Skocz do zawartości
Patryk_

Spot'y i Wyjazdy Podbeskidzia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka:D to co robimy coś w ten weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak mówiłem organizuje spota w niedziele 20.03.2011 na auchanie o godz. 15 na tyłach parkingu (bliżej norauto) stanowisko zapomniałem ale zawsze jestem wcześniej wpisywać się kto będzie

 

już organizuje wiec zapraszam po co 2 różne spoty ;)

Edytowane przez rainman777
2.2b regulamin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postaram sie zjawic w drodze na polnoc slaska :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jak mówiełem organizuje spota w niedziele 20.03.2011 na auchanie o godz. 15 na tyłach parkingu (bliżej norauto) stanowisko zapomniałem ale zawsze jestem wcześniej wpisywać sie kto będzie

 

juz organizuje wiec zapraszam poco 2 rużne spoty ;)

 

To żeś się obudził :lol

Spoczes,jak dam radę to podjadę-ale obiecać nie mogę...Jak narazie jestem ze wszystkich spotkań i tak częstym bywaniu na forum zrezygnować.Będę się oczywiście co jakiś czas pojawiał.Jakby miało być cos ważnego to telefon do mnie znacie :hyhy

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To żeś się obudził

oj tam oj tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam

 

;)

Ja odpadam...Niestety nie dam rady podjechać-pierwszy raz :doh

 

Miłego Wam życzę-no i fotostory m być :-D

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Deszczowy za dbałość o czystość języka na forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że miejscówka na spoty to Bracka ? a tu Auchan ???

 

Więc jak tam.... będzie ktoś dziś , czy lipton... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że miejscówka na spoty to Bracka ? a tu Auchan ???

 

Więc jak tam.... będzie ktoś dziś , czy lipton... pozdro

 

No właśnie...Lipa bo i tak nie wpadne dzisiaj...

 

Co do mechaniora-tak za 2 tygodnie będzie miał najwcześniej czas :) nawet mi nie udało sie wbić do niego wcześniej :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie śpieszy się... właśnie prowadzę rozmowy z "nowym" człowiekiem w sumie nie daleko mnie , mam namiar z polecenia więc może tym razem będzie ok...

 

A co do spota to w sumie nawet nie widzę chętnych na dziś... pewnie będzie liptonik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bielsko Biała Auchan ??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż wpadnie ktoś z B6. bo mimo negatywnych opinii jakoś kurcze...:bleble jeszcze nie teraz ale nie powiem żebym jakiegoś nie przygarnął :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pisze :) zarz obiad i wsiadam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ustalone miejsce to Bracka, Tomek robi na Auchanie ...więc pewnie podjedź na Auchana bo w Brackiej pewnie nie będzie nikogo, a nie chcę robić zamieszania skoro Tomek zaprasza ludzi w inne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz jasniej?:D napisz mi gdzie to albo cos :D

 

 

-- Ok Auchan ;)

Edytowane przez dancecoreb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie podjedź pod Auchana w BB.... ale tak naprawdę miejscówka została ustalona przez większość na restaurację Bracka w BB gdzie jest spoko dojazd i duży parking więc od paru spotkań tam właśnie się spotykamy oto link prosze : http://www.restauracjabracka.pl/

 

Podjadę dziś pod Auchana i poinformuję Tomka o zmianach, no bo to nie My dublujemy spoty:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w koncu gdzie sie widzimy panowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erni będa ludzie :) bo na 3 forach jest info :) wiec jak zawsze ktos bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będą... ale z "reszta" grupy VW w ramach tego że pod Auchanem się tylko stoi i po kilku chwilach się rozjeżdżają i nawet większość się nie zna...wychodząc na przeciw temu rozpoczęliśmy poszukiwania miejscówki (wtedy nie miałeś neta)... i padło na Bracka i kilka razy tam się spotkaliśmy miejsce super z dużym parkingiem i fajną restauracja z przyzwoitymi cenami gdzie można usiąść po części 'samochodowej" i pogadać...i zacząć się integrować... i to miejsce zostało jako nasza miejscówka...to tyle z tego co zostało już ustalone i myślę że tego będziemy się trzymać.

 

 

Dziś wyjątkowo z racji że Cię nie było niech będzie Auchan. No chyba że chcesz sam organizować spoty itd... tworzyć cos nowego to oki ale wtedy robi się małe zamieszanie, zresztą myślę że Patryk i reszta jest już za Bracką i tym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem że będą... ale z "reszta" grupy VW w ramach tego że pod Auchanem się tylko stoi i po kilku chwilach się rozjeżdżają i nawet większość się nie zna...wychodząc na przeciw temu rozpoczęliśmy poszukiwania miejscówki (wtedy nie miałeś neta)... i padło na Bracka i kilka razy tam się spotkaliśmy miejsce super z dużym parkingiem i fajną restauracja z przyzwoitymi cenami gdzie można usiąść po części 'samochodowej" i pogadać...i zacząć się integrować... i to miejsce zostało jako nasza miejscówka...to tyle z tego co zostało już ustalone i myślę że tego będziemy się trzymać.

 

 

Dziś wyjątkowo z racji że Cię nie było niech będzie Auchan. No chyba że chcesz sam organizować spoty itd... tworzyć cos nowego to oki ale wtedy robi się małe zamieszanie, zresztą myślę że Patryk i reszta jest już za Bracką i tym rozwiązaniem.

 

I tu przyznaje całkowitą rację.Co z tego że Tomek coś tam organizuje jak nikt o tym u nas nie wie???Kompletny haos zapanował.Ja dałem info dawno temu,a szczerze powiedziawszy nie lubię jak ktoś mi się trzy dni wcześniej wcina w temat i twierdzi że to on coś organicuje.Skoro tak ma być to sobie chyba odpuszczę zaniedługo...

Więc oficjlnie:

Spoty Podbeskidzia vw-passat.pl będą tylko i wyłącznie w Brackiej,Auchan będzie tylko miejscem spotkań bo każdy tam trafi a później przejazd do knajpy.

To jest oficjalne info i niech nikt już nie mąci.Jeżeli ma być inne miejsce-info wrzucajcie conajmniej trzy tygodnie wcześniej,wiadomo jak u nas jest z frekwencją pożal się Boże.

 

Spot w BB będzie za dwa tygodnie pod Auchan i przejazd do Brackiej.Uwaga,podaję datę:

03.04.2011 godzina 15.00

Na tydzień wcześniej info pójdzie także do regionu żeby więcej osób mogło w razie wolnego czasu skorzystać.

Pozdrawiam

Patryk_ :passatfan

 

Kto na 100% będzie:

 

 

 

 

1. Patryk_ :vw://///// NIESTETY NIE... //////

2. dzonybravo :vw:

3. Veyron :vw:

4. pawel26390 :vw:

5. ERNI VIP(a jakże :hyhy) :vw:

6. wojtek_vr6 :vw:

7. wsuch3 :vw:

8.Paweł :vw:

Itd.

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności