNS 510 bez żadnego kupowania adapterów zbędny wydatek a sprawdzałem i działa i nawet nawigacja może być włączona w tle wszystko działa bez problemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich a zatem informuję że jest możliwe oglądanie filmu w trakcie jazdy na RNS 510 bez żadnego kupowania adapterów zbędny wydatek a sprawdzałem i działa i nawet nawigacja może być włączona w tle wszystko działa bez problemowo

 

Witaj

Czy możesz rozwinąć wątek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są sprzedawane te RNS 510 z odblokowaną funkcją TV Free, co umożliwia jazdę z filmem dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Założyłem już taki temat na B6 ale cisza, więc może tu ktoś mi coś podpowie !

Czy ktoś się może orientuje czy do navigacji RNS 510 dvd można dodatkowo podłączyć monitor taki np. zakładany na zagłówek lub dokupić zagłówki z monitorami?

Czy podczas jazdy będzie się na nich wyświetlał obraz, czy zniknie tak jak na głównym?

 

ZiBi

:confused:

 

Witam

Odświeżę temat, ponieważ sporo się zmieniło od ostatniego postu.

Skoro już dawno został wyeliminowany problem blokowania DVD podczas jazdy to czy może ktoś pokusił się o podpięcie do RNS510 dodatkowego monitorka, np. jak w temacie w zagłówku dla dzieci ?

Edytowane przez pysiek95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bylbym zainteresowany, moze ktos juz sie tym bawil i chcialby sie podzielic? Zawsze to lepiej niz oddzielnyu przenosny player dla dziecka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest specjalny adapter umożliwiający podłączenie dwóch dodatkowych monitorów do RNS 510. Cena to niecałe 250 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez bylbym zainteresowany, moze ktos juz sie tym bawil i chcialby sie podzielic? Zawsze to lepiej niz oddzielnyu przenosny player dla dziecka...

 

i zamontujesz monitory w zagłówkach, wydasz ze 2 koła i będziesz na pełny regulator słuchał i oglądał bajki z dzieciakami. Nie taniej i lepiej kupić dvd nakładane na zagłówki dla juniorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup każdemu po tablecie i karton mordosklejek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup każdemu po tablecie i karton mordosklejek:D

 

popieram :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności