Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedziałem w temacie jakie CB zmieści się w miejscu ks.serwisowej w3BG,podpowiadając w jaki sposób do tego dojść i zostało to usunięte dlaczego?W miejscu mojej odpowiedzi jest odpowiedż admina.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link, link... bo nie będziemy szukać teraz tematu wśród 4500 możliwych.... nie dostałeś maila z powodem usunięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W miejscu mojej odpowiedzi jest odpowiedż admina.Pozdrawiam.
akurat napisałem w chwili Twojego postu i zamknałem wątek :)

 

aa o tym CB to sam pisałem, że uniden pasuje idealnie. Jak zaczniesz czytać dużo i wnioskować, że co 3temat nadaje sie do kosza, to.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I się wyjaśniło: temat wylądował w śmietniku jako powtarzany dziesiątki razy... ot koniec wyjaśnienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat napisałem w chwili Twojego postu i zamknałem wątek

Tak przypuszczałem,patrząc na czas,ale mój post już był, więc stąd moje pytania.Dzięki za wyjaśnienie.Pozdrawiam Dyrekcję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam takie pytanie związane właśnie z usuwaniem postów.

Niebiescy mogą usuwać posty i tematy w swoim regionalnym wątku, lecz usunięcie polega na skasowaniu postu tak, że nie widzą go "zwykli" forumowicze, ale one cały czas są. I jak robie porządki i usune z 400 postów to muszę ganiać po forum i gg za Artminem żeby całkowicie je usunał.

Może niebiescy tez mogli by mieć taką możliwość :?: Było by to wygodniejsze i usprawniło by prace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jak robie porządki i usune z 400 postów to muszę ganiać po forum i gg za Artminem żeby całkowicie je usunał.

 

No ale po co je usuwać ? Tylko Ty widzisz ślad że były, forumowiczom to nie przeszkadza a my tez mamy dowód że coś było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może niebiescy tez mogli by mieć taką możliwość

 

Nie mamy jak zauważyłeś fizycznej możliwości wywalenia całkowitego i jak gadałem z Jędrkiem już jakiś czas temu tak pozostanie. Za dużo dla nich roboty i musielibyśmy mieć jak pamiętam takie uprawnienia jak zieloni.

 

No ale po co je usuwać ?

 

Uwierz kuczlaw że jak wywaliłem ostatnio ponad 100 z działu to niesympatycznie to wygląda jak się tam wchodzi z naszego punktu ;) Ale ja tam przeżyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz kuczlaw że jak wywaliłem ostatnio ponad 100 z działu to niesympatycznie to wygląda jak się tam wchodzi z naszego punktu ;) Ale ja tam przeżyje :D

Dokładnie o to kaman.

A jak Ja wywalam z 500 to z mojego pkt widzenia wygląda to tak:

Normalny post#1, lista 500 usuniętych postów, post #2 ( który przed usunięciem był postem #502. Wygląda to brzydko i nieestetycznie.

A za powiedzmy kolejne 6 miesięcy usuwam 400 postów i wtedy jest już(chyba, że Artmin usunie:D) lista 900 usuniętych postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że czasem nie jest to zbyt dobre rozwiązanie.

 

jednak z premedytacją nie macie możliwości fizycznego kasowania postów - i nie chodzi tutaj o przeszkody w ustawieniu tej opcji. często jest tak, ze użytkownicy walą "wyżej" (czyt.: do nas) z informacją kto kiedy i dlaczego usunął ich posta. po prostu Wy ustawiacie w bazie danych "flagę" postu na skasowany. tylko admini i moderatorzy "właściwi" mogą fizycznie usunąć posta z bazy. jeśli są takie tematy, że skasowanych jest więcej niż kilkanaście postów, niestety ścigajcie kogoś z administracji.

 

taka sytuacja nie wynika z braku zaufania, ale z wygody - zamiast przywracać kopię bazy danych, mamy kontrolę na poziomie pojedynczego postu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety ścigajcie kogoś z administracji.

 

A Artmin pisze, że mu sie nie chce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
często jest tak, ze użytkownicy walą "wyżej" (czyt.: do nas) z informacją kto kiedy i dlaczego usunął ich posta. po prostu Wy ustawiacie w bazie danych "flagę" postu na skasowany. tylko admini i moderatorzy "właściwi" mogą fizycznie usunąć posta z bazy

 

No tak ale w tym przypadku we własnym regionie takich przypadków by nie było co innego ogól forum. Ale jak już napisałem ja tam przeżyje:D

 

A Artmin pisze, że mu sie nie chce

 

Hahaha lubię takie oficjalne donosy :D:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Artmin pisze, że mu sie nie chce

chyba musimy pogadać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba musimy pogadać :]

 

To co :?: może schłodze flaszeczke :?::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty ładnie wszystko rozumiesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności