Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

file.html

 

Staropolskim obyczajem

dużo szynki życzę z jajem.

Niech zające i barany pospełniają wasze plany,

niech to będzie czas uroczy

życzę miłej Wielkanocy!!!

życzy wasiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
%25C5%25BCyczenia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogos z okolic Swiebodzin - Zielona Gora, kto wypral by mi tapicerke w samochodzie. Kogos, kto zrobil by to solidnie i za rozsadne pieniadze?

Ewentualnie namiar na kogos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko dotyczące Passata a mianowicie chodzi mi o to,że jadąc przy dowolnej prędkości i normalnych obrotach nie cisnąc go mocniej w pewnym momencie jest takie jakby szarpnięcie <tak jakby moc stracił> i od razu leci mi błękitny lub czarny dym.pod komputerem wyskoczył mi błąd :17965 P1557 możecie mi powiedzieć co to jest?i jak można się z tym uporać.A drugie pytanko czy macie moze jakąś dobrą firme bo chce wymienic zawieszenie z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, wystarczy troszkę pogooglować zeby znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania

http://forum.vw-passat.pl/threads/28011-blad-1557

http://forum.vw-passat.pl/threads/7459-B%C5%82%C4%85d-17965-przekroczona-granica-regulacji-turbodo%C5%82adowania

proponuję wpierw tym się zająć a dopiero zawieszeniem

 

 

Witam wszystkich mam pytanko dotyczące Passata a mianowicie chodzi mi o to,że jadąc przy dowolnej prędkości i normalnych obrotach nie cisnąc go mocniej w pewnym momencie jest takie jakby szarpnięcie <tak jakby moc stracił> i od razu leci mi błękitny lub czarny dym.pod komputerem wyskoczył mi błąd :17965 P1557 możecie mi powiedzieć co to jest?i jak można się z tym uporać.A drugie pytanko czy macie moze jakąś dobrą firme bo chce wymienic zawieszenie z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powiedzcie mi czy warto montowac i czy wystepuja zamienniki przepływomierza do passata b5 115 km a moze znacie jakas dobra firme?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferuje orginalna przeplywke kupic te zamienniki kiepsko sie sprawuja a bywa ze po kilku miesiacach znow maja bledy jak w moim przypadku lepiej dolozyc 300 zł kupic orginal a nie podrube za 300 zł walka nie warta swieczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanko - czy pod ZG nadal jest ten serwis turbosprężarek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten, to znaczy który, bo kilka ich jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , poszukuje forumowiczów , osób znających tego gostka sprowadzającego auta z niemiec (kiedys miał taka firme) AUTO MIX S C ŁUKASZ PAWLAK Pałck 10, 66-213 Skąpe, lubuskie Koledzy jezeli ktos z was ma jakies info o tym gostku , prosze o kontak na maila

[email protected] za wszelkie informacje bede bardzo wdzieczny , pozdrawiam Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę kolego, że nadal piłujesz ten temat, może gdybyś w końcu powiedział o co chodzi to ktoś by pomógł bo dosyć dużo tu nas z regionu...

 

 

Witam , poszukuje forumowiczów , osób znających tego gostka sprowadzającego auta z niemiec (kiedys miał taka firme) AUTO MIX S C ŁUKASZ PAWLAK Pałck 10, 66-213 Skąpe, lubuskie Koledzy jezeli ktos z was ma jakies info o tym gostku , prosze o kontak na maila

[email protected] za wszelkie informacje bede bardzo wdzieczny , pozdrawiam Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę kolego, że nadal piłujesz ten temat, może gdybyś w końcu powiedział o co chodzi to ktoś by pomógł bo dosyć dużo tu nas z regionu...

 

Dokładnie. jak by było wiadomo, to by się może człowiek pofatygował, a tak w ciemno to bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze jest duzo userów z tego rejonu , jak nikt nie chce pomóc? Mój apel o jakiekolwiek info pozostał bez odpowiedzi . A czemu go poszukuje? Ano dlatego ze mnie oszukał na dosc duze pieniadze. (nie tylko mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano dlatego ze mnie oszukał na dosc duze pieniadze. (nie tylko mnie)

A zgłosiliście to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze zgłoszone, oszukiwał sledczych ze kase odda (oczywiscie kłamal) dobrowolnie podał sie karze, sąd zobowiązał go do naprawienia szkody + koszta sadowe, ani złotówki jeszcze mi nie oddał , wziełem komornika to sie dowiedziałem ze ma zaległosci w Urzedzie Skarbowym i nie spłaca . Mieszkanie miał w Miedzylesiu 16 sprzedał , a kupił ponoc na konkubine w Kijach . Ponoc sie zrobił biedak ze nie ma z czego spłacic (oczywiscie odsetki cały czas rosaną) Dlatego potrzebuje jakies info , gzie pracuje (ponoc nielegalnie u byłego wspólnika S Snarskiego) Dlatego prosze , jezeli ktos ma jakies info - o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie i Panie mam mały problem ze swoim Passatem a mianowicie chodzi mi o to ze zaświeciła mi się kontrolka oleju na kolor pomarańczowy,a wiec dolałem oleju i ona nie zniknęła myślałem ze po podłączeniu pod komputer uda się ja zlikwidować ale to tez nic nie dalo. Może.Może wy mi pomożecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odepnij aku na kwadrans i powinno pomóc

a jak nie chcesz to trzeba pojeździć parę dni i sama się wyłączy jak tylko komputer załapie, że jest już prawidłowy poziom oleju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super dziekuje za pomoc :D zaraz pojde i to zrobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i następny zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności