Skocz do zawartości
bartek.w

Problem z wycieraczkami

Rekomendowane odpowiedzi

A kolejny post Off Topic będzie nagradzany ostrzeżeniem, kto zbierze dwa będzie mógł pójść do ASO zapytać się bo tutaj będzie miał 45 dniową przerwę w pisaniu.

A pisanie bzdur jest OK? To chyba forum techniczne a nie "co nowego w Koziej Wólce"? Ktoś tu nad czymś nie panuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A pisanie bzdur jest OK? To chyba forum techniczne a nie "co nowego w Koziej Wólce"? Ktoś tu nad czymś nie panuje.

 

Matsil - nie ma co zadzierać :-)

 

1. Moderator ma zawsze rację

2. jeśli nie ma -> pkt 1

 

 

Osobiście bardzo przepraszam Pana Moderatora i Szanownych Forumowiczów za moje niepotrzebne i nic nie wnoszące OffTopy - obiecuję się poprawić :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak - mój pasek jest dziwny,

 

podziwiam ludzi którzy dzwonią do ASO zapytać o dodatkowy ruch wycieraczek , ze im sie chce dzwonić w sprawie takiej pierdoły i ze im nie szkoda na takie rzeczy czasu i pieniędzy za telefon

 

ludzie z ASO odbierając takie telefony zapewne mają z tego kupę zabawy i obstawiają czy w następnym tygodniu Valery zadzwoni zapytać czy ASO coś wie o szerokości lusterka wewnętrznego bo jedni mają tak , inni inaczej a w fordach było na zielono

 

Mój czas i moje pieniadze. A komentarz raczej głupawy.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam.

Ktoś ma coś konkretnego do dodania? To proszę o informację na PW do któregoś z moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności