Skocz do zawartości
Ziewal

Szybka zmiana lamp w B5 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Również u siebie zamontowałem takie lampy, w porównaniu z tymi co miałem (zmatowione i uszkodzona regulacja) świecą dużo lepiej, efekt wizualny też dużo lepszy, muszę jeszcze tylko założyć spryskiwacze bo zestaw xenon-ów już czeka na montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dzisiaj wymieniałem lampy+kierunki na DEO D2S+H7 oraz przetwornice Hella.

Założyłem tam 2a żarniki OSRAM 66240 35w P32d2 Xenarc które leżały i czekały na mnie z 5miesięcy w domu, po założeniu zauważyłem że jedna świeci dosłownie na żółto. Zobaczyłem na pudełka, i niby obie są takie same. Jutro będę zdejmował żarniki żeby dokładnie zobaczyć.

Światła nie były jeszcze regulowane, ale chyba to nie jest przyczyną??

 

Różnicę widać na fotce:

 

1001588pv.jpg

 

 

 

Ew. jakie możecie mi polecić dobre żarniki, ale najlepiej 5000k.

Edytowane przez shikoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponował bym ustawić światełka i wtedy zobaczyć jak swiecą.Ja mam w pasku 5000k i nie jestem zadowolony bo jak dla mnie barwa za mocno fioletowa już widziałem jak miśki patrzyli na miescie na światełka.W poprzednim aucie miałem 6000k i między nimi nie widze zadnej róznicy.Dla spokoju 4300k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez polecam 4300k bialutkie swiatło bez zadnych poswiat niebieskiego czy fioletu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam zamiar wymienic sobie przednie lampy z kierunkami mam ktos moze jakas porade lub zdjecia jak je wymienic czy jak sie za to zabrac bo jeszcze nigdy nie wymienialem lamp.I dodatkowo jak przełożyc silniczek regulacji.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Mam zamiar wymienic sobie przednie lampy z kierunkami mam ktos moze jakas porade lub zdjecia jak je wymienic czy jak sie za to zabrac bo jeszcze nigdy nie wymienialem lamp.I dodatkowo jak przełożyc silniczek regulacji.Pozdrawiam

witaj,

tutaj masz na początku tematu opis jak je zdjąć http://forum.vw-passat.pl/threads/12400-RENOWACJA-Kloszy-Reflektorow-Przednich

a tu masz temat z różnymi lampami jakie kto poleca :)http://forum.vw-passat.pl/threads/8089-LAMPY-PRZEDNIE-PASSAT-B5?highlight=przednich+lamp

:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok super.Dzieki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktos jeszcze powie gdzie sprawdzic jakie zarowki pasuje do lamp ktore obecnie mam bo patrzylem sprzodu to cos tam pisze ale nie ma ani H7 ani H1 ani H4 z gory lampy tez nic nie pisze gdzie to pisze????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij zarowke ktora chcesz kupic i zobacz co to jest, na kolniezu bedzie pisac co to za typ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale niechce tego robic bo bym musial dwie wyciagnac a chce sie dowiedziec bo chce zamowic nowe lampy i niewiem czy z wejsciem na H7 H1 czy H7 H4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak ale niechce tego robic bo bym musial dwie wyciagnac a chce sie dowiedziec bo chce zamowic nowe lampy i niewiem czy z wejsciem na H7 H1 czy H7 H4

 

masakra człowieku wyjęcie żarówki to kilka sekund a Ty już cały dzień straciłeś czekając na odpowiedź :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio wymienialem swiatel mijania i uwiez mi czlowieku ze to troche trwalo bo nie moglem zalozyc dobrze spowrotem tej sprezynki co trzyma nie ruchomo zarowke i troche z tym walczylem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio wymienialem swiatel mijania i uwiez mi czlowieku ze to troche trwalo bo nie moglem zalozyc dobrze spowrotem tej sprezynki co trzyma nie ruchomo zarowke i troche z tym walczylem

ja w standardowych mam h4 + h7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz halogeny to masz h4(drogowe, przeciwmgielne)+h7(mijania), a gdy nie masz przeciwmgielnych to h1 +h7.

ale najlepiej to nie robić, nie sprawdzić tylko czekać aż ktoś napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chce zamowic nowe lampy i niewiem czy z wejsciem na H7 H1 czy H7 H4

 

Chcesz kupić nowe zamienniki?

Czy nowe lampy soczewkowe?

Bo to też jest ważne jak by nie było....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nowe zamienniki.Jakas porada??? mam osobno mijania i osobno przeciwmgielne z drogowymi ale nie halogeny ale to co pisze motylek8522 to nie pasuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz wiem mam H4 z H7.Dzieki za pomoc.Czekam na odp co do tych lamp... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej kasy dozbierać i kupić soczewki nowe DEPO niż zwykłe zamienniki;)

No ale to już jak właściciel uważa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie odnośnie wymiany lamp, otóż chce zamontować oryginalne lampy Hella kompletne za 800 zł ok, spryskiwacze mam oryginał, poziomowanie tez się zrobi, ale pytanie mam takie: mam teraz w jednej lampie H4 ( długie i halogen) i mijania ( dokładnie nie wiem ale myślę, że H7), a xenonowe maja mają żarnik na soczewce D2S i jesce jedną żarówkę czy tam jest H4?? Jak nie co z moimi halogenami?? pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zamontujesz soczewki to halogenów nie bedziesz mial chyba ze zalozysz sobie w zderzak np od fabii I.

co do zarówek - zarnik D2S w soczewce a na długie jak dobrze pamietam albo H7 albo H1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności