Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Pomóżcie mi mam problem ze swoim radiem samochodowym,a mianowicie gubi mi fale radiowe które normalnie w innych samochodach działały poprawnie.Wiecie może jakie mogą być przyczyny?pozdrawiam

 

Witaj kolego. Zapewne uwalony wzmaczniacz antenowy pod anteną. Podłącz inną antene do owego radia a zapewne bedzie dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie

:czapa

 

Ruszamy z kolejną edycją polarów forumowych może kogoś zainteresuje temacik :

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/138267-Polary-Forumowe?p=2002605&viewfull=1#post2002605

 

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie z ZG i okolic, czy ktoś jest może posiadaczem paska b5 1.8T AWT z tiptronikiem ? b5 lub b5fl.

Sprawa jest, że chciałbym porównać wrażenia, nie wiem, ogólnie nie mogę narzekać na ten zestaw, ale na 5tym biegu jest bardzo muł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Moim problemem w samochodzie jest dźwięk tak jak by dzwonienia coś jak metal o metal w podszybiu nad schowkiem od strony pasażera.Miał ktoś już taki problem. Bo ja nie mogę w ogóle tego zlokalizować i sprawdzić co to ?Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym miejscu masz wiatrak od nawiewow

wylacz go i sprawdz czy dalej jest ten dzwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wyłączam wentylator w climatronik to dalej słychać ten dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie może od czego jest ten o to przewodzik bo znalazłem go ostatnio i nie wiem od czego on jest a napisane jest na nim GSM.Niżej umieszczem fotki.20150301_144738.jpg

20150301_144731.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie w lubuskim spece od aromatycznych skrzyń biegów w passacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam na oku paska kombi przyprowadzonego, jest w Nowej Soli, a ja jestem z okolic Krakowa. Chciałem się zapytać czy ktoś z Was mieszka koło Nowej Soli i mógłby mi wyświadczyć przysługę i sprawdzić w jakim stanie jest ten pasek ?

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C35729757.html

 

Pozdrawiam

Zbijar

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam znajomego mechanika w N.Soli i powinien tego podjąć się. Naprawiam u niego swojego paskacza i wiem, że gostek zna się na fachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

mam na oku paska kombi przyprowadzonego, jest w Nowej Soli, a ja jestem z okolic Krakowa. Chciałem się zapytać czy ktoś z Was mieszka koło Nowej Soli i mógłby mi wyświadczyć przysługę i sprawdzić w jakim stanie jest ten pasek ?

 

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-C35729757.html

 

Pozdrawiam

Zbijar

 

Ja pracuję w NS więc jak co mogę się z gościem umówić i zobaczyć go.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

A zasadniczo, to ja kupując swojego skorzystałem z tego

http://motoraporter.com/ i zaoszczędziłem zbędnej wycieczki jednej.

Muszę przyznać, że bardzo szczegółowy raport dają i wiedzą gdzie zajrzeć. Ale tak jak pisałem, mogę podjechać, rzucić swoim półprofesjonalnym okiem i dać znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie. przez pół roku przejechal 100 km. pedał hamulca wytarty na troche wiecej niz 222tkm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dziękuję Wam za odpowiedzi. Jeżeli któryś z Was mogłby tam podjechać i ocenić auto, to będę wdzięczny i proszę o informację.

 

Pozdro

zbijar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znacie w lubuskim spece od aromatycznych skrzyń biegów w passacie?

 

tak znamy...:) a dokładniej z okolicy swiebodzina :)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

W Starym Kisielinie jest firma zajmująca się skrzyniami automatycznymi do amerykanów, ale pewnie w "pasku" też opędzą skrzynkę. Dryndaj, jedź i pytaj.

 

http://www.lechowicz.biz/falger.com.pl/strony/kontakt.html

 

nie koniecznie polecam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez apbo

znacie w lubuskim spece od aromatycznych skrzyń biegów w passacie?

tak znamy... a dokładniej z okolicy swiebodzina

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Zamieszczone przez gniewko

W Starym Kisielinie jest firma zajmująca się skrzyniami automatycznymi do amerykanów, ale pewnie w "pasku" też opędzą skrzynkę. Dryndaj, jedź i pytaj.

 

http://www.lechowicz.biz/falger.com....y/kontakt.html

nie koniecznie polecam

 

 

forumowym posto-nabijaczom mówimy stanowcze NIE!!!!!

twój post nie wnosi nic, więc po jaką cholerę go napisałeś????

 

napisz ,proszę, do kogo w chytrusowym mieście pojechać i dlaczego nie do Kisielina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro miśku nie poleca, to znaczy, że zna firmę. Ja tam tylko zadałem namiar, ale de facto nie obiłem u nich nic do tej pory, a jedynie słyszałem o nich.

 

Na moje śliczne piwne oczko post wnosi do dyskusji i to nawet wiele, bo po co ma ktoś do nich jechać i naciąć się, jak ciele? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro miśku nie poleca, to znaczy, że zna firmę.

albo jego kolega niema co robić i trza siakoś konkurencje kosić. ;)

przydałby sie jakiś powód dlaczego nie. no chyba że "tata, a Marcin powiedział......................" jest dla Ciebie wystarczającym argumentem, to spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
forumowym posto-nabijaczom mówimy stanowcze NIE!!!!!

twój post nie wnosi nic, więc po jaką cholerę go napisałeś????

 

napisz ,proszę, do kogo w chytrusowym mieście pojechać i dlaczego nie do Kisielina?

 

mechanik.jpg w Kisielinie byłem osobiscie ,byli moi znajomi i oni rózwniez nie powierzyli naprawy auta temu mechanicznemu szamanowi.Naprawę zleciłem firmie MarkMax z chrystusowego grodu i jest :ok

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

albo jego kolega niema co robić i trza siakoś konkurencje kosić. ;)

przydałby sie jakiś powód dlaczego nie. no chyba że "tata, a Marcin powiedział......................" jest dla Ciebie wystarczającym argumentem, to spoko.

 

Mechanik z kisielina chciał naprawiac moj samochód metoda "na szamana"-czyli prób i blędów!za ktore oczywiscie zaplaci klient.W firmie w której naprawiłem swoje auto podejscie było zupełnie inne -diagnoza postawiona odrazu i przedstawiony wstepny kosztorys ora ermin odbioru:).Na koniec dodam ze zadnego z mechaników nigdy wczesniej nie znałem i nie sa moimi kolegami.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Skoro miśku nie poleca, to znaczy, że zna firmę. Ja tam tylko zadałem namiar, ale de facto nie obiłem u nich nic do tej pory, a jedynie słyszałem o nich.

 

Na moje śliczne piwne oczko post wnosi do dyskusji i to nawet wiele, bo po co ma ktoś do nich jechać i naciąć się, jak ciele? ;)

 

Osobiscie byłem w tej firmie i po wstepnej rozmowie z "mechanikiem" to powiem ze nie dał by mu potrzymać pięciozłotówki,a co dopiero powierzyc auto!Nie dajcie sie zwiesc przepieknej stronie internetowej-mnie skusila.Pojechałem i....to stara szopa wokół porozwalane jakies częsci no i mechanik wrózbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności