Skocz do zawartości
sergiusz-

Prośba do posiadaczy cb radia - gdzie zamontować w B5 3B

Rekomendowane odpowiedzi

A to jest to radyjko co podałem wymiary czyli Midland 248.

Więc jeśli piszemy o tym samym miejscu to nie powinno być najmniejszych problemów żeby tam weszło.

10052011079.jpg

10052011080.jpg

10052011082.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie czemu, ale ja jakoś nadal uważam, że podłokietnik to super miejsce jeśli chodzi o 3GB. Ja bym nie zmienił na żadne inne :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa ja mam całkiem w innym miejscu. fotka w profilu auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dobre miejsce ale po. 1 Na widoku a po 2. Ja osobiście i pewnie nie jeden user paska mam tam blokadę skrzyni biegów więc to automatycznie w dużym stopniu utrudnia możliwość montażu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to jest to radyjko co podałem wymiary czyli Midland 248.

Więc jeśli piszemy o tym samym miejscu to nie powinno być najmniejszych problemów żeby tam weszło.

 

To najgorsze, moim zdaniem , miejsce na zamontowanie radyjka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, strasznie piszczy mi radio jak przeznie rozmawiam z nikim się dogadać nie moge , co może być przyczyną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spr mikron?jaka antena,napusz coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby antena wporzątku mikrofon przekładałem też dobry, poruszałem kablami i się poprawiło 2 dni dobrze a kurde teraz znowu lipa , sprawdziłem kable wszysko ok ,ale piszczy nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja,mam zamontowane w schowku pod kierownicom bardzo dobrze,się wychodzi i wchodzi .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To najgorsze, moim zdaniem , miejsce na zamontowanie radyjka.
Wiesz kwestia gustu i jak komu wygodnie mi w żadnym razie umiejscowienie tego radia nie przeszkadza, a nawet jak trzeba się gałami pobawić to też nie muszę odrywać wzroku od drogi wystarczy, że się delikatnie nachylę. A w.g Ciebie najgorsze bo...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kwestia gustu i jak komu wygodnie
Dokładnie tak Adam. Jeden lubi Bacha, a drugi jak mu nogi śmierdzą. Poszła już chyba cała możliwa litania miejsc, gdzie można zamontować CB w B5. A to czy lepiej tu, czy gdzie indziej to dokładnie tylko kwestia gustu. A o gustach podobno się nie rozmawia ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kwestia gustu i jak komu wygodnie mi w żadnym razie umiejscowienie tego radia nie przeszkadza, a nawet jak trzeba się gałami pobawić to też nie muszę odrywać wzroku od drogi wystarczy, że się delikatnie nachylę. A w.g Ciebie najgorsze bo...?

 

Bo w razie kolizji zadziała jak gilotyna na nogi.

To nie przypadkiem konstruktorzy samochodu w tym miejscu umieścili miękkie elementy ulegające kompresji. Ma to w razie wypadku chronić nogi przed poważnymi urazami.

U nas w Łodzi, w jednym ze sklepów można obejrzeć takie radyjko. Facet wyszedł z wypadku prawie bez szwanku, nie licząc kaszany z prawej nogi, która musieli mu obciąć.

Sam chciałem tam swoje zamontować, bo też miejsce wydało mi się idealne. Po prezentacji onego, swoje umieściłem w zupełnie innym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest konkretna wypowiedź, i w sumie masz rację ale na razie nie mam pomysłu gdzie to wrzucić jak coś ciekawszego znajdę to się pochwalę fotkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRESIDENT TOMMY ASC jeszcze dzisiaj kupie i też będę myślał gdzie to wrzucić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego golasa bez RFGain chcesz mieć? Nie cieszy się pochlebnymi opiniami wśród radiowców. Jeśli już koniecznie President, to kup sobie Harry'ego 3, bardzo podobny, funkcjonalnie bogatszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego golasa bez RFGain chcesz mieć? Nie cieszy się pochlebnymi opiniami wśród radiowców. Jeśli już koniecznie President, to kup sobie Harry'ego 3, bardzo podobny, funkcjonalnie bogatszy.

Spoko, w sklepie koszt to jakieś 350 zyla a ja nówkę wyrwałem za 250 zł ,opakowanie gwarancja wszystko jak ze sklepu funfel nówka za tą cene mysle ze złego zakupu nie zrobiłem tylko teraz szukam do radyjka anteny, może ktoś z was posiada na sprzedasz za rozsądną kase ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś z was posiada na sprzedasz za rozsądną kase ?

Jaka długość fizyczna (nie elektryczna) Cię interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na antenach nie znam się tyle co z forów dlatego sie pytam jaka by sie narazie nadała spłukany jestem z kasy wiec szukam wmiare dobrą za rozsądną kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montażowa, czy na magnes ? No i jaka długość ?

W sumie to nie ten temat... Poczytaj ranking anten najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poruszałem kablami i się poprawiło 2 dni

Może masz uszkodzony kabel od anteny jak masz możliwość podepnij od kogoś antenę na magnesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności