Skocz do zawartości
michalcz1976

Pogawędki na każdy temat

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, pompki, to moze zmierz czy vacu ma dobre parametry, bo o ile się nie mylę, to ona odpowiada za pompowanie paliwa do wtrysków, wiec jak bedzie za słabo dawała, to może będzie też słabo jechac... Poszukaj na forum w technicznym co może byc nie tak w AJM. Ja tam bardziej kumam VP :)

 

kolego a mozesz powiedziec jak moge to zrobic sam czy koniecznie musze odwiedzic mechanika??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witaj. Masz 2 ori kluczyki ? Jak tak to jeden w sacyjke a drugi w drzwi chyba na włączonym zapłonie zamykasz i trzymasz wcisniete zamykanie , otwierasz i z wciśniętym otwieraniem i tak kilka razy później zmiana kluczyka jak juz jeden działa i drugi tak samo, U mnie to zadziałało . :) Bo po zabawie polskim vag-iem rozkodowałem coś i żaden kluczyk z pilota nie działał. Po zabiegu oba hulają aż miło. :)

 

Niestety podobne proby kodowania legly w gruzach moze spot sie uda zorganizowac to wezme klucze i poprobujez ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, pompki, to moze zmierz czy vacu ma dobre parametry, bo o ile się nie mylę, to ona odpowiada za pompowanie paliwa do wtrysków, wiec jak bedzie za słabo dawała, to może będzie też słabo jechac... Poszukaj na forum w technicznym co może byc nie tak w AJM. Ja tam bardziej kumam VP :)

 

A możesz mi podpowiedziec jak mozna to sprawdzic?czy moge sam czy musze jechac do mechanika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć vacumetr i wpiac się pod vacupompe. Jak będzie pokazywał ok -0.9bara to jest ok.

Za ccm vacumetr może równie dobrze robić wskaźnik boost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy miłośnicy passatów proszę o pomoc odnośnie mojego passacika a stało sie nie ciekawie ponieważ straciłem biegi.. Stało się to w momencie kiedy wbiłem wsteczny chciałem ruszyć a tu nagle chrupło i zostałem bez biegów.Przy holowaniu auta strasznie słuchać metaliczny chrupot. czy ktoś może mi powiedzieć co to może byc?

Edytowane przez artur8603

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy miłośnicy passatów proszę o pomoc odnośnie mojego passacika a stało sie nie ciekawie ponieważ straciłem biegi.. Stało się to w momencie kiedy wbiłem wsteczny chciałem ruszyć a tu nagle chrupło i zostałem bez biegów.Przy holowaniu auta strasznie słuchać metaliczny chrupot. czy ktoś może mi powiedzieć co to może byc?

 

Zobacz przeguby przy kołacz i skrzyni biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało sie ze to był przegub zewnętrzny a co jeszcze lepsze tam byl włożony całkiem inny jak kupiłem passacika.masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka takie male pytanko ma ktos z kolegow z okolic Słubic Vag-a chcialbym podpiac swojego bo po wymianie zawiechy mam problem z abs-em ;/ i juz mnie zaczyna wqr... ta kontrolka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poruszaj czujnikami ja tak mialem i przeszko tez po wymianie kosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poruszaj czujnikami ja tak mialem i przeszko tez po wymianie kosci

Przeszlo chociaz czasem sie zapali kontrolka... dziwne ale po wymianie zawiasow mam twardszy pedal hamulca, ma to jakis zwiazek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszlo chociaz czasem sie zapali kontrolka... dziwne ale po wymianie zawiasow mam twardszy pedal hamulca, ma to jakis zwiazek?

 

Witaj. A przypadkiem nie ruszałeś odpowietrznika lub nie rozkręcałeś przewodów hamulcowych ?? Odpowietrz układ hamulcowy powinno pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, tyle że jak układ jest zapowietrzony, to pedal jest miększy, a nie twardszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z domykaniem szyb z kluczyka i centralnym zamkiem, z pilota" bez wkladania do zamka" dziala centralny ale jak chce zamknac/otworzyc dzwi zamkkiem w dziach to nic sie nie dzieje, wiem ze mam opcje za domykaniem szyb raz mi sie udalo z ciekawosci zamknac otworzyc a teraz nic cisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz otworzyć - zamknąć szyby z kluczyka w drzwiach kierowcy to musisz do końca przekręcić i przytrzymać , jak dobrze zrozumiałem twój post :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie pedal by byl miekszy co do abs zrobilem jk podpowiadaliscie pogrzebalem przy czujniku abs niby przeszlo jest ok.

zdarza sie jednak ze kontrolko esp zaczyna mrugac kilka razy w tym samym czasie szarpnie samochodem tez ze 3 razy jak by tracil moc po chwili wszystko ustaje jednak blas abs dalej swieci. zgasze zapale i jest ok..... Nie wiem o co chodzi przed zmiana zawiechy bylo wszystko ok nic sie nie swiecilo wszystko dzialalo. Bylem na vag-u zagnych bledow abs jednak blad egr(dzis sie za to wiezielm byl zle przykrecony jednak nie mam juz dojscia do vag ciagle sie swieci czek) qwr...... krew jasna mnie zaleje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jak to dziala ale po przekreceniu kluczyka centralny czasem lapie a czasem nie i tak samo z szybami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może woda na podłodze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnych wesołych swiąt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych, spokojnych świąt Wielkanocnych,

 

pełnych nadziei oraz miłości,

 

pogodnego nastroju,

 

oraz najwspanialszych spotkań

 

wśród rodziny i najbliższych przyjaciół

 

życzy administracja forum :kumple

 

 

dafota.2.7zg1397931067l.jpg.sm2.jpg&th=1648

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za życzenia .

My również życzymy

 

zyczenia_swiateczne.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności