Skocz do zawartości
Ziewal

Szybka zmiana lamp w B5 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc, zaraz poszukam za halogenami pozdrówka

 

A czy mogłbyś może podesłać te halogeny o których myślisz?? czy kratki podejdą do passata od fabii?? Mam tez zamontowane dzienne ciekawe czy sie pomiesci??

Edytowane przez buki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy mogłbyś może podesłać te halogeny o których myślisz?? czy kratki podejdą do passata od fabii?? Mam tez zamontowane dzienne ciekawe czy sie pomiesci??

 

kratki passatowskie bedzie trzeba obciac na wymiar a tu masz halogeny od fabii I (pasują idealnie w zderzak)

 

http://allegro.pl/skoda-fabia-i-halogen-oryginalny-lewy-przeciwmgie-i3609048172.html

 

a dzienne moim zdaniem mógłbyś sobie podatowac bo to siara jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbyś pokazać jak masz umocowana przetwornice?? Bo te nowe depo lampy są bez zaślepek, a te od lampy halogenowej raczej nie podchodzą jak oryginały i wtyczka od żarnika nie będzie zakryta?? poprosiłbym fotke:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taz mam te lampy depo ale wczesniej nie miałem halogenów w lampie,mało tego kupiłem xenon k6000 zarnik D2S a tu zonk :ocochodzi nie ma mocowania żarnika,od trzech dni jezdze tylko na światłach dziennych (mam na światłach drogowych) znalazłem takie coś http://allegro.pl/mocowanie-uchwyt-d1s-d3s-d2s-audi-bmw-vw-poznan-i3646949478.html ale nie wiem czy bedzie pasowac do lamp depo a sprzedajacy nie odpisuje,jutro jade do ASO zapytac czy maja takie mocowanie bo przychodzi wieczor i musze jezdzic mietkiem albo golfem :oszit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej kupiłeś lampy bez homologacji na xenon dlatego żarnik d2s nie pasuje. Teraz jak złożysz hida to dowodzik szybko poleci a i przeglądu nie przejdziesz aha i w aso takiego czegoś nie ma bo mocowanie na zarnik d2s jest tylko w ori xenonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lampa ma homologacje,byłem z nia na stacji diagnostycznej pytac czy wystawi mi na taka lampe zaswiadczenie zeby dowodzik zawsze był przy mnie,teraz tylko spryski i poziomowanie zrobic, noi to ustrojstwo które trzyma żarnik D2S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3b0941645, 15-20 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo tego pełno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3b0941645, 15-20 zł

to numer oryginału z aso?na allegro widziałem tylko tak jak mówie,wysłałem zapytanie do sprzedajacego czy pasuje do lamp depo i na razie było zero odzewu,jutro jade do aso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest z ori lampy Helli, nie pamiętam czy pasuje do DEPO bo nie sprawdziłem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówione w ASO,21zł sztuka na aledrogo 40zł sztuka,numer sie zgadzał,podziekował kolego :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w szoku ze aso oferuje graty do przeróbek lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest do ori lamp Hella ale gość mówił ze pasuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierze ale dziwi mnie ze aso i hella umożliwiają włorzenie żarnika d2s do lampy na żarówke h1 czy h7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś o co chodzi,lampa jest na żarówke D2S tak jak hella z tym ze wkładam zarnik i nie ma nic co by ten żarnik trzymało bo tak sprzedaja lampy depo,ja nie przerabiam lampy z H1 czy H7 na D2S,zeby zarnik sie trzymał potrzeba własnie tego http://allegro.pl/mocowanie-uchwyt-d...646949478.html na zwykłych zarówkach sa takie druciki ktore dociskaja a w D2S własnie ten plastik sie zakłada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a widzisz teraz wszystko jasne gdybym wcześnej załapał to sam bym Cię do aso wysłał bo kupowałem tam te pierścienie jak mi pękły te które dostałem kiedyś z lampami depo i dziwię się że nie dostałeś ich kupując lampy bo zazwyczaj są one w komplecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez troche zgłupiałem,załozyłem lampy a tu niema jak żarnika umocować,robiło sie juz ciemno a na działce nie mam prądu,wyciagam lampe ,patrze i az mi cisnienie skoczyło ze nie dali tego w komplecie,do domu 15km musiałem na swiatłach dziennych jechac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Piszę by się doradzić z lampami do Passata B5 (3B) 98r. Nie wiem co wybrać więc podam dwa linki.

Zespolone: http://allegro.pl/lampy-vw-passat-b5-97-00r-angel-eyes-ringi-chrom-i3668705878.html

Niezespolone: http://allegro.pl/lampy-soczewkowe-vw-passat-b5-depo-fk-xenon-dc-i3637088143.html

 

I otóż pytanie jest następujące. Które lepsze ? Myślę nad tymi zespolonymi ale nie jestem pewien czy wydam pieniądze w błoto czy też nie. Z góry dziękuję za porady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pierwsze są śliczne,są zaje**te,ale ludzie nie do passata,to nie honda a tym bardziej nie BMW zeby zakładać taki badziew :sciana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tego punktu widzenia myślę czy brać czy też nie. Ładne są nie powiem, ale jak z oświetlaniem drogi ? Czy świecą lepiej jak oryginał czy też nie. Zespolone znów wyjdą na + bo lampy są od razu z kierunkami zbudowane nie osobno :) Widziałem na mieście parę Passacików z takimi właśnie zespolonymi lampami po powiem ładnie wyglądają ale jak oświetlają drogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności