Skocz do zawartości
Kuczi

Dyskusje na temat wyboru TV (Plazma, LCD, OLED, CRT)

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu kupowałem w El Sacie w Giżu i nie było mowy o jakiejś dziwnej opłacie za odbiór osobisty

Dotyczy to zakupu poprzez alledrogo. W sklepie nie mają nawet takiego modelu, a jakby sprowadzili to byłby duuużo droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek.

W TV już zaczynają się jakieś promocje to poczekaj jeszcze trochę i na pewno coś taniej wyrwiesz.Ja jak kupowałem to mieli od reki.A może łatwiej zadzwonić i się popytać co mają podchodzącego Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:!: Remek :!:

 

Dzisiaj już odebrałem TV, zapłaciłem naprawdę dobrą cenę i jestem zadowolony, więc koniec dyskusji na mój temat :)

 

P.S. Gdybym się ze yogiboy wcześniej zgadał, to miałbym jeszcze 50 pln taniej, ale i tak jest :ok: Następnym razem wiem gdzie uderzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam zamiar kupić tv prawdopodobnie padło na 40 calową brawię powiedzcie mi jest sens wydawqać więcej na 200 hz wielkiej różnicy nie widzę ale może się mylę ?

pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem 100HZ Ci wystarczy...Mam takowy w Full HD i jest OK,zresztą wydaje mi się że od 100 w górę różnica jest mało zauważalna.Chyba że jesteś niesamowitym kinomanem :) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie nie ale niby 200 to jeszcze raz tyle:p co 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu 100 starczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patryk jak długo masz swoją brawie działo się z nią coś?

a może ma ktoś jeszcze taki tv

Edytowane przez matt111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam Szajsunga :D jakieś 1.5 roku,także do Bravii się nie umywa...Ale jak narazie nic złego się z nim nie dzieje.Jestem zadowolony z zakupu :) Co do Bravii nie chciałbym się wypowiadać ale znajomy ma i sobie chwali.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200Hz nie mam sensu chyba ze ktos lubi teatr:) Polecam LG LH7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle nie wiem co kupić-plazmę czy lcd 40 cali. Potrzebuje generalnie do normalnego oglądania, aktualnie cyfry, ale mam zamiar zmienić na n. Priorytetem dla mnie jest mniejsza szkodliwość dla oczu (córka często podchodzi zbyt blisko tv, a że ma rok i 6 miesięcy to nie bardzo rozumie, że ma tak nie robić). Podobno te tv są mniej szkodliwe dla oczu niż kineskopowe, ale nie wiem, który bardziej.

No i obraz, widziałem sporo lcd i szczerze mówiąc np na cyfrze to obraz mnie nie zachwycał w porównaniu do lcd. Nie miałem okazji oglądać plazmy, ale opinie są, że jest dużo ładniejszy obraz, ale za to sie psują, ale czy na pewno?

Edytowane przez Patrick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazmowe są o tyle lepsze że są wyraźniejsze,ale za to szybciej się "wypalają" niż LCD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale za to szybciej się "wypalają"

 

To wcale nie tak. Jeśli masz plazmę ustawiona na normalne parametry to uwierz mi że przeżyje ciebie i córkę. Ta mniejsza niby och żywotność to tylko i wyłącznie jeśli chodzą na pełnym dynamiku czy wsio na full ustawione. A takie parametry spotkamy tylko w sklepach w domu normal zupełnie wystarcza. Dziś była właśnie powtórka gadżet lab na tvn turbo i testy tv lcd, plazm i ledowych. Ledowe wiadomo ciagle cene bo nowośc, ale jak to powiedzili niby dawno skreślone plazmy dalej głebia czerni i kontrastem bija lcd na głowę(chodzi oczywiście o podbane paramtery i ceny lcd i plazmy).

Edytowane przez Łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że plazma jest lepsza i z tym się w 100% zgadzam.Napisałem tylko że szybciej się wypala,ale dla zwykłych użytkowników(większość z nas) spokojnie wystarczy jak śmiga w trybie NORMAL.

Łysy-córki się jeszcze nie dorobiłem,ale syn już "w drodze" :) Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

używam plazmę już piaty rok i nic się nie dzieje. żadnych problemów. samsung coś tam, coś tam. pali się na okrągło. jakieś 14 godzin dziennie, codziennie.

pozdro :provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzkie oko jest w stanie zobaczyć do 150H| wiec nie ma sensu kupowania wiecej niz 100HZ

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. Cały czas skłaniałem sie w stronę plazmy i teraz mnie przekonaliście do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plazma i jeszcze raz plazma, lcd tylko wtedy gdy chcemy grać, ale i z tym nie tak do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plazma lepsza od LCD

 

Oczywiście że lepsza zakładając tą samą cenę. Żeby sprostać parametrom plazmy musisz sporo dołożyć kasiory do lcd. A te forum już dawno przestudiowałem i dalej uważam i nie tylko ja że plazma to plazma. A i kiełbasę wolę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności