Skocz do zawartości
Patryk_

Spot'y i Wyjazdy Podbeskidzia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

noo spoko będe sie starał dostosować:) ja moge zbiórki robic na auchanie a potem przejazd do brackiej i nie ma problemu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne spotkanie :) i atrakcja dla mnie byla :D bd czesto wpadał na takie schadzki :) DDzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajne spotkanie :) i atrakcja dla mnie byla :D bd czesto wpadał na takie schadzki :) DDzięki

 

To :ok

 

W takim razie zapraszam na spocisza-datę podałem powyżej ;)

 

 

Panie i Panowie-jak ktoś ma ochotę to zapraszam,lista chętnych będzie aktualizowana-dopisywać się :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze fotek nie ma jeszcze ale robie do 18 w tym tyg i nie mam kiedy i chęci za bardzo zmeczony zeby co kolwiek robic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,Dotychczas sądziłem,że na cykliczne nie trzeba się zapisywać.Czyżby mi coś umknęło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pozwoliłem zacząć sobie już wątek w Waszym regionie, ale Miły doradził mi bym tu zapytał, więc klonuję:

 

 

 

Przepraszam, że zaśmiecam Wam dział, ale potrzebuję pomocy kogoś od Was z regionu (najlepiej z Czechowic :])

 

W moim passiu sypie się fotel kierowcy, a znalazłem na alledrogo zestawik w dobrej cenie.

 

Sprawa jest następująca: czy znalazłby się ktoś chętny aby podjechać i oblookać towar, jeżeli będzie :ok: to zakupić i ... zdemontować :o Wysyłka będzie zbyt kosztowna - chodzi mi o sam materiał i kilka gąbek z fotela. Następnie zapakować i wysłać do mnie ...

 

wiem, że o dużo proszę, ale mógłbym też dużo zyskać :] Naturalnie z kasą na towar przeleję też odpowiednią kwotę na jakieś :piwo: pomocne przy demontażu ;-)

 

Jeżeli by ktoś się chciał podjąć to proszę o kontakt.

 

Aukcja: http://allegro.pl/fotele-kubelkowe-vw-passat-b3-b4-gt-tdi-vr6-i1521535511.html?source=oo

 

 

pozdrawiam

 

 

 

:vw: Remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,Dotychczas sądziłem,że na cykliczne nie trzeba się zapisywać.Czyżby mi coś umknęło?

 

:hmm sam nie wiem :-D

 

Ale tu się za to dopisz Witek ;)

Do zobaczonka na przy kawie :)

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remek, Tak patrze na ta aukcje i nie pasuja mi tu 2 rzeczy. Koles pisze ze fotel kierowcy jest lekko poprzecierany a ja tam widze ze jest porządnie potargany od lewej strony. Drugie jesli byl by lekko poprzecierany to po co by go zaslanial bo zdjecia kladac na niego boczek z drzwi??

Patryk_, Mozesz mnie dopisac na liste :) i postaram sie ze soba jeszcze jednego paszteta przywiezc

Edytowane przez dzonybravo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk_, Mozesz mnie dopisac na liste :)

 

Gotowe :hyhy

 

 

Adrian co z Tobą?Mam nadzieję że podjedziesz.Pająk-co tak sie nie odzywasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam znać,na razie sam jeszcze nie wiem.

 

 

A co do tego czy należy się zapisywać czy nie...to z racji że robimy spotkania w knajpie dobrze wiedzieć kto będzie i czy rezerwować stolik czy nie... ot takie info, więc na większości forów itd.robi sie listy uczestników...

myślę że i u nas było by to dobrym zwyczajem...zatem proszę się dopisywać i wklejać w post tylko listę kolejnych osób..........

 

1.Patryk

2.Oskar

3.Witek

4.Adrian na 90%

5. itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Remek, Tak patrze na ta aukcje i nie pasuja mi tu 2 rzeczy. Koles pisze ze fotel kierowcy jest lekko poprzecierany a ja tam widze ze jest porządnie potargany od lewej strony. Drugie jesli byl by lekko poprzecierany to po co by go zaslanial bo zdjecia kladac na niego boczek z drzwi??

 

Ja na razie mam poprzecierany tylko fotel kierowcy, więc to nie problem - pasażera na aukcji wygląda :ok: - przełożę sobie :]

 

Reszta na zapas, albo jakby komuś było potrzebne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dam znać,na razie sam jeszcze nie wiem.

 

 

A co do tego czy należy się zapisywać czy nie...to z racji że robimy spotkania w knajpie dobrze wiedzieć kto będzie i czy rezerwować stolik czy nie... ot takie info, więc na większości forów itd.robi sie listy uczestników...

myślę że i u nas było by to dobrym zwyczajem...zatem proszę się dopisywać i wklejać w post tylko listę kolejnych osób..........

 

1.Patryk

2.Oskar

3.Witek

4.Adrian na 90%

5. itd...

Dobrze gada! :ok :kumple

Zarezerwuj mój Ty "rezerwisto" knajpek ;)

Pozrowionka z Ustronia do BB :564:

 

P.S. Przed zimą mam nadzieję uda się zmontować parapetówę :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Remek pisz do mnie na PW.Postaram się to obluknąć w poniedziałek ,ale nie wiem co Cię konkretnie interesuje? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie możecie mnie dopisać na 90%!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy proszę mnie dopisać na listę będę na 90%,chyba że szef wyśle mnie w trasę wtedy siła wyższa :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Patryk

2.Oskar

3.Witek

4.Adrian na BANK:dobrze

5.Marcin na 90% Ty no bez jaj...:bleble

6.Paweł na 90%:fajny

 

 

 

Następnym razem Panowie wpisujcie się sami oki ? to nic trudnego ...kopiuj + wklej + imię :hehe

Edytowane przez ERNI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie możecie mnie dopisać na 90%!!

 

Jesteś ;)

 

 

 

Witam koledzy proszę mnie dopisać na listę będę na 90%,chyba że szef wyśle mnie w trasę wtedy siła wyższa :dolamam

 

Dopisany :)

 

 

 

Jest coraz lepiej.Lista zaktualizowana.

Mam nadzieję że jednak Deszczu nas zaszczyci swoją obecnością jak poskłada Pastucha :)

 

 

:564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż szkoda ze nie spot nie jest w ten weekend, znó będe musiał wam tylko pomachać z 2 tys km ;)

Ale może nast razem się uda jak wrócę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ze teraz ale foto jak obiecałem:D

dsc00245.th.jpgdsc00257q.th.jpg

dsc00246la.th.jpgdsc00256eu.th.jpg

dsc00247s.th.jpgdsc00255m.th.jpg

dsc00248m.th.jpgdsc00254k.th.jpg

dsc00249nt.th.jpg

dsc00250xm.th.jpgdsc00253cl.th.jpg

dsc00251bu.th.jpgdsc00252tt.th.jpg

dsc00258jd.th.jpgdsc00259n.th.jpgdsc00260ij.th.jpg

oraz dodatek z Corrado :D

dsc00261mn.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZkoda ze b5 juz pojechaly jak fotki robiles

Dodaje do albumu;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności