Skocz do zawartości
Patryk_

Spot'y i Wyjazdy Podbeskidzia ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Siema gdyby ktoś chciał mogę oddać za grosze 2 opony 205/55/16 z 2007r letnie BFGOODRIGE! Mogę wziąć na spota.Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no niedziela, Patryk znowu nadużywa pewnych "substancji" !!!!!!......chłopie ogarnij się hehe.

 

:lol2 obiecuję poprawę :564:

 

 

 

Niestety stało się-z przykrością zawiadamiam że nie dam rady niestety wpaść nawet na 5 minut...Jestem z synkiem w szpitalu więc nie mam jak podjechać...Stąd też moja nieobecność na forum :(

Idzie już powolutku ku lepszemu ale tydzień mam wycięty z kalendarza niestety-no cóż,zdrowie jest ważniejsze.

 

Życzę Wam udanego spocisza i oby Was było jak najwięcej.

P.S. Ustroń nadal aktualny-będę miał czas to coś wreszcie załatwię i wrzucę 3 terminy do wyboru.

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia następnym razem :kumple

Jeżeli ktoś potrzebuje kontakt-ERNI ma mój nr na kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veyron jaka glebokosc bierznika? jaka cena? wez na spocisza :)

Prosze tez dopisac do listy mojego kolege Pawla:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze tez dopisac do listy mojego kolege Pawla:)

 

Jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk,mam nadzieję,że choroba Młodego nie jest grożna i wyjdzie z tego bez szwanku.Obiecaj ,że przywieziesz Go na następnego spota.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie sprawdzałem głębokości! Wezmę na spota, co do ceny to można powiedzieć na flaszke!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niech mały wraca do zdrowia... czyli rozumiem że dacie sobie radę z trafieniem do brackiej ? na 15.40 max ??? chyba że będą problemy to numer do mnie to : 668393209

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wetne Wam się jeszcze raz w wątek w którym prosiłem o pomoc.

 

Pomoc zaoferował kolega Witek (wsuch3). I spisał się ... :kumple No cóż - napiszę tylko, że obawiałem się, iż tacy ludzie już wyginęli.

 

Na początku podjechał do sprzedawcy ocenić stan towaru. Zadzwonił do mnie i na żywo relacjonował to co widzi.

Kilka dni później podjechał i odebrał mój już towar. Zawiózł go do domu, i poświęcił swój wolny weekendowy czas na rozebranie foteli według moich zamówień. Następnie spakował i wysłał paczkę do mnie firmą kurierską. Pierwsza rzecz, to załatwił naprawdę TANIUTKĄ przesyłkę, a druga, to mimo moich usilnych nalegań nie chciał podać numeru konta abym mu zwrócił chociaż za tą przesyłkę, nie mówiąc o jakiejś refundacji w postaci czteropaczka. W międzyczasie jeszcze kilkukrotnie do mnie dzwonił aby dogadać szczegóły.

 

Także jeszcze raz Witku wielkie :padam: dla Ciebie. Mam nadzieję, że kiedyś będziemy mieli okazję spotkać się na żywo, i będę mógł Ci postawić chociażby jakieś piwko.

 

Takich ludzi to w dzisiejszych czasach ze świecą szukać :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk,mam nadzieję,że choroba Młodego nie jest grożna i wyjdzie z tego bez szwanku.Obiecaj ,że przywieziesz Go na następnego spota.Pozdrawiam.

 

Obiecuję ;) Napewno jak pogoda dopisze to Go wezmę ;)

 

 

 

No niech mały wraca do zdrowia...

 

Dzięki!Już jest dużo lepiej,jest w domu ale nie możemy z nim jeszcze wychodzić na spacery.W sumie ja i tak niemam czasu na to :-D

 

Pozdrowionka dla wszystkich i do zobaczonka na następnym spocie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ! jestem nowy na tym forum , parę dni temu w rodzinie pojawił się czarny B7 , więc w przyszłości mogę potrzebować pomocy ze strony technicznej ;P jestem z waszej okolicy ( podbeskidzie ) więc może mi się uda kiedyś na spota wpaść i pogadać :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hejka ! jestem nowy na tym forum , parę dni temu w rodzinie pojawił się czarny B7 , więc w przyszłości mogę potrzebować pomocy ze strony technicznej ;P jestem z waszej okolicy ( podbeskidzie ) więc może mi się uda kiedyś na spota wpaść i pogadać :) pozdrawiam

 

Skąd? ;)

Pozdrawiam i zapraszam na następnego spota-niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skąd?

 

Z Pszczyny , ale bardzo często bywam w Żywcu i Milówce , więc nie będzie problemu z pojawieniem się na spocie :kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co tu taka cisza nastała? Robimy coś jakiegoś spota? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było :-D

 

 

 

Spocik w Bielsku-Białej za tydzień w niedzielę,tj. 15.05.2011

Jak zawsze spotykamy się pod Auchan'em o 15.00 i pojedziemy po około 30 minutach gdzieś w plener :) Możnaby spokojnie zrobić grill'a i posiedzieć trochę (o ile pogoda dopisze...)

 

Już rezerwuję sobie wolną niedzielę za tydzień żebym znowu nie dał (wiadomo o co biega :lol )

 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

:passatfan

 

Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak,na kogo mogę liczyć?Adrian mam nadzieję że Ci się uda :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mój pasek nie odmówi do końca posłuszeństwa to będę na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chciałbym wpaść ale jak dla mnie trochę za wcześnie... pewnie dopiero w okolicy soboty będzie plan łikendu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam , w tym terminie jestem u dżentelmenów :vw: z ziemi łódzkiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja odpadam , w tym terminie jestem u dżentelmenów :vw: z ziemi łódzkiej :D

 

Miły a jak tam wypad do USTR? :hyhy

Zaplanuję wtedy odpowiednio sobotni wieczów :-D

 

 

 

No chciałbym wpaść ale jak dla mnie trochę za wcześnie... pewnie dopiero w okolicy soboty będzie plan łikendu...

 

Spoczes,mam nadzieję ze jednak się uda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miły a jak tam wypad do USTR?

a to jeszcze musi poczekać grafik napięty ;)

Pozdrowionka :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności